Přečtěte si oficiální popis

RETI je jediná soukromá vzdělávací instituce, která poskytuje vzdělání a školení kombinující diplomový program s různým výběrem certifikátů průmyslové bezpečnosti.

Certifikáty pro průmyslovou bezpečnost jsou akreditovány Mezinárodní námořní organizací, oddělení bezpečnosti práce

Na areálu o rozloze 7,1 akrů založil Ranaco Ranaco Education

V programu RETI uznáváme, že průmysl chce zaměstnat absolventy se znalostmi, kompetencemi, měkkými dovednostmi a proaktivními bezpečnostními dovednostmi. Průmyslové odvětví však nemají dostatečné zdroje pro školení svých zaměstnanců.

Abychom to napravili, systém RETI propojil a přizpůsobil vzdělávací a školící programy požadavkům našich interních a externích síťových odvětví.

Nachází se v blízkosti 19 petrochemických závodů, 5 hlavních přístavů a ​​terminálů, 1500 malých a středních průmyslových areálů a více než 100 pobřežních plošin, RETI se nachází v centru těchto vzdělávacích a vzdělávacích iniciativ.

Sdílené hodnoty

Průmyslové zaměření

Věříme, že soustředění na uspokojení potřeb průmyslu je základem každého úspěšného dlouhodobého partnerství.

Týmová práce

Věříme v používání našich kolektivních dovedností, znalostí a zkušeností, abychom vyhověli potřebám našich studentů. Prostřednictvím týmové práce a odhodlání budeme stavět na naší síle, abychom využili náš plný potenciál a dosáhli naší společné vize.

Sdělení

Věříme, že otevřená komunikace je nezbytná pro budování důvěry a porozumění s naším studentem, našimi lidmi, našimi akcionáři a zemí, kterou sloužíme. Pouze tehdy můžeme uspokojit průmyslové potřeby, aspirace našich lidí a akcionáře.

Inovace

Věříme v kreativitu našich lidí a v naší schopnosti přispět novými myšlenkami ke zlepšení. Budeme neustále hledat inovativní způsoby, jak vytvářet hodnoty pro naše studenty.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Ranaco Education & Training Institute

Cílem tohoto programu je vytvořit kvalifikované a kompetentní absolventy v oblasti managementu a správy. Student bude vystaven skutečnému postupu v oblasti řízení a bude ... [+]

Cílem tohoto programu je vytvořit kvalifikované a kompetentní absolventy v oblasti managementu a správy. Student bude vystaven skutečnému postupu v oblasti řízení a bude schopen identifikovat problémy v oblasti řízení, shromážděných dat a relevantních receptů a také implementovat politiku a plánování.

Kariéra

Kariérní vyhlídky ve vedení a správě. Tento program zahrnuje následující předměty:

Obchodní úvodÚvod do managementuPraxe statistiky v podnikání a řízeníMalá a střední obchodní spolupráceObchodní právoVedení účetnictvíMezinárodní obchodPrincip marketinguStrategie řízení lidských zdrojůŘízení mezinárodních finan... [-]
Malajsie Kijal
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině