Meritus University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

KDO JSME

Jako jedinečná univerzita má MERITUS jedinečný přístup k vzdělání a nabízí tak praktickou a efektivní kombinaci tradičního, moderního a zkušenostního učení, který zajistí úspěch. Na rozdíl od jiných univerzit, které se zaměřují pouze na akademickou obec, se společnost MERITUS zavázala k tomu, že bude produkovat dobře zaokrouhlené absolventy, schopné uspokojit požadavky dnešní zaměstnavatelů, které by měly být úspěšné a po absolvování budou hledány špičkovými organizacemi.

Na tomto předpokladu byla založena Meritus University . Zakladatel / výkonný předseda Tan Sri (Dr.) Halim Mohammad je vášnivá a celoživotní zkušenost v oblasti dopravy a dalšího podnikání vedla k vytvoření MERITUS.

Proč si vybrat Meritus University ?

Vize Malajsie s cílem dosáhnout ekonomiky s vysokým příjmem vyžaduje znalou pracovní sílu, která je schopna změnit nejen organizace, ale i společnost jako celek. Musí být vedoucími pracovníky v oboru, vynalézavými, kreativními, analytickými, inovativními, odhodlanými a schopnými převzít odpovědnost a řešit náročné problémy, které jsou důležité.

Akademická excelence

Abychom mohli rozvíjet a vyrábět lídry v oboru s takovými talenty, zahrnuje naše koncepce poskytování holistické vzdělávací prostředí, v němž jsou studenti vystaveni teoretickým znalostem, životním dovednostem a celosvětové perspektivě:

Rozvíjejte se v naší dvoutýdenní orientaci budov.

V programu MERITUS absolvují všichni studenti na počátku svého dvouletého tréninku osobní a vedoucí rozvojový výcvik.

  • Akademické znalosti v oblasti námořní a lodní dopravy, letectví, obchodu, financí a vědy o vývoji.
  • Životní dovednosti prostřednictvím společenské služby a zapojení do společnosti.
  • Stáže s předními společnostmi.
  • Hands-on zkušenosti, kde budou studenti povinni plavit na palubě výcvikových lodí vlastněných skupinou Halim Mazmin.
  • Autentické učení prostřednictvím reálných případových studií a návštěv na místě.
  • Efektivní komunikační a prezentační dovednosti.

Kariérní výhoda

Na základě výše uvedeného přístupu absolventi MERITUS budou mít okamžitou zaměstnatelnost a příspěvek k průmyslu. Trénink vedoucích pracovníků, který je obsažen v programu, by jim poskytl požadovaný okraj v jejich profesním rozvoji.

Společnost MERITUS založila rozsáhlou síť strategických partnerů, aby spojila kapitány z odvětví, které mají zkušenosti z oblasti financí, technologií, námořní dopravy, logistiky, letectví a obchodu, aby mohli své znalosti poskytnout našim studentům a poskytnout jim stáže nebo pracovní příležitosti když absolvují. Kromě toho MERITUS pracuje ve spolupráci s akreditovanými subjekty. Všechna tato témata poskytnou studentům jedinečné učební prostředí, které není jako jiné.

Poskytnutí příležitostí k učení.

Meritus University zaměřuje na studijní výsledky studenta na rozdíl od tradiční pedagogiky učení a učení. Na Meritus University poskytujeme studentům příležitost dozvědět se, jak se úspěšní vedoucí pracovníci naučili v oboru, což by mohlo být prostřednictvím facilitace tváří v tvář, setkání, internetu, e-learningu a elektronické knihovny. Věřili jsme, že žáci jsou vlastníky procesu učení na všech úrovních naší kvalifikace. To však bude zahrnovat pouze prvních 20% toho, co studenti potřebují získat pro průmysl.

Meritus University dále poskytuje zkušenosti z výuky zkušeností tím, že poskytuje studentům příležitosti k získání konkrétních zkušeností a následné pozorování a zamyšlení nad těmi zkušenostmi, které je vedou k analýze a závěru, a pak rozvíjet nové hypotézy pro budoucí použití.

Tyto shromážděné znalosti rovněž rozvinou dovednosti studentů, jako je vedení, týmová práce, komunikace, vyjednávání, umírněné myšlení, zdravý rozum, logické rozdělování a mnoho dalších lidí a společenské dovednosti, o nichž se předpokládá, že tvoří další 70% požadavků na toto odvětví.

Meritus University se nachází v samém srdci Kuala Lumpur, hned vedle nejznámějších středisek v Malajsii - Midvalley Megamall. Jaký lepší způsob, jak studovat a bavit se na straně stejně. Meritus University nabízí jedinečný přístup k vzdělání tím, že zahrnuje praktické a efektivní kombinace tradičních, moderních a praktických učebních zkušeností pro zajištění úspěchu. Díky svému námořnímu a logistickému zázemí získáte dokonce možnost nastoupit na palubu skutečných námořních výcvikových lodí, které vlastní Tan Sri (Dr.) Halim Mohammad.

Navíc budete mít možnost absolvovat stáž v Halim Mazmin Group, kterou založil Tan Sri (Dr.) Halim Mohammad. To opravdu otevírá další rozměr ve studijních procesech - zábavný prvek!

Mezinárodní studenti mají možnost prozkoumat Malajsii a studovat na Meritus University , Meritus University se, že dosáhnete svých ambicí.

Získáte to nejlepší z obou světů - prozkoumat tropický ráj a současně mít šanci pokračovat ve studiu na jedné z nejlepších malajských univerzit. Neodolatelná příležitost opravdu!

Místa

Kuala Lumpur

Adresa, 1. řádek
49, The Boulevard,
Mid Valley City,
Lingkaran Syed Putra,

59200 Kuala Lumpur, Federální území Kuala Lumpur, Malajsie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium