Přečtěte si oficiální popis

Naše programy důsledně vyvažují praktické školení s potřebou supervizních a podnikatelských znalostí, aby se stali efektivními rozhodovateli v rámci komplexní pohostinské organizace. Jakmile absolvujete studium BBI , budete mít možnost začít se smysluplnou odpovědností brzy ve své kariéře a být produktivní členem týmu od prvního dne v práci.

Výukové programy, struktura, cíle, strategie a pedagogika jsou u obou ústavů stejné. Totéž platí pro učitele, kteří sdílejí zkušenosti a dovednosti mezi těmito dvěma subjekty, získanými od roku 1990 založení BBI . Instituce BBI jsou v první řadě navrženy jako "škola pohostinství a cestovního ruchu" s mezinárodní dimenzí. Naše strategie je založena na tom, že je dynamická, otevřená a zapojená do "Knowledge Society" - evropské vize budoucnosti. Díky této vizi také vysokoškolské vzdělání těží z fantastického růstu.

Naše instituce jsou zvláště pokládané za své vzdělávací inovace a na okamžik skromné odkládání našeho učení vyniká díky našemu neustálému hledání excelence. Naše výsledky z hlediska spokojenosti studentů, skutečných profesních otázek a vztahů s pohostinstvím a turistickým průmyslem dokazují, že jsme součástí špičkových akademických institucí pro manažerské studie.

BBI nabízí tříleté bakalářské a dvouleté magisterské programy, které ve skutečně mezinárodním rámci zajistí, že ti tvůrčí jednotlivci, s vášní a kteří sdílejí společné hodnoty, jsou připraveni čelit výzvám v řízení pohostinství a cestovního ruchu. Poskytujeme prvotřídní vzdělávání pro kariéru v sektoru pohostinství a cestovního ruchu - nejrychleji se rozvíjejícího průmyslu na světě.

Programy převážně odrážejí anglosaský vzdělávací formát a zdůrazňují praktický, pragmatický a interdisciplinární přístup k učení. Tři hlavní oblasti učebních osnov jsou:

  • Provozní management vzdělávání
  • Vzdělávání v oblasti řízení podnikání
  • Praktická výuka - stáže
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

BBI Luxembourg

Titul BA je udělen na konci tříletého studia. Je popsán jako "program orientovaný na kariéru", což znamená, že přímo připravuje studenty na činnost profesionálů. Na konci ... [+]

PODROBNÝ PROGRAM: 180 kreditů ECTS

Titul BA je udělen na konci tříletého studia. Je popsán jako "program orientovaný na kariéru", což znamená, že přímo připravuje studenty na činnost profesionálů. Proto na konci tohoto programu mohou studenti, kteří absolvují, v závislosti na svých osobních ambicích přímo vstoupit do světa práce nebo pokračovat ve studiu pro Masters.

Tento program se zaměřuje na teoretické předměty (akademické obory) a schopnost porozumět (pohostinnost a veškerá související zařízení). Poskytuje znalosti o práci v týmu a rozhodování. Program nabízí kombinaci operačních dovedností a solidní znalosti podnikového managementu s cílem zvýšit znalosti studentů o obecném managementu a financích, které jsou pro tuto profesní kariéru nezbytné.... [-]

Lucembursko Wiltz
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
BBI - LUX Campus
Adresa, 1. řádek
Château de Wiltz L-9516 G.D. of Luxemburg
9516 Wiltz, Diekirch, Lucembursko
Website
Telefonní číslo
+352 27 91 12 92