Ranaco Education & Training Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

RETI je jediná soukromá vzdělávací instituce, která poskytuje vzdělání a školení kombinující diplomový program s různým výběrem certifikátů průmyslové bezpečnosti.

Certifikáty pro průmyslovou bezpečnost jsou akreditovány Mezinárodní námořní organizací, oddělení bezpečnosti práce

Na areálu o rozloze 7,1 akrů založil Ranaco Ranaco Education

V programu RETI uznáváme, že průmysl chce zaměstnat absolventy se znalostmi, kompetencemi, měkkými dovednostmi a proaktivními bezpečnostními dovednostmi. Průmyslové odvětví však nemají dostatečné zdroje pro školení svých zaměstnanců.

Abychom to napravili, systém RETI propojil a přizpůsobil vzdělávací a školící programy požadavkům našich interních a externích síťových odvětví.

Nachází se v blízkosti 19 petrochemických závodů, 5 hlavních přístavů a ​​terminálů, 1500 malých a středních průmyslových areálů a více než 100 pobřežních plošin, RETI se nachází v centru těchto vzdělávacích a vzdělávacích iniciativ.

Sdílené hodnoty

Průmyslové zaměření

Věříme, že soustředění na uspokojení potřeb průmyslu je základem každého úspěšného dlouhodobého partnerství.

Týmová práce

Věříme v používání našich kolektivních dovedností, znalostí a zkušeností, abychom vyhověli potřebám našich studentů. Prostřednictvím týmové práce a odhodlání budeme stavět na naší síle, abychom využili náš plný potenciál a dosáhli naší společné vize.

Sdělení

Věříme, že otevřená komunikace je nezbytná pro budování důvěry a porozumění s naším studentem, našimi lidmi, našimi akcionáři a zemí, kterou sloužíme. Pouze tehdy můžeme uspokojit průmyslové potřeby, aspirace našich lidí a akcionáře.

Inovace

Věříme v kreativitu našich lidí a v naší schopnosti přispět novými myšlenkami ke zlepšení. Budeme neustále hledat inovativní způsoby, jak vytvářet hodnoty pro naše studenty.

Místa

Kijal

Adresa, 1. řádek
Kawasan Perindustrian Jakar II,
Kemaman, Terengganu

24000 Kijal, Terengganu, Malajsie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium