Raffles University Iskandar

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Raffles University Iskandar byla založena společností Raffles Iskandar Sdn. Bhd., Joint venture společnosti Raffles Education Corporation Limited a společnosti Education @ Iskandar Sdn Bhd (EISB), člena Iskandar Investment Group. Raffles University Iskandar je asijská malajská univerzita, která se pyšní praktickou univerzitou s intenzivním učebním plánem a praktickými praktickými zkušenostmi, které připravují studenty na jejich budoucí kariéru. Univerzita byla oficiálně schválena ministerstvem vysokého školství Malajsie (MOHE) dne 31. října 2011.

V současné době působí z dočasných budov na adrese Menara Kotaraya, Jalan Trus, Johor Bahru a Raffles University Iskandar . Vybuduje nejmodernější školní areál na 65 akrovém pozemku v obci Iskandar v Malajsii EduCity. Strategická poloha společnosti Raffles University Iskandar v Iskandaru vytváří univerzitu v bezpečné a rostoucí státní ekonomice s vysokým potenciálem v hospodářském i kulturním vývoji. Studenti mohou očekávat dynamickou a dynamickou výchovnou zkušenost, která ukáže jejich transformaci na profesionály světové úrovně.

Naše vize

Naší vizí je být přední univerzitou v Malajsii.

Naše mise

Jsme odhodláni poskytovat kvalitní vzdělání. Toho bude dosaženo použitím nejnovějších metod výuky a učení, výzkumu založeného na akcích, spolupráce s průmyslem a zapojení komunity.

Místa

Johor Bahru

Adresa, 1. řádek
Menara Kotaraya Level 9, Unit No. 09-01, Jalan Trus, 80000 Johor Bahru, Johor, Malasya
Johor Bahru, Johor, Malajsie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium