Přečtěte si oficiální popis

Kauno kolegija / University of Applied Sciences je stav - vlastněné instituce poskytující vysokoškolské vzdělání v oblasti technologií, společenských věd, biomedicína, humanitní vědy a umění. Jedná se o jeden z největších vysokých škol a to nejen v Litvě, ale v celém regionu Baltského.

Kauno kolegija aktivně přispívá k realizaci státní regionální rozvojovou politiku -study programy jsou realizovány nejen v Kaunasu, ale také v Kedainiai, Druskininkai a Taurage. Všechny dohromady nabízí více než 40 studijních programů. Více než 8000 studentů v současné době studuje a přibližně 600 učitelů jsou v současné době pracuje zde.

Úspěch Kauno kolegija je založen na partnerství mezi studenty, učiteli a zaměstnavateli v procesu školení specialistů, kteří získají vyšší vzdělání a praktické dovednosti v kratší lhůtě, obvykle tří let. Úzká spolupráce mezi Kauno kolegija a zaměstnavatele má pozitivní vliv na studentské zaměstnanost v podnicích a jiných institucích.

Mezinárodní spolupráce je jedním z Kauno kolegija prioritních oblastí. Účast na mezinárodních sítí a programů zajišťuje aktivní provádění ustanovení Boloňského procesu v akademických a dalších aktivit. Mezinárodní spolupráce je zaměřena na zlepšení kvality studia, aplikovaný výzkum a zajišťuje soulad Kauno kolegija absolventi dovednosti s neustále se měnícím potřebám mezinárodním trhu práce.

Kauno kolegija obec spolupracuje s ostatními školství a výzkumných institucí, organizací a souvisejících podnikatelských struktur. Tato spolupráce se provádí v souladu s cíli vzdělávacího procesu, potřebám mezinárodního trhu práce a strategie regionálního rozvoje.

Názor studentů je zde vysoce respektována - zástupci pověřené studentů aktivně se podílet na činnosti institucionální self - vlády.

Fakta a čísla

Kauno kolegija / Univerzita aplikovaných věd byla založena dne 1. září 2000 poté, co byl představen binární systém vysokého školství se skládá ze dvou typů vysokoškolského vzdělávání poskytované vysokými školami a univerzitami v Litvě.

V roce 2005 skupina odborníků jmenovaných Ministerstvem školství a vědy Litevské republiky zhodnotil úspěchy a pokrok instituce v návaznosti na postup hodnocení stanovený zákonem a dal výborné hodnocení skóre. Po akreditaci Kauno kolegija / University of Applied Sciences bylo uděleno právo na dodatku Award Professional bakalářský diplom a Diploma je v souladu s požadavky evropského vysokoškolského vzdělávání.

Dnes Kauno kolegija / Univerzita aplikovaných věd je jednou z největších vysokých škol v Litvě, s komunitou okolo 73 000 studentů a asi 1000 zaměstnanců (údaje z října, 2013).

Přes 1 800 studentů, kteří absolvují z univerzity každý rok.

Instituce poskytuje první studie cyklu v oblasti technologií, biomedicíny, humanitních, společenských věd a umění. K dispozici je široká nabídka studijních programů - zcela 47.

Všechny studijní programy jsou navrženy s cílem vybavit žáky s hlubokými teoretickými znalostmi a poskytnout maximální výcvik praktických dovedností. Přibližně 30 až 50 procent z celkového studijního času u Kauno kolegija / Univerzita aplikovaných věd je vynaloženo na rozvoj praktických dovedností studenta.

Věk studentů na Kauno kolegija / University of Applied Sciences roku pohybovala 18-60rok. Průměrný student věk je 22,4 let (údaje z října, 2013). Výuka téměř dvě třetiny budoucích profesionálů se hradí stát, zatímco ostatní studenti platí školné.

Posluchači jsou pozitivní o modernizaci studia: 75 procent účastníků průzkumu poznamenal, že se setkal s studium na vysoké škole, nebo dokonce překročil očekávání.

Univerzita má čtyři fakulty ve městě Kaunas a 3 regionální oddělení v Kėdainiai, Tauragė a Druskininkai.

Více než 70 Laboratoře a dílny jsou zde. Knihovna se skládá z 7 oddělení a má více než 65 tisíc publikací v litevském jazyce, angličtině, němčině, ruštině, francouzštině a dalších jazycích.

Studenti jsou ubytováni ve 4 ložnicích.

V období 2009 - 2013 investovala univerzita přes 30 milionů LTL pro zlepšení kvality a opravování vysokoškolského vzdělávání nebo nové výstavby areálu zařízení. Zlepšení práce byly financovány ze strukturálních fondů Evropské unie a spolufinancován z univerzity. Od roku 2004 Kauno kolegija / University of Applied Sciences podporovat a realizovat 24 projektů financovaných prostřednictvím strukturálních fondů Evropské unie a působil jako partner v dalších dvanáct projektů.

Kauno kolegija / University of Applied Sciences, vůdce hodnocení

Kauno kolegija / University of Applied Sciences je hrdá na veřejné uznání. V roce 2O13, litevský časopis Veidas (Face) oznámila, popáté, hodnocení litevských škol, kde Kauno kolegija / University of Applied Sciences, je první mezi státními školami.

V roce 2013, 13 státních a 11 nestátních litevské školy byly hodnoceny odděleně. Všechny z nich byly hodnoceny podle kritérií, 9, které měly různý počet přidělených bodů a poměr hmotnosti předpokládané, a jsou zahrnuty poradenství a aplikovaný vědecký / umělecký výkon (18 bodů); nejvyšší hodnocení výkonu akademických pracovníků a absolventů (3 body); akademičtí pracovníci vysoké školy (6 bodů); Vysoká škola mezinárodnosti (15points); rozmanitost studijních programů (8 bodů); Podmínky studia (11,5 bodů); studentské názor (15 bodů); poptávka po speciality získané na vysoké škole na trhu práce (28 bodů); a financování vysoké školy (o 5,5 bodu).

Součet všech indikátorů Kauno kolegija / University of Applied Sciences je 47,82 bodů. Nejlépe hodnocený koule jsou poradenství a aplikovat vědecké / umělecký výkon (10,48 bodů); výkon akademických pracovníků a absolventů (1,75 bodů); akademičtí pracovníci (3,18 bodů); a studijních podmínek (4,69 bodů).

Hodnocení litevských státních vysokých škol, 2013

1) Kauno kolegija / University of Applied Sciences (47,82 bodů). 2) Vilniaus kolegija / University of Applied Sciences (46,08 bodů). 3) Utenos kolegija / Utena University of Applied Scienses (37,36 bodů). 4) Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija / Kaunas škola lesnická a environmentální techniky (37,19 bodů). 5) Zemaitijos kolegija / Zemaitija College (36,47 bodů). 6) Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / Vilnius vysoká škola technologie a design (32,73 bodů). 7) Klaipėdos Valstybinė kolegija / Klaipeda State College (32,31 bodů). 8) Kauno technikos kolegija / Kaunas University of Applied technických věd (27,8 bodu). 9) Alytaus kolegija / University of Applied Sciences (27,62 bodů). 10) Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla / litevský námořní akademie (24,67 bodů).

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Litevský

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Kaunas College - University Of Applied Sciences

Praxe zaměřená akademický program zařízení-vybavení studentům získat znalosti o ekonomických, sociálních a aplikovaných věd, jakož i obchodní znalosti a dovednosti potřeb ... [+]

Praxe zaměřená akademický program zařízení-vybavení studentům získat znalosti o ekonomických, sociálních a aplikovaných věd, jakož i obchodní znalosti a dovednosti potřebné v oblasti cestovního ruchu a pohostinství.

Povinnou součástí studijního programu se skládá z: - všeobecně vzdělávacích předmětů - 15 ECTS kreditů (filozofie, Základy aplikovaného výzkumu, informační technologie); - Odborných předmětů - 105 kreditů (obchodní angličtina, cizí jazyk (němčina / francouzština), Podniková ekonomika, Aplikovaná matematika, zeměpis Travel, interkulturní komunikace, Základy marketingu, služeb cestovního ruchu a infrastruktury, managementu, marketingu cestovního ruchu, financí, podnikatelské etiky, právo, účetnictví); - specializace předměty - 21 kreditů (Hotel Management, Technologie potravin Příprava, F & B Služby, cestovní ruch Vedení společnosti, cestovní ruch a životní prostředí, doprava); - Volitelné předměty - 9 kreditů; - Praktická výuka - 30 kreditů (v podnicích cestovního ruchu / hotely).... [-]

Litva Kaunas
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině