Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti APIIT

Asijsko-tichomořský institut informačních technologií nabízí řadu programů, které jsou navrženy tak, aby vytvářely vysoko zaměstnatelné absolventy, a to tak, že našim studentům poskytují mezinárodní srovnávací akademické zkušenosti, které jsou úzce sladěny s průmyslovými požadavky. Jako integrální člen skupiny APIIT Education Group, která zahrnuje Asijsko-tichomořskou technologickou univerzitu

Programy APIIT jsou nabízeny společně s naším dlouholetým mezinárodním partnerem Staffordshire University ve Velké Británii. V rámci tohoto schváleného kolaboračního uspořádání APIIT dodává stupně Staffordshire University za použití stejných učebních osnov, které odpovídají stejným procesům pro zvyšování kvality výuky, učení a hodnocení, jako ve Velké Británii, s cílem zajistit srovnatelnost zkušeností studentů a akademických standardů.

Creative Industries v Malajsii a regionu vede cestu s výhledovými kurzy Staffordshire University @ APIIT v oblasti Design Innovation

Vzdělávací systém společnosti APIIT skutečně produkuje absolventy, kteří ztělesňují Staffordshireho závazek produkovat The Staffordshire Graduate - absolventy, kteří mají klíčové dovednosti zaměstnatelnosti, podnikání a podnikání - a schopnost vyniknout na trhu práce. Jako studenti APIIT, kteří studují na stupních Staffordshire University, naši studenti získají mnohem více než jen pochopení svých předmětů, ale opustí s řadou atributů, které potenciální zaměstnavatelé nejen hledají, ale budou si vážit a respektovat. Současně jsou programy APIIT Foundation a Diplom také externě zajištěny univerzitou Staffordshire University, která zajišťuje, že studenti získají mezinárodní kvalifikaci a zároveň zajišťují úspěšný postup do stupně své volby.

Tento přístup při poskytování mezinárodně srovnávaného vzdělávání se rozšiřuje i mimo hranice Malajsie a je těsně replikován v naší rodině poboček APIIT působících na Srí Lance a v Indii. Mezi prvními institucemi MSC v Malajsii získala společnost APIIT také významný pokrok v oblasti výzkumu, vývoje a komercializace, přičemž získala více než 50 malajských a mezinárodních ocenění za své inovace, produkty a studentské projekty. Jako uznání svého zaměření na kvalitu ve vzdělávání získala APIIT Education Group Cenu excelence za rok 2011 předsedy vlády a cenu za kvalitu exportu od Ministerstva mezinárodního obchodu a průmyslu v Malajsii.

Akademické programy APIIT jsou schváleny Ministerstvem školství Malajsie a kvalifikace jsou plně nebo dočasně akreditovány Malajskou kvalifikační agenturou (MQA).

Proč studovat v Kuala Lumpur, Malajsie

Je tu něco pro každého

Kuala Lumpur (KL) je již dlouhou dobou výběrem studijní destinace pro studenty z Indonésie, Číny, Indie, Pákistánu, Střední Asie, Evropy, Středního východu, Maledivy, Afriky a zemí v oblasti jihovýchodní Asie. Kromě krásné země Malajsie, její rozmanité populace a stabilních podmínek poskytuje rozsáhlá řada nabízených nabídek - od IT a technologií až po biotechnologie a média - příležitosti pro celoživotní vzdělávání pro všechny naše studenty.

Vysoké akademické standardy a mezinárodní uznání

Vzdělání je investice, takže se chcete ujistit, že získáte kvalitní kvalifikaci a vysoký standard učení. V průběhu let jsme se přizpůsobili moderním vyučovacím metodám a zařízením, aniž bychom odkláněli hodnoty tradičních učebních přístupů. Můžete si být jisti, že obdržíte vzdělání, které odpovídá mezinárodním standardům a uznání. Tyto kvalifikace jsou převoditelné a uznávány jinými vysokými školami včetně Velké Británie a Austrálie. Samozřejmě náš konečný cíl je, aby vaše kvalifikace a studie byly přenosné a oceňované v pracovní síle.

Budete zdokonalovat svou angličtinu

Malajsie nabízí obrovskou příležitost k učení a zvládnutí nových jazyků. Naše multikulturní rozmanitost a populace se skládají z mluvčích angličtiny, Bahasa Melayu, Mandarin, čínských dialektů, Tamil a řada dalších. Budete se scházet a studovat se studenty z celého regionu a poskytnout vám možnost mluvit a procvičovat nové jazyky. Většina studentů mluví anglicky a všechny naše kurzy probíhají v angličtině. Můžete také absolvovat další kurzy angličtiny, než začnete studovat.

Dostupná volba

Celkové náklady na studium a život v Malajsii jsou obecně nižší než většina zemí, které nabízejí mezinárodně uznávané a zabezpečené studijní programy.

Centrum technologií a multimédií

Multimediální superkoridor Malajsie vlády (MSC) byl zahájen v roce 1996, aby poháněl zemi do informačního věku prostřednictvím řady iniciativ nebo stěžejních aplikací, mezi které patří elektronická vláda, inteligentní školy, telemedicína, výzkum
Malajsie také dokazuje, že je rekord v historii architektury od starého k novému. Přijďte se podívat na jednu z nejvyšších betonových věží na světě! Stojící na 421 metrů, věž Kuala Lumpur byla postavena místní firmou a působila jako telekomunikační a vysílací věž. Kromě složité architektury můžete také vyrazit do jednoho ze čtyř expresních výtahů nahoru a obdivovat pohled z pozorovacího paluba.
Stojí nad panorama Kuala Lumpur, 452 metrů Petronas Twin Towers je národní památka a země je ikona pýchy. 88podlažní budova atraktivní skleněné a ocelové fasády je integrovaný vývoj s komerčními, maloobchodními, hotelovými, konferenčními, zábavními a obytnými nemovitostmi.

Jednoduše přístupný

Malajsii je snadno dosaženo lety z celého světa. Je také přístupný po moři a zemi ze sousedních zemí, jako je Indonésie, Singapur a Thajsko. KL Mezinárodní letiště, KLIA, je domácí prostředí letiště s atraktivními technologiemi. Jedná se o rušné letiště, které hostí a manipuluje s lety, které odlétají a přistávají z celého světa.
Pokud jste nadšenec automobilových závodů, rádi bychom věděli, že závodní dráha Formule 1 se nachází v blízkosti letiště, kde se každoročně koná v březnu Formula One Race. Trať také zajišťuje závodní motocyklové a rallye po celý rok.

Zažijte kulturní rozmanitost

Objevíte nádhernou fúzi nejstarších civilizací Asie - Malajské, Číňanské, Indické, s bujnou oslavou festivalů, zvyků a tradic a řady multikulturních kuchyní.
Jídlo v Malajsii je dobrodružství pro milovníky jídla. Tam je velká řada - od pikantní Malay jídlo, nekonečné množství čínských jídel, exotické kuchyně z Indie, západní kuchyně, Nyonya a portugalské jídlo. Vychutnejte si oblíbené malajské pokrmy, jako je satay, nasi lemak, rendang, roti canai, murtabak, laksa a kuřecí rýže. Mezinárodní řetězce rychlého občerstvení jsou také obecně dostupné ve městech.
Malajští fanoušci oslavují řadu svátků a festivalů - Deepavali nebo Festival světla, Hari Raya, Čínský Nový rok, Vánoce, Den národní nebo Merdeka, Lantern a Měsíční dortový festival, jen abychom jmenovali jen několik.

Mírné klima a počasí

Malajsie má tropické, vlhké klima s teplotami v průměru 29 ° C po celý rok a chladnější v horských oblastech. Geograficky je koupáno v teplém tropickém slunci, s 3000 kilometry pobřeží, řada chladných horských středisek, nejstaršího deštného pralesa na světě a nejvyšší hory jihovýchodní Asie. Světlé a tropické klima zajišťuje, že většinu sportů a aktivit si můžete vychutnat po celý rok.

Sportovní aktivity a dobrodružství

Mnoho sportů se hraje v Malajsii. Mezi oblíbené patří fotbal, badminton, hokej, tenis a squash. Dalšími oblíbenými místy jsou cyklistika, kriket, bowling, golf, rugby, stolní tenis, softball a grand prix racing.
Pokud milujete přírodní dobrodružství, budete mít hodně zábavy! S dlouhým pobřežím a pobřežními ostrovy můžete na vodním lyžování, windsurfingu, šnorchlování a potápění na ostrovech a mořských parcích, také kanoistika, rafting na bílé vodě, říční safari a plavby po velkém řeckém systému.
To není vše. Prohlídka jeskyní, horolezectví, jízda v terénu, jízda na horském kole, trekking v džungli, jízda na trase, potápění, rybaření, pozorování ptáků a paragliding jsou také populárními aktivitami v Malajsii.

Místa

Kuala Lumpur

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Telefonní číslo
+603-8996 1000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium