International School of Law and Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v ISLB

ISLB Nabízí moderní programy bakalářského titulu, které umožňují studentům rozvíjet znalosti, schopnosti a postoje potřebné na globálním trhu práce a nezbytné vyrovnat v širším světě v budoucnu. Vzdělávací proces je přizpůsoben k praxi orientované studie a odborné přípravy, které zahrnují spolupráce a zkušenostní metod výuky a učení jako odraz přístupu studenta-střed. Osnovy se skládá ze dvou stáže průmysl-založené, které dávají studentům ruky-na zkušenosti v reálných pracovištích. ISLB silná odkazy průmyslu pomoci k zajištění současné a příslušné studie a zaměstnávání absolventů.

Fakulta managementu má přes 2000 studentů s rostoucí podíl zahraničních studentů z 12 různých zemí světa. Pro zahraniční studenty ISLB nabízí čtyři studijní programy v angličtině, včetně mezinárodního obchodního práva, cestovního ruchu a hotelnictví, Business Management a marketing s řadou různých obchodních orientovaných oborů. Fakulta zahrnují uznávané akademiky a odborníky z praxe, kteří zaručují vývoj silných teoretických základů a komplexní praktických dovedností.

ISLB nabízí dva režimy studií: prezenční studium (3 roky) a na částečný úvazek studie (4 roky). E-learningové příležitosti jsou nabízeny podle individuálních potřeb studenta. Studenti si mohou vybrat nejvhodnější způsob, jak studovat na ISLB.

Vítejte v Litvě

Litva je země ve střední Evropě, jeden ze tří pobaltských států, který se nachází na křižovatce mezi Východem a Západem.

Litva je největší ze tří pobaltských států, o rozloze 65 200 čtverečních. km Litva sdílí své hranice s Lotyšskem, Běloruska, Polska, a Kaliningradské oblasti Ruské federace.

Litva má 99 km dlouhý oblast na pobřeží Baltského moře.

Litva je rozdělena do čtyř kulturně a jazykově odlišných oblastí: Aukštaitija, Dzukija, Suvalkija a Žemaitija.

V roce 1989, francouzský National Geographic institut vědec, Jean-Gregoire Affholder, určoval, že geografické centrum Evropy se nachází v Litvě, 24 km severně od hlavního města Vilniusu.

Od roku 2004 Litva se stala členem EU a NATO, a součástí schengenského prostoru od roku 2007.

Počet obyvatel. Populace Litevské republiky je 3,35 milionu.

Jazyk. Litevský jazyk je úředním jazykem státu, a je uznáván jako jeden z úředních jazyků Evropské unie. Litevština je jedním ze dvou živých baltistiky, spolu s Lotyština. Litevské, z AKK Indo-evropské jazyky, který nejlépe udržel starověký zvukový systém a mnoho morfologické zvláštnosti. V tomto ohledu je velmi podobná sanskrtu, staré řečtiny a latiny. Studie v oblasti komparativní lingvistiky ukázaly, že je nejvíce archaický Livin Indo-evropský jazyk.

Měna. Litas (LT) byla národní měnová jednotka od 25. června 1993. 1 litas (LT) se rovná 100 centů. Litas je zavěšen na euro v poměru 3,4528.

Čas: GMT + 2, Vilnius Hlavní město Litvy s počtem obyvatel kolem 600.000.

Rychle se měnící a rozvíjet multikulturní město s pověstí jednoho z nejbezpečnějších a nejpřátelštější měst v Evropě.

Nejrychleji rostoucí město v Litvě se všemi hlavními politickými, ekonomickými, sociálními a kulturními centry.

Autentické staré město s jedinečnou a rozmanitou architekturou, zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Místa

Vilnius

Adresa, 1. řádek
Laisves Ave. 58,
LT-05120 Vilnius, Vilniuský kraj, Litva