Přečtěte si oficiální popis

První infrastruktura Univerzitní kampus v Malajsii

Síla infrastruktury univerzity Kuala Lumpur dnes pramení z jeho bohaté historie. Již více než 15 let, IUKL bylo poskytování kvalitního vzdělání a vynikající profesionální služby v různých oblastech infrastruktury.

IUKL bytí především infrastruktura univerzita v Malajsii, který klade důraz na integraci obou tvrdé a měkké aspekty infrastruktury, aspirovat na výrobu technopreneurs a kvalifikované pracovní síly s vynikající komunikace, technologických a manažerských dovedností.

Vylepšená s up-to-date akademických zařízení a učil vysoce kvalifikovanými lektory, mezi nimiž jsou praktiky, IUKL snaží zajistit vysoce kvalitní vzdělání v oblastech strojírenství, obchodu, komunikace, lingvistika, Architecture, biotechnologie, informační technologie a mnoho dalších ,

Jako dceřiná společnost Protasco Berhad, společnost kótovaná na základní desce Bursa Malajsie, IUKL se zavazuje v oblasti strojírenství budoucnost budoucí lídry. IUKL věnování při poskytování kvalitního vzdělání pomohlo mnoho studentů při získávání potřebných znalostí, dovedností a hands-on zkušenosti v stávat respektované odborníky z praxe v různých oblastech. Vedeni univerzity heslem "po poznání, pro lidstvo", IUKL se snaží zajistit, aby každý student náležitě připraven a umožní jim reagovat na budoucí výzvy tím, že je celostně dnes připravuje.

Vzdělávání, že IUKL poskytuje vyvážený - studenti zjišťují, že jejich mysl napadal, jejich praktické dovednosti zdokonaloval a zvýšila jejich sociální interakce dovednosti. Oni stejně bude prodchnut vysokých morálních hodnot, které pomáhají realizovat vizi 2020 a K-ekonomiku.

Naše vize

Chcete-li být světově proslulý infrastruktury univerzity.

Naše poslání

IUKL usiluje o vynikající výsledky v různých oblastech infrastruktury tím, že poskytuje kvalitní vzdělání, pokročilou znalostí, state-of-the-art technologii a vynikající profesionální služby.

Naše Motto

Znalostí, pro lidstvo.

Proč studovat na IUKL?

Kvalitní vzdělávání

Být ve vzdělávacím průmyslu za více než 15 let, IUKL bylo poskytování kvalitního vzdělání a vynikající profesionální služby v různých oblastech. IUKL byla hodnocena jako "vynikající" (Tier 5) plnohodnotného univerzitě v MQA ratingového systému na rok 2011 a 2013 pro malajské vysokých škol (SETARA). S tím, IUKL patří mezi jednu z top žebříčku univerzit a jedinou univerzitou infrastruktury v Malajsii a my bychom chtěli bojovat sami sebe v oblasti infrastruktury. Jsme přesvědčeni, že "infrastruktura" se neomezuje se pouze na budovy, stavby a technologií, ale zahrnuje také měkké "infrastruktury" jako je komunikace, jazykové znalosti, obchodu a informačních technologií.

profesionální Uznání

Všechny programy, které nabízí IUKL jsou schváleny jak ministerstvo školství a Malajsie kvalifikací agentury (MQA).

IUKL obdrží profesionální uznání od různých místních i mezinárodních odborných orgánech - Board inženýrů Malajsie (BEM), architektů Malajsie (LAM), geodeti prkno (LJT), Royal Institution of zeměměřičů Malajsie (RISM), Washington Accord, Cisco, International organizace pro normalizaci (ISO), Asociace certifikovaných účetních (ACCA), mezi ostatními.

Board of Engineers, Malajsie (BEM)
Washington Accord
Board of Architects Malajsie (LAM)
Geodeti Board
Sabah Surveyors Board
Royal Institute of zeměměřičů Malajsie (RISM)
Asociace certifikovaných účetních (ACCA)
Chartered Institute of Management účetních (CIMA)
Malaysian institutu certifikovaných veřejných účetních (MICPA)
Malajský Institut autorizovaných tajemníků a správců (MAICSA)
Cisco
Malaysian Testování softwaru Board
Board of odhadců, odhadců a realitních kanceláří Malajsie
Představenstvo Množství zeměměřičů Malajsie

Na koleji

IUKL je zasazen do 100-akr De Centrum City, který má předpoklady stát se moderní Township, dobře vybavené mnoha zařízeními pro potřeby svých žáků, od útulné byty a ubytovny pro komerční prostory, v rámci bezpečného a zeleném prostředí.

Celosvětové Mezinárodní spolupráce se špičkovými univerzitami

SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

University of Birmingham
Univerzita v Portsmouthu
University of East London
Sheffield Hallam University
GLASGOW Caledonian University
Univerzita v Northamptonu
University College BIRMINGHAM
UNIVERZITA Jižní Wales

AUSTRÁLIE

Technologická univerzita Curtin
University of Newcastle
University of New South Wales
Tasmánské univerzity

ČÍNA

Tongji University
Xinjiang Vysoká škola finanční a ekonomika
Šang-Luo uNIVERZITA
HEBEI uNIVERZITA

NOVÝ ZÉLAND

univerzita Lincoln University
Massey University
Univerzita Waikato

NIZOZEMÍ

Hanze University of Applied Sciences

IRSKO

Athlone Institute of TECHNOLOGIE

Stipendia a půjčky

IUKL je přesvědčen, že vzdělávání by mělo být k dispozici pro každého. Proto při IUKL, existují různé granty a stipendia k dispozici. Kromě IUKL stipendium školné Waiver schématu, studenti mohou také žádat o půjčky a stipendia od Mara PTPTN a EPF, mezi ostatními.

Kluby a spolky

Divize studijní záležitosti poskytuje cesty pro studenty, aby prozkoumala své zájmy s praktickými zkušenostmi prostřednictvím aktivit organizovaných v průběhu celého roku. Existuje více než 40 klubů a spolky v IUKL. Účast v klubech a společnostech poskytuje praktické zkušenosti pro vedení a vývoj charakteru.

Kariérní růst

Hlavním cílem jednotky IUKL o vývoji je pomáhat svým studentům identifikovat a vybrat ty nejlepší kariérní možnosti jsou jim k dispozici. Proces plánování a rozvoj kariéry začíná již v roce, kdy student začínají svůj program s IUKL.

Vybavení

Široká škála IUKL v akademických a odborných kurzů jsou prováděny v současných studiích, laboratořích a dílnách, které jsou vybaveny nejmodernější technologií a zařízení, aby posílily své praktické zkušenosti, ať už jste studoval inženýrství, výpočetní technika, architektura, obchod, jazyk nebo vědy.

Student Community

IUKL Student komunita je kombinací lokálních a zahraničních studentů z 50 zemí. Tento faktor bude vystavovat studenty k etnické rozmanitosti, která nepřímo zvýšit sebevědomí a komunikační dovednosti.

Zkušení a kvalifikovaní Fakulta Členové

Studenti na IUKL jsou školen vysoce kvalifikovanými lektory, z nichž některé jsou praktiky. IUKL je hrdá na poskytování studentům praktický zážitek, který káže sebevědomí a umožňuje, abyste byli připraveni na pracovišti po ukončení studia.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Infrastructure University Kuala Lumpur

Logistiky a Supply Chain Management je velmi důležité téma pro všechny typy podniků, ať už malé nebo globální. Tento program připravuje studenty pro práci ve velmi náročn ... [+]

Logistiky a Supply Chain Management je velmi důležité téma pro všechny typy podniků, ať už malé nebo globální. Tento program připravuje studenty pro práci ve velmi náročném a dynamické oblasti logistiky, která vyžaduje rychlé, efektivní a přesné strategická obchodní rozhodnutí. Studenti budou vystaveny více logistických činností a aplikací, jako jsou příchozí a odchozí logistiky a letecké dopravy a pozemní dopravy, která zahrnuje železniční, silniční a terénní dopravy a lodní dopravy.

Kromě toho, tento program poskytuje studentům příležitost naučit se aspektů logistiky řízení provozu zahrnuje tohoto návrhu, implementace a správy systémů pro efektivní nasazení personálu, fyzická zařízení, surovin, zásob v průběhu výrobního procesu, hotových výrobků a souvisejících informace nebo služby. Studenti se také budou mít příležitost dozvědět se přímo od renomovaných světových logistických společností prostřednictvím častých návštěv vědeckých, akademických seminářů a průmyslového designu.... [-]

Malajsie Kajang
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Infrastructure University Kuala Lumpur

Tento program je určen k výrobě informované a kompetentní lidské zdroje, které jsou vybaveny pokročilými znalostmi a rozsáhlé hands-on-zkušenostmi v oblasti biotechnologi ... [+]

Tento program je určen k výrobě informované a kompetentní lidské zdroje, které jsou vybaveny pokročilými znalostmi a rozsáhlé hands-on-zkušenostmi v oblasti biotechnologií. Studenti jsou vystaveny s příbuznými znalosti, techniky, praktických dovedností a otázek týkajících se pokroku a rozvoje biotechnologií, lokálně i globálně. Tento program také rozvíjí měkké dovednosti a základní dovednosti v oblasti managementu a podnikání, které jsou nezbytné ve svých budoucích pracovních prostředích.

Moduly

Rok 1

Biotechnologie Laboratorní 1A, biometrie, chemie I, Úvod do biotechnologie, Úvod do molekulární a buněčné biologie, v biotechnologických laboratořích 1B, genetiky, chemie II, mikrobiologie, bioetiku, U1, U2 předmětu předmět, interaktivní dovednosti... [-]

Malajsie Kajang
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Infrastructure University Kuala Lumpur

Bakalář programu krajinářská architektura umožňuje studentům učit se tvořivě a technicky prostřednictvím přednášek, dílny, návštěvy projektu na místě, laboratorní práce, ... [+]

Bakalář programu krajinářská architektura umožňuje studentům učit se tvořivě a technicky prostřednictvím přednášek, dílny, návštěvy projektu na místě, laboratorní práce, exkurze a semináře. Bachelor of krajinářské architektury nabízí studentům obrovské možnosti při navrhování i umělá a životní prostředí pomocí různých prvků v konstrukci. Krajinářská architektura uplatňuje příslušná "stavební kameny", například hardscape a softscape vytvářet různé venkovní nebo vnitřní prostorové podmínky, které umožní naplnění funkčnost, praktičnost, zůstatek, estetiky a zvážení lidských uživatelů - chování a jejich potřebám. V současné době role krajinářská architektura se stává stále důležitější a je často praktikováno spolu s mnoha profesionálních návrhářů a technických odborníků v oblasti architektury a zastavěného prostředí průmyslu.... [-]

Malajsie Kajang
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Infrastructure University Kuala Lumpur

Electronics inženýrství je rychle rostoucí pole. Program je obohacen o praktické zkušenosti a průmyslové umístění se zavedenými průmyslu. Elektronika inženýrství Program ... [+]

Electronics inženýrství je rychle rostoucí pole. Program je obohacen o praktické zkušenosti a průmyslové umístění se zavedenými průmyslu. Elektronika inženýrství Program je navržen tak, aby vás připraví na kariéru kdekoli na světě. Elektronický průmysl být pracné průmysl poskytuje mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované uchazeče o zaměstnání. Zvýšená produkce a poptávky vládou a podniky pro komunikačních zařízení, počítačů a elektroniky spolu s vojenskými spotřebitelské poptávky a zvýšení výzkumu a vývoji robotů a jiných typů automatizace přispět k růstu pracovních příležitostí v této oblasti.

Vzdělávacího programu Cíle (PEO)... [-]

Malajsie Kajang
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Infrastructure University Kuala Lumpur

Tento program nabízí specifické znalosti o účetnictví, financí, daní, auditu, kalkulace, řízení a ekonomiky. Cílem programu je vyrobit kompetentní a specializované účetní ... [+]

Tento program nabízí specifické znalosti o účetnictví, financí, daní, auditu, kalkulace, řízení a ekonomiky. Cílem programu je vyrobit kompetentní a specializované účetní, kteří mají atributy a dovednosti potřebné účetní profesi, a vypracovat komplexní pochopení obchodních operací, a to zejména ve všech funkčních oblastech účetnictví. Prostřednictvím průmyslového vlastnictví Umístění v zavedených společností, budou studenti schopni mít cenné praktické zkušenosti v pracovních prostředích reálného života. Program je uznán odbornými subjekty, jako jsou ACCA, CIMA, SKP Austrálii a MICPA.

Moduly

Rok 1

Mata Pelajaran Umum (Obecné předpisy), Úvod do finančního účetnictví, organizační management, obchodní matematiky, technologie aplikace Office, mikroekonomie, makroekonomie, interaktivní dovednosti, Finanční účetnictví I, nákladového účetnictví, základních marketingových... [-]

Malajsie Kajang
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
42 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

IUKL