Přečtěte si oficiální popis

O společnosti APIIT

Asijsko-tichomořský institut informačních technologií nabízí řadu programů, které jsou navrženy tak, aby vytvářely vysoko zaměstnatelné absolventy, a to tak, že našim studentům poskytují mezinárodní srovnávací akademické zkušenosti, které jsou úzce sladěny s průmyslovými požadavky. Jako integrální člen skupiny APIIT Education Group, která zahrnuje Asijsko-tichomořskou technologickou univerzitu

Programy APIIT jsou nabízeny společně s naším dlouholetým mezinárodním partnerem Staffordshire University ve Velké Británii. V rámci tohoto schváleného kolaboračního uspořádání APIIT dodává stupně Staffordshire University za použití stejných učebních osnov, které odpovídají stejným procesům pro zvyšování kvality výuky, učení a hodnocení, jako ve Velké Británii, s cílem zajistit srovnatelnost zkušeností studentů a akademických standardů.

Creative Industries v Malajsii a regionu vede cestu s výhledovými kurzy Staffordshire University @ APIIT v oblasti Design Innovation

Vzdělávací systém společnosti APIIT skutečně produkuje absolventy, kteří ztělesňují Staffordshireho závazek produkovat The Staffordshire Graduate - absolventy, kteří mají klíčové dovednosti zaměstnatelnosti, podnikání a podnikání - a schopnost vyniknout na trhu práce. Jako studenti APIIT, kteří studují na stupních Staffordshire University, naši studenti získají mnohem více než jen pochopení svých předmětů, ale opustí s řadou atributů, které potenciální zaměstnavatelé nejen hledají, ale budou si vážit a respektovat. Současně jsou programy APIIT Foundation a Diplom také externě zajištěny univerzitou Staffordshire University, která zajišťuje, že studenti získají mezinárodní kvalifikaci a zároveň zajišťují úspěšný postup do stupně své volby.

Tento přístup při poskytování mezinárodně srovnávaného vzdělávání se rozšiřuje i mimo hranice Malajsie a je těsně replikován v naší rodině poboček APIIT působících na Srí Lance a v Indii. Mezi prvními institucemi MSC v Malajsii získala společnost APIIT také významný pokrok v oblasti výzkumu, vývoje a komercializace, přičemž získala více než 50 malajských a mezinárodních ocenění za své inovace, produkty a studentské projekty. Jako uznání svého zaměření na kvalitu ve vzdělávání získala APIIT Education Group Cenu excelence za rok 2011 předsedy vlády a cenu za kvalitu exportu od Ministerstva mezinárodního obchodu a průmyslu v Malajsii.

Akademické programy APIIT jsou schváleny Ministerstvem školství Malajsie a kvalifikace jsou plně nebo dočasně akreditovány Malajskou kvalifikační agenturou (MQA).

Proč studovat v Kuala Lumpur, Malajsie

Je tu něco pro každého

Kuala Lumpur (KL) je již dlouhou dobou výběrem studijní destinace pro studenty z Indonésie, Číny, Indie, Pákistánu, Střední Asie, Evropy, Středního východu, Maledivy, Afriky a zemí v oblasti jihovýchodní Asie. Kromě krásné země Malajsie, její rozmanité populace a stabilních podmínek poskytuje rozsáhlá řada nabízených nabídek - od IT a technologií až po biotechnologie a média - příležitosti pro celoživotní vzdělávání pro všechny naše studenty.

Vysoké akademické standardy a mezinárodní uznání

Vzdělání je investice, takže se chcete ujistit, že získáte kvalitní kvalifikaci a vysoký standard učení. V průběhu let jsme se přizpůsobili moderním vyučovacím metodám a zařízením, aniž bychom odkláněli hodnoty tradičních učebních přístupů. Můžete si být jisti, že obdržíte vzdělání, které odpovídá mezinárodním standardům a uznání. Tyto kvalifikace jsou převoditelné a uznávány jinými vysokými školami včetně Velké Británie a Austrálie. Samozřejmě náš konečný cíl je, aby vaše kvalifikace a studie byly přenosné a oceňované v pracovní síle.

Budete zdokonalovat svou angličtinu

Malajsie nabízí obrovskou příležitost k učení a zvládnutí nových jazyků. Naše multikulturní rozmanitost a populace se skládají z mluvčích angličtiny, Bahasa Melayu, Mandarin, čínských dialektů, Tamil a řada dalších. Budete se scházet a studovat se studenty z celého regionu a poskytnout vám možnost mluvit a procvičovat nové jazyky. Většina studentů mluví anglicky a všechny naše kurzy probíhají v angličtině. Můžete také absolvovat další kurzy angličtiny, než začnete studovat.

Dostupná volba

Celkové náklady na studium a život v Malajsii jsou obecně nižší než většina zemí, které nabízejí mezinárodně uznávané a zabezpečené studijní programy.

Centrum technologií a multimédií

Multimediální superkoridor Malajsie vlády (MSC) byl zahájen v roce 1996, aby poháněl zemi do informačního věku prostřednictvím řady iniciativ nebo stěžejních aplikací, mezi které patří elektronická vláda, inteligentní školy, telemedicína, výzkum
Malajsie také dokazuje, že je rekord v historii architektury od starého k novému. Přijďte se podívat na jednu z nejvyšších betonových věží na světě! Stojící na 421 metrů, věž Kuala Lumpur byla postavena místní firmou a působila jako telekomunikační a vysílací věž. Kromě složité architektury můžete také vyrazit do jednoho ze čtyř expresních výtahů nahoru a obdivovat pohled z pozorovacího paluba.
Stojí nad panorama Kuala Lumpur, 452 metrů Petronas Twin Towers je národní památka a země je ikona pýchy. 88podlažní budova atraktivní skleněné a ocelové fasády je integrovaný vývoj s komerčními, maloobchodními, hotelovými, konferenčními, zábavními a obytnými nemovitostmi.

Jednoduše přístupný

Malajsii je snadno dosaženo lety z celého světa. Je také přístupný po moři a zemi ze sousedních zemí, jako je Indonésie, Singapur a Thajsko. KL Mezinárodní letiště, KLIA, je domácí prostředí letiště s atraktivními technologiemi. Jedná se o rušné letiště, které hostí a manipuluje s lety, které odlétají a přistávají z celého světa.
Pokud jste nadšenec automobilových závodů, rádi bychom věděli, že závodní dráha Formule 1 se nachází v blízkosti letiště, kde se každoročně koná v březnu Formula One Race. Trať také zajišťuje závodní motocyklové a rallye po celý rok.

Zažijte kulturní rozmanitost

Objevíte nádhernou fúzi nejstarších civilizací Asie - Malajské, Číňanské, Indické, s bujnou oslavou festivalů, zvyků a tradic a řady multikulturních kuchyní.
Jídlo v Malajsii je dobrodružství pro milovníky jídla. Tam je velká řada - od pikantní Malay jídlo, nekonečné množství čínských jídel, exotické kuchyně z Indie, západní kuchyně, Nyonya a portugalské jídlo. Vychutnejte si oblíbené malajské pokrmy, jako je satay, nasi lemak, rendang, roti canai, murtabak, laksa a kuřecí rýže. Mezinárodní řetězce rychlého občerstvení jsou také obecně dostupné ve městech.
Malajští fanoušci oslavují řadu svátků a festivalů - Deepavali nebo Festival světla, Hari Raya, Čínský Nový rok, Vánoce, Den národní nebo Merdeka, Lantern a Měsíční dortový festival, jen abychom jmenovali jen několik.

Mírné klima a počasí

Malajsie má tropické, vlhké klima s teplotami v průměru 29 ° C po celý rok a chladnější v horských oblastech. Geograficky je koupáno v teplém tropickém slunci, s 3000 kilometry pobřeží, řada chladných horských středisek, nejstaršího deštného pralesa na světě a nejvyšší hory jihovýchodní Asie. Světlé a tropické klima zajišťuje, že většinu sportů a aktivit si můžete vychutnat po celý rok.

Sportovní aktivity a dobrodružství

Mnoho sportů se hraje v Malajsii. Mezi oblíbené patří fotbal, badminton, hokej, tenis a squash. Dalšími oblíbenými místy jsou cyklistika, kriket, bowling, golf, rugby, stolní tenis, softball a grand prix racing.
Pokud milujete přírodní dobrodružství, budete mít hodně zábavy! S dlouhým pobřežím a pobřežními ostrovy můžete na vodním lyžování, windsurfingu, šnorchlování a potápění na ostrovech a mořských parcích, také kanoistika, rafting na bílé vodě, říční safari a plavby po velkém řeckém systému.
To není vše. Prohlídka jeskyní, horolezectví, jízda v terénu, jízda na horském kole, trekking v džungli, jízda na trase, potápění, rybaření, pozorování ptáků a paragliding jsou také populárními aktivitami v Malajsii.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Cílem tohoto programu je rozvíjet vás jako tvůrčí animátor. Animační trasa nabízí možnost specializovat se na modelování, animaci a kompozitní aplikace při vytváření film ... [+]

PřehledCílem tohoto programu je rozvíjet vás jako tvůrčí animátor. Animační trasa nabízí možnost specializovat se na modelování, animaci a kompozitní aplikace při vytváření filmových postav.Program se zaměřuje na mnoho aspektů základního animačního procesu a je podporován řadou odborných lektorů, demonstrací a seminářů, které představují studentům na profesionální, designový a tvůrčí proces.Rok 1 poskytuje strukturu pro poznání hlavních principů animace. Prozkoumejte celou řadu technik zahrnujících prvky 2D a CG.Rok 2 zahrnuje vývoj znaků ve větší hloubce. To zahrnuje posílení zvukového dialogu a gesta těla, úvod do integrace akcí a pokročilého osvětlení a práce s kamerou pro větší kompozici snímků; stejně jako tvorba modelů jako jádrový modul se zaměřením na budovu. Budete také mít možnost studovat experimentální animaci.Ve 3. ročníku se očekává, že vytvoří řadu krátkých animací, které zobrazují vynikající animaci založenou na výkonu. Důraz je kladen na odbornou praxi v přípravě na absolvování studia a na vyhlídky na větší zaměstnání prostřednictvím animace.Vstupní požadavky... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Vzrušující příležitosti existují jako návrháři interiérů a exteriérů v automobilových a dopravních společnostech a jako návrháři. Někteří absolventi se rozhodnou zahájit ... [+]

PřehledVzrušující příležitosti existují jako návrháři interiérů a exteriérů v automobilových a dopravních společnostech a jako návrháři. Někteří absolventi se rozhodnou zahájit vlastní podnikání. Studenti se učí řadu přenositelných dovedností, které lze aplikovat na pozemní, námořní a letecké projekty.Studenti pracují na projektech v oblasti dopravy a průmyslu v tvořivém a přátelském prostředí studia. Mají přístup k vynikajícím dílnám a modelářským zařízením, používají standardní průmyslový software a očekávají, že budou prezentovat svou práci na profesionálním standardu.Základní dovednosti jsou rozvíjeny prostřednictvím strukturovaných a praktických projektů, které zahrnují tvorbu myšlenek, kreslení a vykreslování, modelování jílů a příslušný software. Program úzce spolupracuje s návštěvními designéry, kteří se na něm podílejí. Techniky výuky a učení jsou rozmanité a zahrnují individuální a skupinové workshopy, výukové programy, semináře a prezentace.Studenti mají z programu Fakulty umění a tvůrčích technologií významné technické a CAD vstupy v rámci programů a dokončí hlavní projektový projekt ve 3. ročníku v oblasti osobního zájmu. Tato flexibilita dává možnost zapojit se do skutečně originálního a inovačního myšlení.Naším cílem je vybavit studenty širokou škálou odborných a přenositelných dovedností. Program poskytuje příležitost zúčastnit se stáží a vstupovat do národních soutěží o design. Studenti také vystavují své návrhy široké veřejnosti a potenciálním zaměstnavatelům na konci roku.Vstupní požadavkyTrasa 1: Vstup do roku 1Úspěšné dokončení STPM s 2 úplnými průkazy nebo ekvivalentní s minimální CGPA 2.0 a dokončením SPM nebo ekvivalentu; neboÚspěšné absolvování úrovně A s minimálně úspěšným absolvováním 2 předmětů a úspěšné dokončení úrovně O nebo ekvivalentu; neboUznávaná maturita nebo nadace s CGPA 2.0 na úrovni SPM; neboKvalifikace, kterou... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Cena VFX je určena žadatelům, kteří hledají kariéru ve filmovém, postprodukčním nebo herním průmyslu - ačkoli někteří absolventi mohou přejít na pozice v architektonické ... [+]

Přehled

Cena VFX je určena žadatelům, kteří hledají kariéru ve filmovém, postprodukčním nebo herním průmyslu - ačkoli někteří absolventi mohou přejít na pozice v architektonické vizualizaci, re-touching / reklamní agentury nebo postgraduální studium.

VFX se zabývá především tvorbou nápadů a konceptů pro film nebo hry, které zahrnují znaky, vozidla, výrobky, oblečení, soupravy a prostředí - nakonec tyto myšlenky převedou na dokončené pojetí uměleckých děl nebo 3D modelů.Více než kdy jindy, filmový a herní průmysl potřebuje hmatatelné, vzrušující skutky / scénáře s postavami, prostředím a rekvizity, které jim odpovídají. Studenti rozvíjejí nápady někdy jako koncepty 2D uměleckých děl doplněné o přesné 3D digitální modelování spolu s technikami zelené obrazovky / kompozice. Designová metodika, vznik konceptu, spekulativní design, vizualizační schopnosti, kresba života, fyzické skicování a modelování faksimilů poskytují tradiční designové dovednosti.Projektová práce se provádí individuálně nebo jako součást týmu. Naši zaměstnanci mají dobré (a rozšiřující) průmyslové vazby. Tam, kde je to možné, vyzývají k výzkumu nebo komerční práci k informování a utváření učebních osnov, což vede k získání absolventů, kteří jsou více kvalifikovaní v oboru.Vstupní požadavky... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

BA (Hons) v mezinárodních vztazích má za cíl produkovat absolventy, kteří jsou reflexní a kritičtí studenti, s globální perspektivou, a kteří jsou připraveni na svět prác ... [+]

PřehledBA (Hons) v mezinárodních vztazích má za cíl produkovat absolventy, kteří jsou reflexní a kritičtí studenti, s globální perspektivou, a kteří jsou připraveni na svět práce. Toho lze dosáhnout řadou opatření:Abychom využili znalosti a porozumění, že diplom se snaží rozvíjet, efektivní komunikace a schopnost pracovat v týmech a s různými zúčastněnými stranami, jsou považovány za základní atributy našich absolventů. Rozvoj dovedností v oblasti komunikace, prezentace a týmové práce leží v srdci tohoto stupně a vychází z prvních zásad až po vysokou úroveň odbornosti v mnoha tematických modulech a zejména prostřednictvím tutoriálních programů.Zaměstnavatelé také oceňují nezávislost myšlení a kreativní schopnost najít řešení. Tento stupeň umožňuje studentům převzít odpovědnost za své učení - ať už jednotlivě nebo ve skupinách - a podporuje nezávislost myšlení a řešení problémů v rámci celé řady činností: při provádění disertační práce; v kritickém čtení a psaní tematických modulů; nebo v seminářích a prezentacích.Kromě toho zkoumá stupeň udržitelnosti a životního prostředí. Atmosférické a mnoho dalších znečišťování jsou nevyhnutelně globální problémy, protože nepoznají žádné hranice a jsou zde zahrnuty, protože udržitelnost a životní prostředí jsou stále důležitější globální problémy, včetně mezinárodní soutěže o omezené zdroje, jako je ropa a voda.Vstupní požadavkyCesta 1: Vstup do ročníku 1Úspěšné dokončení STPM s 2 úplnými průkazy nebo ekvivalentní s minimální CGPA 2.0 a dokončením SPM nebo ekvivalentu; neboÚspěšné absolvování úrovně A s minimálně úspěšným absolvováním 2 předmětů a úspěšné dokončení úrovně O nebo ekvivalentu; neboUznávaná matrice nebo nadace s CGPA 2.0; neboKvalifikace, kterou společnost APIIT považuje za rovnocennou s výše uvedeným.... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Tento titul otevře celý svět kariérních a poradenských příležitostí. Absolventi pracují v oblastech včetně počítače, sportovního zboží, vybavení tělocvičen, designu hodin ... [+]

PřehledTento titul otevře celý svět kariérních a poradenských příležitostí. Absolventi pracují v oblastech včetně počítače, sportovního zboží, vybavení tělocvičen, designu hodin, designu automobilů a balení. Někteří absolventi vytvářejí vlastní podnikání nebo se zabývají marketingem, tvorbou modelů, grafikou, designem počítačových her, řízením výuky a výukou.Tento program zahrnuje vzrušující a rozmanité projekty, jako jsou hračky, domácí výrobky, doprava, fitness vybavení a osvětlení. Přístup k vynikajícím dílnám, modelovým zařízením a softwaru umožní studentům prezentovat svou práci na profesionální úrovni.Základní dovednosti jsou zavedeny prostřednictvím strukturovaných a praktických návrhových projektů, které zahrnují tvorbu myšlenek, kreslení a vykreslování, tvorbu modelů a počítačové práce. Mezi další moduly patří generování konceptu, ergonomie a použitelnost, materiály a výroba a estetika. Program pokračuje v pokrytí pokročilejších CAD projektů a úlohy rychlého prototypování.Když přichází příležitost, studenti mohou pracovat na společných projektech se studenty a zaměstnanci z Transport Design, Advertising and Brand Management a dalších programů.Ve třetím roce dokončíte významný designový projekt v oblasti osobního zájmu. Tato flexibilita dává studentům prostředky, aby se dopřáli skutečnému původnímu myšlení a byli inovativní. Studenti mohou také vystavovat své návrhy široké veřejnosti a potenciálním zaměstnavatelům na konci roku show.Vstupní požadavkyTrasa 1: Vstup do roku 1Úspěšné dokončení STPM s 2 úplnými průkazy nebo ekvivalentní s minimální CGPA 2.0 a dokončením SPM nebo ekvivalentu; neboÚspěšné absolvování úrovně A s minimálně úspěšným absolvováním 2 předmětů a úspěšné dokončení úrovně O nebo ekvivalentu; neboUznávaná matrice nebo nadace s CGPA 2.0; neboKvalifikace, kterou společnost APIIT považuje za rovnocennou s výše uvedeným.... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Náš 360 ° přístup k tvůrčí a strategické reklamě a řízení značky rozvíjí odborníky s širokou škálou dovedností, které rozvíjejí možnosti zaměstnatelnosti. Naše prostředí ... [+]

PřehledNáš 360 ° přístup k tvůrčí a strategické reklamě a řízení značky rozvíjí odborníky s širokou škálou dovedností, které rozvíjejí možnosti zaměstnatelnosti. Naše prostředí kreativního studia odráží prostředí agentury, vytváří flexibilní pracovní zóny a prostory projektu s průmyslovým standardním softwarem.Náš dynamický inzertní program zaměřený na nápady vám poskytne dovednosti a porozumění pro rozvoj kariéry v kreativním průmyslu. Ať už chcete pracovat v kreativním týmu, být copywriter, plánovač účtu nebo manažer značky, získáte zásadní praktické zkušenosti, které jsou pro budoucí zaměstnavatele velmi atraktivní.Programový tým má zkušenosti s průmyslem a naši spolupracovní pedagogové jsou současnými kreativními řediteli a praktiky agentury. Umíme kreativní myšlení a myšlenky uprostřed našeho 360 ° přístupu k reklamní studii prostřednictvím digitálních a tradičních reklamních platforem, prozkoumat sociální média, virální marketing a ambientní reklamu.Návštěvy v průmyslu a návštěvy agentur přispějí k vašemu vývoji. Naučíte se vytvářet reklamní kampaně studiem klíčových oblastí tvůrčího myšlení, strategie a plánování, jakož i vytváření nápadů, integrované komunikace, uměleckého směru a copywritingu.Vstupní požadavkyTrasa 1: Vstup do roku 1Úspěšné dokončení STPM s 2 úplnými průkazy nebo ekvivalentní s minimální CGPA 2.0 a dokončením SPM nebo ekvivalentu; neboÚspěšné absolvování úrovně A s minimálně úspěšným absolvováním 2 předmětů a úspěšné dokončení úrovně O nebo ekvivalentu; neboUznávaná maturita nebo nadace s CGPA 2.0 na úrovni SPM; neboKvalifikace, kterou společnost APIIT považuje za rovnocennou s výše uvedeným.... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Cyber ​​Security je důležitá a rostoucí oblast práce pro výpočetní profesionály. Každá organizace, která má počítačovou síť nebo používá internet, má potenciální bezpečno ... [+]

Přehled

Cyber ​​Security je důležitá a rostoucí oblast práce pro výpočetní profesionály. Každá organizace, která má počítačovou síť nebo používá internet, má potenciální bezpečnostní riziko a bude potřebovat lidi se speciálními dovednostmi, aby pomohli chránit své systémy a data. Můžete také pracovat pro odbornou poradenskou firmu, která poskytuje takovou službu malým organizacím.

Počítačové systémy ukládají, zpracovávají a komunikují širokou škálu dat. Většina těchto údajů je soukromá a nevhodný přístup k nim může mít za následek značné náklady pro organizaci nebo osobu, která vlastní data. Zabezpečení počítačových systémů proti škodlivému útoku nebo dokonce proti neúmyslnému poškození je nezbytné pro jakýkoli počítačový systém. Tento program vám poskytuje znalosti a dovednosti, které vám umožní zabránit útokům a neúmyslnému poškození počítačových systémů.... [-]

Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

V dnešním konkurenčním obchodním světě hraje IT významnou úlohu při využívání komerčního potenciálu. Váš absolventský cíl z tohoto programu bude pravděpodobně na řídící ú ... [+]

Přehled

V dnešním konkurenčním obchodním světě hraje IT významnou úlohu při využívání komerčního potenciálu. Váš absolventský cíl z tohoto programu bude pravděpodobně na řídící úrovni v rámci IT oddělení, vývoj IT systémů a obsluha potřeb řady obchodních oddělení. Můžete absolvovat kariéru v oblasti vývoje informačních systémů, analýzy a návrhu systémů IT nebo správy IT sítí.

Během prvního ročníku budete seznámeni s podnikovými a výpočetními koncepty, nástroji a technikami. Rok 2 pokrývá vývoj IT systémů pro podnikání, analýzu, návrh a vývoj webových řešení, sítí a profesionálních otázek v oblasti výpočetní techniky.... [-]

Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Toto ocenění vám vybaví dovednosti pro práci ve filmu, televizi a nových médiích. Se specializací na produkty standardního průmyslu, od digitální úpravy filmů a videa až ... [+]

PřehledToto ocenění vám vybaví dovednosti pro práci ve filmu, televizi a nových médiích. Se specializací na produkty standardního průmyslu, od digitální úpravy filmů a videa až po animační dovednosti potřebné k vytváření titulů a efektů vysílaného standardu, získáte také postprodukční dovednosti, které potřebují všichni postprodukční profesionálové.Tento program kombinuje studium produkce digitálního videa a postprodukce v řadě různých oborů, včetně filmu, videa, televize, animace, designu a digitálního zobrazování. Dozvíte se, jak používat standardní software, včetně programu Final Cut Pro Studio a Adobe Creative Suite. Všechny postprodukční dovednosti jsou podpořeny znalostmi o produkci filmu, které vyžadují všichni editoři a postprodukční profesionálové.Rok 1 zahrnuje všechny základní postprodukční dovednosti, včetně grafiky a základů tvorby a úpravy filmů, s možností zahrnout nahrávku zvuku a CGI.Ve 2. a 3. ročníku budete studovat editaci, animaci a video produkci ve vysokém rozlišení. Tyto dovednosti budou kombinovány s klasifikací barev pro film a televizi, kompozice (zelená obrazovka) a odpovídající pohyblivé objekty v animovaných a video scénách.Bude to spojeno s příležitostí ke studiu dalších filmových témat, kinematografie, výroby zvuku, mixování a designu a výroby hudebních videí. Kombinace získaných dovedností dává absolventům špičku ve filmovém, televizním a mediálním průmyslu.Vstupní požadavkyTrasa 1: Vstup do roku 1Úspěšné dokončení STPM s 2 úplnými průkazy nebo ekvivalentní s minimální CGPA 2.0 a dokončením SPM nebo ekvivalentu; nebo,Úspěšné absolvování úrovně A s minimálně úspěšným absolvováním 2 předmětů a úspěšné dokončení úrovně O nebo ekvivalentu; neboUznávaná matrice nebo nadace s CGPA 2.0; neboKvalifikace, kterou společnost APIIT považuje za rovnocennou s výše uvedeným.... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Jelikož počítače jsou podstatnou součástí běžného života, jsou také důležité jako nástroj kriminální činnosti. Proto mohou poskytnout důležitý zdroj důkazů. Toto ocenění ... [+]

Přehled

Jelikož počítače jsou podstatnou součástí běžného života, jsou také důležité jako nástroj kriminální činnosti. Proto mohou poskytnout důležitý zdroj důkazů. Toto ocenění poskytuje solidní základ v dovednostech, které potřebujete, abyste sledovali kariéru ve forenzním vyšetřování počítačových systémů a souvisejících oblastí bezpečnosti. Stejné dovednosti, které vám umožňují sledovat důkazy, vám také vybaví schopnosti potřebné k tomu, aby pomohly organizacím a jednotlivcům obnovit data / informace, které mohou být ztraceny nebo poškozeny v důsledku náhodného nebo škodlivého jednání. Můžete nejen odhalit trestnou činnost, ale také pomoci zachránit lidi před následky takové činnosti.... [-]

Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině