Přečtěte si oficiální popis

Aviation Management College je založena s hlavním cílem "přidávat hodnotu" leteckým bratrům v Malajsii . Chceme se stát centrem zájmu znalostí a informací týkajících se řízení letectví v Malajsii. Chceme poskytnout růstový impuls leteckému průmyslu v Malajsii. Jak možná víte, letecký průmysl by měl růst v regionech Asie a Tichomoří (včetně Malajsie) s nástupem růstu ekonomiky Číny a Indie.

V souladu s našimi hlavními hodnotami je spokojenost zákazníků, neustálé zlepšování, profesionalita a týmová práce, spokojenost našich studentů a účastníků. Vaším výchovným a vzdělávacím blahem je naše ústřední zaměření.

Naším dalším cílem je připravit absolventy nejen na znalosti, ale také na dovednosti komunikovat a dobře spolupracovat s ostatními lidmi, a tak dosáhnout dovedností v oblasti řešení problémů, které jsou v průmyslu potřebné. Stejně jako Thomas More řekl: "Vzdělávání nehromažďuje učení, informace, data, fakta nebo schopnosti - to je školení nebo výuka - ale spíše viditelně vidí to, co je skryto jako semeno."

V současné době je našim hlavním produktem diplom v řízení letectví a diplom v řízení letových provozů - první svého druhu v Malajsii, jehož cílem je produkovat absolventy, kteří by mohli zvýšit letecký průmysl v Malajsii na vyšší hodnoty. Dříve byla většina náboru v oblasti leteckého průmyslu od všeobecných absolventů a trvat nemnoho let, než by mohli být plně produktivní, protože se potřebují dozvědět o pracovních poznatcích v oblasti letectví. Naši absolventi budou schopni okamžitě vykonat práci, protože budou vystaveni všem těmto znalostem při absolvování diplomového kurzu na vysoké škole.

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Aviation Management College

Letecký a letištní průmysl je jedním z nejdůležitějších průmyslových odvětví, které přispívají k naší ceně cenných aktiv a hospodářského růstu. Letiště je vstupní branou ... [+]

Letecký a letištní průmysl je jedním z nejdůležitějších průmyslových odvětví, které přispívají k naší ceně cenných aktiv a hospodářského růstu. Letiště je vstupní branou pro leteckou dopravu místních obyvatel, turistů a obchodních cest; s mnoha leteckými společnostmi, které nabízejí různé destinace, mezinárodní i domácí. V Malajsii se zvyšuje nárůst leteckého a letištního průmyslu s lepším pokrokem a řízením v souladu s technologií. Řídící společenství proto hraje důležitou roli při zajišťování bezpečného a efektivního řízení letišť a leteckých společností.

Vzhledem k tomu, že tento program uděluje společnost Bucks New University, což je jediný studijní program v oblasti letectví, tento region bude akreditován dvěma zeměmi, Spojeným královstvím (QAA) a Malajsií (MQA). Veškeré učebnice, učební materiály, známky moderování, potvrzení a přepis budou organizovány společností Bucks New University, kde AMC bude školícím střediskem poskytujícím přednášky a ocenění podle akademické kontroly kvality stanovené QAA a MQA.... [-]

Malajsie Shah Alam
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině