Tati University College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

TATIUC byl formely známý jako Terengganu Advanced Technica institutu (Tati) a byl otevřen v listopadu 1993.

Začalo to v dočasném kampusu v Sultan Zainal Abidin univerzity (formely známý jako KUSZA), Kuala Terengganu v červenci 1994.

TATIUC byl přemístěn k trvalému areálu v Teluk Kalong, Kemaman v červenci 1996.

Zřízení TATIUC byl nejen iniciativa státní správy, ale také jako výsledek spolupráce ze strany federální vlády a soukromých společností. Je to neustálá snaha zaplnit nejlepší kvalitu pracovní síly na trhu.

Tato spolupráce založil multi-fokální manažerský tým, který je zodpovědný nejen ve správě, ale také financování TATIUC provozovnu.

Úspěchy

V roce 1999 TATIUC byl jedním z prvních soukromých vysokých škol, která byla oficiálně udělena s LAN akreditaci.

To je požadavek, podle Malajsie kvalifikační agentury (MQA) pro vzdělávací instituce poskytující vyšší než středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.

TATIUC byl poctěn s ISO 9001: 2000 v roce 2004 a ISO 9001: 2008 v roce 2010.

Jedná se o prestižní ocenění v uznání svého systému řízení jakosti. Toto ocenění je jistě průlom pro TATIUC, a posílila svou již tak silnou přítomnost ve vzdělávání průmyslu.

Nejvýznamnějším mezníkem v historii Tati doposud dorazila dne 27. května 2007, kdy byla oficiálně aktualizován na status University College nesoucí název jako Tati University College (TATIUC).

Toto uznání je vzpruha pro TATIUC pokračovat v dodržování kvality své výuky a studia životního prostředí splnit celostní potřeby svých studentů a splňují Malajsie pořad světové úrovně, vysoká příjmů hospodářství.

Místa

Chukai

Adresa, 1. řádek
TATI University College
Telok Kalong, Kemaman
Terengganu, Malaysia

Chukai, Terengganu, Malajsie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium