Přečtěte si oficiální popis

uoæøvj

Mezinárodní College of Music (ICOM), který se nachází v Kuala Lumpur, Malajsie je jednou z asijských nejlepších hudebních škol, které nabízejí hudební kurzy, jako je založení v hudbě, diplom v hudebním průmyslu, diplom v oboru výroby zvuku a stupně v hudbě. Pokud hledáte pro hudební samozřejmě ICOM je nejlepší hudební škola vás připraví pro hudební kariéry.

Vize / Poslání

Akademie vizí je být hudbě vzdělávací asijským centrem pro hudební a zábavní průmysl.

Základním posláním akademie je objevovat a rozvíjet hudební talent. Následující příkazy poslání nastínit snahy akademie s cílem splnit poslání:

  • Chcete-li nabídnout kariérní centrických programy, které splňují požadavky zaměstnanosti v průmyslu
  • Produkovat absolventy, které jsou technicky a kreativně adept utvářet budoucnost tohoto odvětví
  • Pro zajištění prostředí, které vítá a respektuje různorodost
  • K podpoře dalšího profesního rozvoje zaměstnanců
  • Na podporu výzkumu a vývoje, který podporuje inovace a podnikání
  • Navazovat strategická partnerství s cílem udržet si vedoucí pozici v hudbě v Asii

Studium v ​​Malajsii

Malajsie již dlouho volba studijní destinace pro zahraniční studenty z ASEAN národy, jižní Asii, Asii a Tichomoří, na Středním východě a v Africe. Objevíte nádherný fúzi nejstarších civilizací v Asii - Malay, čínské a indické, s barevnými oslavou festivalů, zvyků a tradic a řadu multikulturních kuchyní. Stravování v Malajsii je dobrodružství pro gurmány. K dispozici je široká škála - od gurmánských restaurací, stánky Hawker, aby potěší každého chuť a kapsu!

st6ilfi
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

International College of Music

V návaznosti na akademie velmi úspěšných předchozích hudebních stupňů při zařizování a Music Production & Technology specializace, bakalář hudby (Hons) v profesionáln ... [+]

V návaznosti na akademie velmi úspěšných předchozích hudebních stupňů při zařizování a Hudební produkce a technologie specializace se Bachelor of Music (Hons) v profesionální hudební Zavádí trasa široce založené zaměřuje na čtyři základní oblasti požadoval profesionálních hudebníků v průmyslu. Úplné časové program je vysoce kariéra-centric a připravuje vás pro příjemný mnohostranný hudební kariéry.

Přehled programu

V jádrové oblasti hudbu, budete rozvíjet obratnost ve svém hlavním nástrojem což vám umožní zvládnout pokročilé váhy úrovně a technické studie ve velkých i menších režimů. Budete rozvíjet skupinové dynamiky výkonu a band vůdčí schopnosti prostřednictvím ansámblu představení, které hrají ve stylech jazzu, rhythm and blues, rock a pop music. Budete také studovat různé metody improvizace a repertoárových studií vybudovat rozsáhlý repertoár zpaměti v rámci příprav na účinkování v vystupuje. Budete plánovat a řídit svůj vlastní výkon bod ve svém posledním roce, představí svou instrumentální znalosti a muzikálnost.... [-]

Malajsie Kuala Lumpur
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině