Přečtěte si oficiální popis

O univerzitě LUNEXUniverzita LUNEX se sídlem v Lucemburku je soukromá škola, která se specializuje na oblast sportu, zdraví, terapie a preventivní medicíny . Jako mezinárodní škola nabízí společnost LUNEX studijní programy uznávané v celé Evropě a dokonale přizpůsobené globálnímu trhu .

Naše programové portfolio je pozoruhodné jeho udržitelnosti a sociálnímu významu a vybavuje studenty novými přístupy a perspektivami pro vznikající oblasti sportu a zdraví. Každý studijní program je vyučován 100% v angličtině mezinárodním akademickým týmem z institucí po celém světě. Prostřednictvím kombinace teoretických kurzů a praktických zkušeností jsou studenti LUNEXu vyškoleni, aby se stali experty a lídry ve svém oboru a aby se vyvíjeli v globalizovaném světě.

 • Mezinárodní škola s lidským dotykem
 • 4 studijní programy ve zdravotnictví a sportu (včetně přípravného semestru)
 • 100% kurzy angličtiny
 • Mezinárodní a multikulturní tým


Naše 3leté studijní programy ve sportu a zdraví

Dnes LUNEX nabízí 3 bakalářské tituly, které jsou dostupné po minimálně 12 letech školní docházky nebo ekvivalentního předchozího vzdělání. Tyto studijní programy byly vyvinuty v souladu s bolonským procesem praktických profesí a profesí v celé Evropě a byly akreditovány ministerstvem vysokého školství a výzkumu (MESR) v Lucemburku.

Naše programy jsou rozděleny do dvou odlišných oblastí: zdravotní vědy na jedné straně a management na straně druhé.

Bakalářské studijní programy LUNEX ve zdravotnických vědách

 • Fyzioterapie B.Sc. připravuje budoucí absolventy pro povolání fyzioterapeuta s cílem zlepšit zdraví jednotlivců.
 • Cvičení a sportovní věda B.Sc. umožňuje studentům získat znalosti a praktické zkušenosti s vědeckými principy týkajícími se motorického učení, fyziologie, výživy, biomechaniky nebo dokonce psychologie.

LUNEX Bakalářský titul v managementu

 • Mezinárodní sportovní management BA nabízí znalosti a porozumění podnikovému managementu ve vztahu ke sportu, aby poskytl studentům veškeré potřebné know-how, aby mohli pracovat v mezinárodním prostředí kolem sportovních organizací.


Přípravný semestr: Nadace Semestr

Vedle bakalářských studijních programů jsme vytvořili přípravný semestr nazvaný " Nadace Semestr " s cílem pomoci studentům zlepšit jejich úroveň angličtiny a / nebo posílit jejich znalosti ve vědách (včetně chemie, fyziky a biologie). Studenti se mohou rozhodnout zahájit studium v ​​semestru nadace před tím, než provedou naši fyzioterapii (B.Sc.) nebo cvičení

Univerzita LUNEX navíc předpokládá rozšíření svého programového portfolia s cílem nabídnout studentům magisterský titul v blízké budoucnosti.


Náš moderní a jedinečný areál v Lucembursku

Nachází se v samém srdci Evropy, LUNEX má ideální geografickou polohu , která umožňuje přístup na nové trhy po celém světě a nabízí zajímavou síť expertů. To zahrnuje sportovní organizace, kluby a federace nebo dokonce školicí střediska a léčebné postupy. Pokud jde o náš areál v Differdange (jmenován European Sports City 2018), je umístěn pár metrů od stadionu a sportovních zařízení. Kromě toho byl areál kompletně zrekonstruován a je nyní vybaven nejmodernějšími technologiemi a moderním a digitálním prostředím , který studentům umožňuje optimalizovat případové studie a praktické cvičení.

Ve společnosti LUNEX mají studenti možnost studovat v jedinečném učebním prostředí. Ve skutečnosti byl areál umístěn místo starého bazénu v Differdange a bazénová struktura byla přeměněna na hlediště. Kromě toho byly na podlaze navrženy běžecké tratě pro každou dobu, které vedou studenty do různých učeben a relaxační prostory jsou k dispozici také pro studenty.


Proč studovat na univerzitě LUNEX?

 • Studijní programy přizpůsobené globálnímu trhu práce
 • Malé velikosti tříd (max. 20-40 studentů v každé třídě)
 • Individuální a individuální podpora pro každého studenta
 • Optimální kombinace teorie a praktické zkušenosti
 • Flexibilní programy, které doprovázejí vysoce výkonné sporty a kariéry
 • Nejmodernější zařízení
 • Mezinárodní učební prostředí
 • Interdisciplinární výměna


Jak požádat o studijní program LUNEX

Chcete-li požádat o jeden z našich programů, musíte mít nejméně 12 let vzdělání ve škole nebo rovnocenné předchozí vzdělání . Pokud splníte tento požadavek, stačí vyplnit náš on-line přihlášku a zúčastnit se jednoho z našich dnů přihlášek (vstupní testy).

Neexistuje žádná lhůta pro podání žádosti, je možné podat žádost v průběhu celého roku.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Buďte součástí! Buďte součástí společnosti LUNEX!

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Program Mezinárodního sportovního managementu (BA) umožňuje studentům získat důkladné znalosti o řízení obchodu a ekonomii, aby se připravili na úspěšnou kariéru v meziná ... [+]

Dnes je sport jedinečným, globálním a rostoucím odvětvím. Už to není jednoduchá aktivita, ale zábava a podnikání, které se mezi organizacemi stalo opravdovou výzvou. Proto je potřeba kvalifikovaných sportovních manažerů nyní důležitější než kdy jindy.

Mezinárodní míra sportovního managementu nabízí studentům hluboké znalosti z oblasti ekonomiky a řízení podniku, které se vztahují k mezinárodnímu sportu . Tento bakalářský titul v oblasti řízení sportu má za cíl připravit budoucí odpovědné a technicky kompetentní manažery v oblasti sportu, kteří jsou schopni vést, řídit a provozovat obchodní, sportovní organizace nebo zařízení.... [-]

Lucembursko Differdange
Říjen 2019
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

LUNEX University - Be part of it.

Adresa, 1. řádek
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Luxembourg District, Lucembursko