LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O univerzitě LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

Univerzita LUNEX se sídlem v Lucemburku je soukromá škola, která se specializuje na oblast sportu, zdravotnictví, terapie a preventivní medicíny. Jako mezinárodně orientovaná škola nabízí LUNEX studijní programy uznávané v celé Evropě a dokonale přizpůsobené světovému trhu.

Naše programové portfolio je pozoruhodné svou udržitelností a společenskou relevancí a vybavuje studenty novými přístupy a perspektivami ve vznikajících oblastech sportu a zdraví. Každý studijní program je vyučován 100% v angličtině mezinárodním akademickým týmem z institucí po celém světě. Prostřednictvím kombinace teoretických kurzů a praktických zkušeností jsou studenti LUNEXu vyškoleni, aby se stali odborníky a vůdci ve svém oboru a vyvíjeli se v globalizovaném světě.

 • Mezinárodní škola s lidským dotykem
 • 6 studijních programů ve zdravotnictví a sportu (plus přípravný program)
 • 100% kurzy angličtiny
 • Mezinárodní a multikulturní tým

Naše 3 a 5leté studijní programy v oblasti sportu a zdraví

Dnes LUNEX nabízí 3 bakalářské tituly, které jsou přístupné po nejméně 12 letech školního vzdělání nebo rovnocenného předchozího vzdělání, jakož i 3 magisterské tituly. Tyto studijní programy byly vyvinuty v souladu s boloňským procesem pro praktické kariéry a profese v celé Evropě a byly akreditovány ministerstvem vysokého školství a výzkumu (MESR) v Lucemburku.

Naše programy jsme rozdělili do dvou odlišných oblastí: zdravotní vědy na jedné straně a management na straně druhé.

Bakalářský a magisterský titul ve zdravotnictví LUNEX

 • Fyzioterapie Bakalář a magister připravuje budoucí absolventy na profese fyzioterapeuta s cílem zlepšit zdraví jednotlivců.
 • Sportovní a cvičební věda Bakalářská práce umožňuje studentům získat znalosti a praktické zkušenosti s vědeckými principy týkajícími se motorického učení, fyziologie, výživy, biomechaniky nebo dokonce psychologie.
 • Mistr sportu a cvičení věda umožňuje studentům prohloubit své znalosti a být schopen posoudit a optimalizovat výkon a zdraví sportovců a pacientů atd.

Bakalářské a magisterské stupně LUNEX v managementu

 • Mezinárodní sportovní management Bakalář nabízí znalosti a porozumění podnikového managementu v oblasti sportu s cílem poskytnout studentům veškeré potřebné know-how, aby mohli pracovat v mezinárodním prostředí obklopujícím sportovní organizace.
 • International Master Management Management * umožňuje studentům získat pokročilé znalosti a dovednosti ve sportovním podnikání.

Náš přípravný program: Nadační program

Kromě našich bakalářských titulů jsme vytvořili přípravný program s názvem „Program nadace“, jehož cílem je pomoci studentům zlepšit jejich úroveň angličtiny a / nebo posílit jejich znalosti ve vědě (včetně chemie, fyziky a biologie). Studenti se mohou rozhodnout zahájit studium s nadačním programem ještě před zahájením některého z našich bakalářských stupňů.

Náš moderní a jedinečný kampus v Lucemburku

LUNEX se nachází v srdci Evropy a má ideální geografickou polohu, která umožňuje přístup na nové trhy po celém světě a nabízí zajímavou síť odborníků. To zahrnuje sportovní organizace, kluby a federace nebo dokonce výcviková střediska a terapeutické postupy. Co se týče našeho kampusu v Differdange (s názvem Evropské sportovní město 2018), nachází se několik metrů od stadionu a sportovních zařízení. Kromě toho byl areál kompletně zrekonstruován a je nyní vybaven nejmodernějšími technologiemi a moderním a digitálním prostředím, které umožňuje studentům optimálně provádět všechny případové studie a praktická cvičení.

116173_Photo_LUNEX_2.png

Na LUNEXu mají studenti možnost studovat v jedinečném vzdělávacím prostředí. Areál byl postaven namísto starého plaveckého bazénu Differdange a struktura bazénu byla přeměněna na hlediště. Kromě toho byly na podlaze navrženy běžecké tratě, které by vedly studenty k různým učebnám a pro studenty jsou k dispozici také relaxační zóny.

Proč studovat na LUNEX University?

 • Studijní programy přizpůsobené globálnímu trhu práce
 • Individuální a individuální podpora pro každého studenta
 • Optimální kombinace teorie a praktické zkušenosti
 • Flexibilní programy, které doprovázejí vysoce výkonné sporty a kariéry
 • Nejmodernější zařízení
 • Mezinárodní učební prostředí
 • Interdisciplinární výměna

Jak se přihlásit do studijního programu LUNEX

Chcete-li požádat o jeden z našich programů, musíte mít alespoň 12 let školního vzdělání nebo rovnocenné předchozí vzdělání. Pokud tento požadavek splníte, stačí vyplnit náš online formulář žádosti a zúčastnit se některého z našich Dnů (Přijímací testy).

Pro informaci neexistuje termín pro podání žádosti, je možné uplatnit po celý rok.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Staňte se jeho součástí! Staňte se součástí LUNEXU!

* Aktuálně v akreditaci

Místa

Diferenciace

Adresa, 1. řádek
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Diferenciace, Okres Lucemburk, Lucembursko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium