BBI Luxembourg

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše programy důsledně vyvažují praktické školení s potřebou supervizních a podnikatelských znalostí, aby se stali efektivními rozhodovateli v rámci komplexní pohostinské organizace. Jakmile absolvujete studium BBI , budete mít možnost začít se smysluplnou odpovědností brzy ve své kariéře a být produktivní členem týmu od prvního dne v práci.

Výukové programy, struktura, cíle, strategie a pedagogika jsou u obou ústavů stejné. Totéž platí pro učitele, kteří sdílejí zkušenosti a dovednosti mezi těmito dvěma subjekty, získanými od roku 1990 založení BBI . Instituce BBI jsou v první řadě navrženy jako "škola pohostinství a cestovního ruchu" s mezinárodní dimenzí. Naše strategie je založena na tom, že je dynamická, otevřená a zapojená do "Knowledge Society" - evropské vize budoucnosti. Díky této vizi také vysokoškolské vzdělání těží z fantastického růstu.

Naše instituce jsou zvláště pokládané za své vzdělávací inovace a na okamžik skromné odkládání našeho učení vyniká díky našemu neustálému hledání excelence. Naše výsledky z hlediska spokojenosti studentů, skutečných profesních otázek a vztahů s pohostinstvím a turistickým průmyslem dokazují, že jsme součástí špičkových akademických institucí pro manažerské studie.

BBI nabízí tříleté bakalářské a dvouleté magisterské programy, které ve skutečně mezinárodním rámci zajistí, že ti tvůrčí jednotlivci, s vášní a kteří sdílejí společné hodnoty, jsou připraveni čelit výzvám v řízení pohostinství a cestovního ruchu. Poskytujeme prvotřídní vzdělávání pro kariéru v sektoru pohostinství a cestovního ruchu - nejrychleji se rozvíjejícího průmyslu na světě.

Programy převážně odrážejí anglosaský vzdělávací formát a zdůrazňují praktický, pragmatický a interdisciplinární přístup k učení. Tři hlavní oblasti učebních osnov jsou:

  • Provozní management vzdělávání
  • Vzdělávání v oblasti řízení podnikání
  • Praktická výuka - stáže

Místa

Wiltz

BBI - LUX Campus

Adresa, 1. řádek
Château de Wiltz
L-9516
G.D. of Luxemburg

9516 Wiltz, Diekirch, Lucembursko
Telefonní číslo
+352 27 91 12 92

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium