Přečtěte si oficiální popis

Riga Graduate School of Law (RGSL) byla založena v roce 1998. Dnes se jedná o špičkovou právnickou fakultu nabízející bakalářské, magisterské a doktorské interdisciplinární studium v ​​oblasti práva, obchodu, financí, politiky, mezinárodních vztahů a diplomacie. RGSL nabízí právní vzdělávání v angličtině studentům z celého světa. Studium na RGSL nabízí jedinečnou kombinaci globální a místní v tom smyslu, že kvalita výuky je na špičkové mezinárodní úrovni, zatímco pozornost a péče poskytovaná studentům je velmi lokální a individuální.
Nachází se v samém srdci secesní čtvrti v Rize, v centru Baltského moře, má RGSL za cíl poskytnout silné akademické vzdělání v kontextu neustále se měnícího a propojeného reálného světa.
Dva bakalářské programy, zahájené v roce 2010, se zaměřují na právo a podnikání nebo na právo a diplomacii. Magisterské programy se zaměřují na právo a finance, evropské a mezinárodní právo se specializovanými tituly v oblasti mezinárodního práva veřejného a lidských práv, přeshraničního obchodního práva a práva a politiky Evropské unie. Stejně tak doktorský program, který byl zahájen v roce 2013 a který je nabízen v partnerství s Univerzitou v Kodani, zahrnuje témata v několika oborech a kombinuje výzkum, výuku a další praktické aktivity k dokončení doktorského výzkumu.
Fakulta RGSL představuje akademickou dokonalost, ale i praktické zkušenosti. Naši rezidentní a hostující členové fakulty jsou jak akademičtí pracovníci, tak odborníci z nejvýznamnějších akademických institucí po celém světě, z EU a dalších mezinárodních institucí, jakož i od významných advokátních kanceláří a mezinárodních společností.
RGSL se stala důležitým centrem pro pořádání akcí, které podporují akademický a výzkumný diskurs v oblasti právního státu, demokracie a lidských práv.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Riga Graduate School of Law