Přečtěte si oficiální popis

Škola odborného a dalšího vzdělávání, nebo lépe známá jako UTMSpace, je ústředním centrem zodpovědnosti, který funguje jako právnická osoba zodpovědná za plánování, řízení a realizaci programů celoživotního učení pro Universiti Teknologi Malaysia .

V prvních letech svého založení společnost Universiti Teknologi Malaysia , School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) nabídla programy odborného rozvoje, jako jsou krátké kurzy, semináře, workshopy a interní školení. Nicméně kvůli ohromné poptávce po částečných a denních vzdělávacích programech jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru se UTMSPACE ujal iniciativy nabízet hlavní akademické programy od akademického roku 1995/96. V současné době nabízí akademické programy kurzy na úrovni diplomu a vysokoškolského studia v souladu s kurzy nabízenými různými fakultami na UTM. Pro pohodlí zákazníků jsou kurzy prováděny v 17 vzdělávacích centrech po celé zemi.

Programy UTMSPACE Professional nabízejí různé krátké kurzy soft skills a technické dovednosti. K dispozici jsou také krátké kurzy na míru navržené na základě potřeb konkrétní organizace. Programy UTM Professional Skills Certificates jsou nabízeny tak, aby splňovaly požadavky průmyslu pro absolventy, kteří jsou kompetentní ve všech aspektech. Tyto programy nabízejí kurzy s přidanou hodnotou pro budoucí absolventy a poskytují jim konkurenční výhodu, když vstupují na trh práce. UTMSPACE nabízí také služby pro správu událostí, pořádání řady seminářů a konferencí na národní i mezinárodní úrovni.

V součinnosti se svým posláním poskytovat kvalitní služby dalšího vzdělávání nabízí UTMSPACE rovněž programy odborného diplomu a programy anglického jazyka. Profesionální diplomové programy jsou zaměřeny na zaměstnance, kteří chtějí zlepšit své znalosti a dovednosti. Programy anglického jazyka mají za cíl pomoci místním i zahraničním studentům zlepšit jejich znalost anglického jazyka jako přípravy na pokračování jejich vysokoškolského nebo postgraduálního studia na fakultách. Jazykový program je otevřen také všem členům místní veřejnosti a pracujícím dospělým, kteří chtějí zlepšit své komunikativní znalosti angličtiny na pracovišti.

V souladu s vizí UTMSPACE, která bude centrem excelence v oblasti dalšího vzdělávání, UTMSPACE bude čas od času identifikovat a pokoušet se splnit požadavky komunity. Propagace a marketing jsou agresivně prováděny jako snaha o posílení značek UTM a UTMSPACE . V roce 2010, díky modernizaci UTM jako výzkumné univerzity , bylo UTMSPACE pověřeno převzetím a řízením Vysoké školy vědy a techniky (KST) UTM a jednotkou pro řízení společného programu (UPPK) . S přestavbou řízení fúze je UTMSPACE plně zodpovědná za implementaci programů Full-Time Diploma a společných diplomových programů realizovaných ve spolupráci se 17 soukromými vysokými školami.

Dne 28. ledna 2011 UTMSPACE označila svou vlastní historii, když byla oficiálně zaregistrována jako společnost s ručením omezeným. S touto změnou stavu UTMSPACE nyní působí jako obchodní pobočka společnosti UTM, která se soustřeďuje na rozvoj celoživotního učení. V souladu se svým posláním chce UTMSPACE vést rozvoj kvalitního a inovativního lidského kapitálu prostřednictvím kvalitního celoživotního vzdělávání.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Universiti Teknologi Malaysia

Dnešní podnikatelský svět je zralý kvůli narušení. Byly to dny, kdy je třeba vytvářet kapitál, rozšiřovat své investice a být fyzicky přítomni, aby byli součástí akce. Ko ... [+]

O nás

Dnešní podnikatelský svět je zralý kvůli narušení. Byly to dny, kdy je třeba vytvářet kapitál, rozšiřovat své investice a být fyzicky přítomni, aby byli součástí akce. Koncepty, jako je sdílená ekonomika, ekonomika platformy a ekonomika koncertu, se stávají normou, která porušuje konvenční pojmy a perspektivy podnikání. Technologický pokrok navíc umožňuje jednotlivcům rozšiřovat své podnikání od samého počátku, čímž jejich podniky na svět jsou mnohem rychlejší.

Bakalář Business Administration (International Business) je nový akademický program, který nabízí společnost Universiti Teknologi Malaysia (UTM). Program poskytuje jednotlivcům aktuální poznatky o světě podnikání a pohledu do budoucnosti prostřednictvím strukturovaného čtyřletého vysokoškolského vzdělávacího programu. Prostřednictvím tohoto programu studenti studují a učí se o strategii a etice, stejně jako chápou poznatky o vývoji produktů a služeb v různých kulturách a národních hranicích. Budou také vybaveny aktualizovanými znalostmi a průmyslově orientovanými prognózami pro fungování v mezinárodním podnikatelském prostředí. Na konci tohoto programu mohou studenti zahájit vlastní start-up, což umožní pracovat v kosmopolitních společnostech nebo být trendovým strojem v globálním průmyslu.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Universiti Teknologi Malaysia

Program pro správu majetku vedený oddělením je prvním studijním programem nemovitostí v zemi. Program je určen hlavně pro splnění různých profesních potřeb v oblasti nemo ... [+]

Program pro správu majetku vedený oddělením je prvním studijním programem nemovitostí v zemi. Program je určen hlavně pro splnění různých profesních potřeb v oblasti nemovitostí v regionu. Čas od času byly v programu provedeny změny, které odrážejí měnící se potřeby průmyslu.

Konkurenceschopnost odvětví nemovitostí v celém regionu ovlivnila očekávání praktikujících absolventů v oboru. Změna trendu v průmyslu od profesionálů založených výhradně na znalostech na pracovníky se znalostmi a lidskými dovednostmi mění způsob, jakým jsou odborníci v oblasti nemovitostí vyškoleni.

V současné době se zde praktikuje vzdělávání založené na výsledcích (OBE), které zajistí dosažení cílů programů.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Stupeň bakaláře vědy (biologie) poskytuje znalosti o BIOLOGICKÝCH PROCESECH na úrovni MOLEKULAR a CELLULAR. Nabízí široce integrované předměty, jako je genetika, biochemi ... [+]

Stupeň bakaláře vědy (biologie) poskytuje znalosti o BIOLOGICKÝCH PROCESECH na úrovni MOLEKULAR a CELLULAR. Nabízí široce integrované předměty, jako je genetika, biochemie, mikrobiologie a buněčná biologie, a nepředpokládá, že studenti na vstupu mají silné zázemí v chemii. Oba základní a aplikované témata jsou pokryta. Absolventi tohoto programu budou mít dobré znalosti a znalosti o více disciplínách a flexibilní přístup a ochotu přijmout nové technologie, díky nimž budou mít dobrou pozici, aby měli vzrušující a odměňující se kariéru.

Bakalář vědy (biologie) je vysoce strukturovaný program zaměřený na pokrytí jak tradičních, tak moderních biologií, které kladou důraz na studium a výcvik v mnoha aspektech molekulární biologie, genetiky, fyziologie, mykologie, ekologie, enzymologie, imunologie, virologie, techniky izolace proteinů a techniky rekombinantní DNA. Program je určen nejen k tomu, aby studenti získali potřebné technické dovednosti, ale také jim poskytli teoretický základ pro další studium.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 - 6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Bakalář vědy (průmyslová biologie) je program na bázi BIOTECHNOLOGIE, jehož cílem je poskytnout silnou akademickou základnu v biologických vědách a chemii, školení v různ ... [+]

Bakalář vědy (průmyslová biologie) je program na bázi BIOTECHNOLOGIE, jehož cílem je poskytnout silnou akademickou základnu v biologických vědách a chemii, školení v různých biotechnologiích a pevné porozumění jejich uplatnění v průmyslu a biomedicíně. Program je určen nejen k tomu, aby získali potřebné technické dovednosti, ale aby jim poskytli i teoretický základ pro další studium biotechnologie, molekulární biologie, biochemie a dalších souvisejících oblastí nebo aby získali zaměstnání v akademickém, průmyslovém nebo vládním výzkumu laboratoří.

Výsledky učeníSchopnost získat znalosti a pochopit základní a aplikované pojmy v průmyslové biologii.Schopnost uplatnit znalosti a praktické dovednosti v průmyslové biologii.Schopnost analyzovat, syntetizovat a vyhodnocovat experimentální data.Schopnost prezentovat myšlenky jasně, efektivně a důvěrně prostřednictvím písemných a ústních režimů.Schopnost analyzovat, syntetizovat a vyhodnocovat experimentální data.Schopnost přemýšlet kreativně a kriticky při řešení problémů.Schopnost řídit a spolupracovat v týmu za účelem dosažení společných cílů.Schopnost získat základní podnikatelské dovednosti.Schopnost provádět úkoly dané eticky, čestně a s věnováním.Schopnost získat nové znalosti a dovednosti nezávisle na různých zdrojích.Schopnost získat a porozumět znalostem v současných záležitostech místně i mezinárodně.Kariérní vyhlídky... [-]
Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Kariérní vyhlídky: manažer zajištění kvality, inženýr řízení výroby a plánovací důstojník v průmyslových odvětvích, jako je výroba, telekomunikace a ropa ... [+]

Rok 1

Úvod do programu průmyslové matematiky, matematické metody I, statistika, počítačová gramotnost, mechanika / principy chemie, islámská a asijská civilizace, matematické metody II, počítačové programování, lineární algebra, diferenciální rovnice I, akademická angličtina, dynamika Malajsie.

Rok 2

Matematická statistika, Numerické metody I, Diskrétní matematika, Diferenciální rovnice II, Vektorové počty, Vědecká technologie a humanity, Matematické metody III, Pokročilý matematický model, Matematické modelování I, Lineární programování, Angličtina pro akademické dovednosti, ): Kritické a kreativní myšlení nebo inovace a kreativita.

Rok 3... [-]
Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Kurikulum programu průmyslového designu na UTM RAZAK Engineering School ... [+]

Průmyslovým designem je integrace estetiky, technologie, ergonomie a marketingu - know-how do nových produktů, v nichž jsou potřeby lidí transformovány na potenciálně komerční výrobky.

Kurikulum programu průmyslového designu na UTM RAZAK Engineering School

V druhém ročníku probíhá stáž s místní firmou a plánování v zahraničí. Vzdělávací model, který používáme v Engineering Design UTM RAZAK Engineering School

Student bude pracovat v simulovaném prostředí profesionálního designu, kde budou pracovat ve skupině i individuálně.

Studentům jsou také dány související individuální úkoly. Přibližně 80% času studenta je věnováno základním kurzům, asi 20% na povinných univerzitních kurzech, v nichž studenti získají základní znalosti a dovednosti. Programový kurz se skládá ze základního školení a následné specializace v různých oblastech.... [-]

Malajsie Kuala Lumpur
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Architektura je umění a věda budování. Jeho činnost zahrnuje návrh, vývoj a plánování stavby, stejně jako řízení výstavby. Architekti hrají klíčovou roli při vytváření bu ... [+]

Architektura je umění a věda budování. Jeho činnost zahrnuje návrh, vývoj a plánování stavby, stejně jako řízení výstavby. Architekti hrají klíčovou roli při vytváření budov a stanovišť, která slouží jako integrované řešení různých otázek a kontextů, jako je design, výzkum, praxe, konstrukce, sociokultury, lidské chování, historie a životní prostředí. Architektonický design by se mohl rozšířit od pracovních míst a jednoduchého individuálního bydlení až po komunální a městské životy společnosti. Taková role vyžaduje vysoce profesionální a etické jednotlivce při vytváření lepšího prostředí. Program Bachelor of Science in Architecture na UTM je navržen tak, aby produkoval jednotlivce, kteří tuto roli mohou plnit.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Program se zabývá kombinací inženýrské techniky, konstrukčních technik a řízení. Je určen k přípravě absolventů na manažerské pozice ve stavebnictví. Na osobní úrovni bud ... [+]

Moderní stavební projekty jsou známé svou složitostí konstrukce a rychlosti provedení. Vyžadují významné využití zdrojů, jako jsou materiály, pracovní síly, vybavení a finance. Většina projektů se provádí za podmínek nedostatku zdrojů a trpí nejistotou v jejich nabídce. Pracovní zpoždění budou mít za následek zvýšení nákladů, jelikož pro každý projekt existuje složitý časový poměr. Potřeba řádného plánování a řízení výstavby nemůže být nikdy příliš zdůrazněna.

Cílem bakalářského studijního plánu je poskytnout solidní akademickou základnu a odborné znalosti v oblasti řízení staveb a kriticky řešit současné a vyvíjející se potřeby stavebního průmyslu. Aby mohli úspěšně absolvovat ve stavebnictví, musí studenti rozvíjet znalosti o technických aspektech stavebních prací a zároveň aplikovat postupy a nástroje řízení ve stavebnictví, aby udržely kontrolu a poskytovaly informovaná, optimální rozhodnutí. Program se zaměřuje na pochopení stavebních technologií, řízení stavby a procesů řízení výroby. Program se rovněž zabývá obecnými dovednostmi a schopnostmi, které jsou nezbytné pro dosažení konkurenceschopnosti na trhu práce.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Universiti Teknologi Malaysia

Softwarové inženýrství využívá technický přístup při vývoji, provozu a údržbě rozsáhlého softwaru. Softwarový inženýr musí být schopen využívat systematické technické a ř ... [+]

Softwarové inženýrství využívá technický přístup při vývoji, provozu a údržbě rozsáhlého softwaru. Softwarový inženýr musí být schopen využívat systematické technické a řídící metody při vytváření vysoce kvalitního softwaru. Bakalář informatiky se specializací na softwarové inženýrství je navržen tak, aby podpořil nárok národa profesionálních a schopných softwarových inženýrů, aby se ujali úkolu zvyšovat efektivitu a výkonnost jak veřejného tak soukromého sektoru. Pro další podporu tohoto cíle je kurz úzce spojen s certifikacemi Malaysian Software Testing Board (MSTB) a programem testování softwaru Hewlett-Packard (HP).

[-]
Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Bakalář vědy v oblasti správy a rozvoje krajiny je navržen tak, aby produkoval absolventy, kteří jsou kompetentní a znalí pozemkových záležitostí řídit výzvy systému sprá ... [+]

Bakalář vědy v oblasti správy a rozvoje krajiny je navržen tak, aby produkoval absolventy, kteří jsou kompetentní a znalí pozemkových záležitostí řídit výzvy systému správy půdy v 21. století.

Cílem tohoto programu je, aby správa půdy byla jednou z profesí, která by mohla posílit systém dodávky půdy národa.

Subdisciplíny zahrnuté v programu zahrnují:

Vývoj nemovitostí,Hodnocení nemovitostí,Vlastnictví Marketing,Investice do nemovitostí,Úspory nemovitostí [-]
Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Elektronické systémy inženýrství je rozsáhlé inženýrské pole, které zahrnuje mnoho podpolí, včetně těch, které se zabývají výkonem, přístrojové inženýrství, telekomunikac ... [+]

Elektronické systémy inženýrství je rozsáhlé inženýrské pole, které zahrnuje mnoho podpolí, včetně těch, které se zabývají výkonem, přístrojové inženýrství, telekomunikace, design polovodičových obvodů a mnoho dalších. Volitelné kurzy jsou nabízeny ve specializovaných oblastech, zejména v Průmyslové automatizační systém, Bioelektronický systém a vestavěný systém.

Kariérní vyhlídky

Absolventi tohoto programu mohou být zaměstnáni jako výrobní inženýři, přístrojové inženýry, inženýři údržby, konstruktéři, prodejní / marketingoví inženýři nebo postgraduální tituly. Mohou snadno pracovat v japonských průmyslových odvětvích a firmách, protože při studiu na MJIIT získali odpovídající znalosti, zkušenosti a japonskou pracovní kultuře.... [-]

Malajsie Kuala Lumpur
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 - 6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Program byl navržen a implementován od roku 1993, který byl inspirován základním chápáním člověka jako správce Země a založeného na designu a postavené filozofii. Cílem j ... [+]

Program byl navržen a implementován od roku 1993, který byl inspirován základním chápáním člověka jako správce Země a založeného na designu a postavené filozofii. Cílem je produkovat odborníky, kteří jsou kompetentní a technicky obeznámeni, stejně jako kritičtí a kreativní při řešení problémů týkajících se aspektů dědictví, tropických, městských a přírodních zdrojů.

Krajinná architektura kombinuje umění i vědu. Jedná se o povolání, které zahrnuje design, plánování a řízení nebo vnější prostory pomocí pozemních a vodních prvků při vytváření venkovních prostorů, které jsou praktické a esteticky příjemné. Práce krajinářského architekta nejen přispívají k hodnotě, ale také poskytují komfortní venkovní prostředí v obytných oblastech, pracovních a hracích prostorách. Krajinná architektura je disciplína, která pokrývá různorodý rozsah od návrhu venkovních krajin v městských, venkovských, komunálních, ekologických a regionálních oblastech. Krajinní architekti slouží nejen jako návrháři, ale pomáhají vytvářet krajinu, která reaguje na lidské obydlí v různých kulturních a ekologických souvislostech.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Absolventi programu mohou pracovat jako důstojníci výzkumu, pracovníci v oblasti transferu technologií, R ... [+]

Rok 1

Zásady mikroekonomie, Obchodní matematika, Zásady managementu, Principy marketingu, Finanční účetnictví, Společná kurikulum, Organizační chování, Zásady makroekonomiky, Technologický a informační systém, Dynamika / umění, Zvyky a přesvědčení malajské,

Rok 2

Finanční řízení, islámská a asijská civilizace, společné vzdělávací programy, pokročilé akademické dovednosti v angličtině, všeobecné volitelný (podnikání), úvod do řízení provozu, řízení technologií, celkový management jakosti, všeobecné volby Lidský rozvoj / Globalizace), generální volitelný (inovace

Rok 3

Marketing pro inovativní produkty, obchodní právo, R... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Mechanický program Přesné inženýrství byl navržen pro studenty, kteří chtějí získat solidní základ v strojírenství s hlubokou znalostí principů a praxe přesného inženýrst ... [+]

Mechanický program Přesné inženýrství byl navržen pro studenty, kteří chtějí získat solidní základ v strojírenství s hlubokou znalostí principů a praxe přesného inženýrství. Přesní inženýři využívají principy přesného strojírenství, aplikované fyziky, mechatroniky a výroby, aby pomohli přenášet nové technologie, objevy, vynálezy do strojů nebo výrobků, které splňují náročné požadavky na přesnost, opakovatelnost a rychlost. Volitelné nabízené kurzy jsou Nano a Micro Technology, Robotics a Mechatronics a Advanced Processing Technology.

Kariérní vyhlídky

Absolventi tohoto programu mohou být zaměstnáni v pozicích v rámci klasických a vznikajících oborů, jako jsou mechatronika, mikro / nanomanufacturing, automobilový průmysl, letecký průmysl, atomová / molekulární metrologie,... [-]

Malajsie Kuala Lumpur
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 - 6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Program městského a regionálního plánování zdůrazňuje technické, strategické a obecné dovednosti požadované plánovateli. Studenti se seznámí s principy plánování, kreativ ... [+]

Povolání městského a regionálního plánování se zabývá plánováním, navrhováním a řízením zastavěného prostředí. Je to interdisciplinární povaha a integruje umění i vědu o vytvoření lepší kvality života v udržitelném prostředí. Na místní úrovni se profese zabývá plánováním a projektováním čtvrtí, měst a měst. Naproti tomu se profese zaměřuje na strategické a strukturální plánování na regionální a národní úrovni. Profese usiluje o rovnováhu mezi společností a životním prostředím tím, že řídí vývoj prostřednictvím politik, strategií a plánů.

Program městského a regionálního plánování zdůrazňuje technické, strategické a obecné dovednosti požadované plánovateli. Studenti se seznámí s principy plánování, kreativity při navrhování a řešení problémů, analytické a strategické myšlení, jakož i kompetence ve výzkumu a praxi.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Chemické inženýrství je oblast, která se rozšiřuje po celém světě. Odbornost je velmi potřebná pro splnění požadavku na plnění úkolů, které nemohou provádět strojní inžen ... [+]

Chemické inženýrství je oblast, která se rozšiřuje po celém světě. Odbornost je velmi potřebná pro splnění požadavku na plnění úkolů, které nemohou provádět strojní inženýři a chemici. Tato pole se zrodily a v současné době pokrývají mnoho aspektů inženýrství, jako je návrh systémů a zpracování zemědělských produktů, ropa a petrochemie, polymery, léčiva, biopaliva, biochemie a mnoho dalších. V současném stavu světa, kde jsou zdroje omezené a udržitelný rozvoj je hlavní výzvou, je požadavek na odborné znalosti v oblasti chemického inženýrství ještě zásadnější.

Kromě základních oborů, jako jsou věda a matematika, humanitní vědy a společenské vědy a základní inženýrství, jsou v bakalářském studiu chemického inženýrství čtyři hlavní oblasti: separační technologie, reakční inženýrství, environmentální inženýrství a inženýrství procesních systémů.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Bakalářský inženýrství (Elektrotechnika) je jedním z vysokoškolských programů, které nabízí Fakulta elektrotechnická. ... [+]

Bakalářský inženýrství (Elektrotechnika) je jedním z vysokoškolských programů, které nabízí Fakulta elektrotechnická.

V rámci programu mohou studenti volit předměty v jedné z pěti poskytovaných disciplín, tj

Mikroelektronické inženýrstvíInženýrství elektronických systémůPočítačové inženýrstvíLékařské elektronické inženýrstvíTelekomunikační inženýrství

Bakalář inženýrství (Elektrotechnika - Elektronika) nabízený Elektrotechnickou fakultou je akreditován a uznáván Výborem inženýrů Malajsie (BEM). Absolventi bakalářského inženýrství (Elektrotechnika - Elektronika) mohou požádat o registraci u Rady inženýrů Malajsie.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Mechatronické inženýrství je nové strojírenské pole, které kombinuje inženýrské obory jako elektronické, elektrické, mechanické, řídicí, softwarové, počítačové a informač ... [+]

Mechatronické inženýrství je nové strojírenské pole, které kombinuje inženýrské obory jako elektronické, elektrické, mechanické, řídicí, softwarové, počítačové a informační technologie.

Toto pole se rychle rozrůstá a rozšiřuje se v průmyslových odvětvích, zejména ve zpracovatelském průmyslu, neboť důležitost mikroprocesoru a mikroprocesoru je uznávána jeho významem pro průmyslové řízení.

Kromě toho je technologie Mechatronic za inteligentními produkty, které typicky zahrnují mikroprocesor, řídicí systém a mechanické pole. Inženýr vybavený znalostmi, zkušenostmi a specializací v oblasti mechatroniky je předpokladem pro jakýkoliv provoz.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Bakalářský inženýrský (elektrotechnický) program je jedním z vysokoškolských programů nabízených Fakultou elektrotechniky (FKE) pro přípravu absolventů na pozici elektrot ... [+]

Bakalářský inženýrský (elektrotechnický) program je jedním z vysokoškolských programů nabízených Fakultou elektrotechniky (FKE) pro přípravu absolventů na pozici elektrotechniků. Program byl navržen tak, aby zdůrazňoval nejen pochopení a získávání základních principů a dovedností v oblasti elektrotechniky, ale také na širokém spektru podoblastí včetně elektroniky, řídicích systémů, přístrojové techniky, zpracování signálů, telekomunikačních a energetických systémů.

Kurikulum se skládá ze základních a specializovaných elektrotechnických kurzů, souvisejících všeobecných vzdělávacích a podpůrných netechnických kurzů. Kromě toho je vystavení studentům inženýrským praktikám integrováno do celého kurikula prostřednictvím kombinací průmyslových školení a pozvaných přednášek z průmyslových odvětví.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Geomatic Engineering je oblast techniky pro měření, správu, prezentaci a analýzu geoprostorových dat týkajících se země. Geospatial data jsou získávána z různých zdrojů, ... [+]

Geomatic Engineering je oblast techniky pro měření, správu, prezentaci a analýzu geoprostorových dat týkajících se země. Geospatial data jsou získávána z různých zdrojů, včetně pozorování družic obíhajících kolem Země, senzorů, které jsou ve vzduchu, moři a pozemských nástrojích. Tyto údaje jsou zpracovávány a manipulovány pomocí počítače a nejnovějšího softwaru. Součástí oblasti geospatial je také počítačové mapování, dálkové snímání pro sledování prostředí a polohování, stejně jako přesná navigace pomocí systému Global Positioning System (GPS).

Bakalářský inženýrský (Geomatic) program na katedře geomatického inženýrství Fakulty geoinformací a nemovitostí, Universiti Teknologi Malaysia je jedním z nejstarších programů v Malajsii.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Kariéra mechanického inženýra zahrnuje efektivní aplikaci fyzických a lidských zdrojů při zlepšování životní úrovně. Mechanický inženýr kombinuje základní znalosti fyziká ... [+]

Kariéra mechanického inženýra zahrnuje efektivní aplikaci fyzických a lidských zdrojů při zlepšování životní úrovně. Mechanický inženýr kombinuje základní znalosti fyzikálních věd a inženýrského vzdělávání se zkušenostmi a odbornými znalostmi, které vytvářejí, provozují a udržují mechanická zařízení a systémy v průmyslových odvětvích. Mechanický inženýr také navrhuje komponenty stroje pro výrobní systém konkrétního výrobku.

Absolventi v této oblasti jsou schopni plnit úlohu technologa ve vládě, poloviční vládě a soukromým firmám. Absolventi budou schopni najít pracovní příležitosti v různých odvětvích, jako je výroba, zpracování, design a výzkum. Mechanický inženýr může pokračovat ve své kariéře jako projektant (poradenská firma), jako dodavatel stavby jako výrobce strojů nebo strojírenských výrobků, jako výzkumný pracovník ve výzkumu a vývoji... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Kurz ropného inženýrství byl poprvé nabídnut v roce 1975 oddělením inženýrství ropy, UTM. Mnoho absolventů nyní pracuje nejen v Malajsii, ale také v mnoha částech světa. ... [+]

Kurz ropného inženýrství byl poprvé nabídnut v roce 1975 oddělením inženýrství ropy, UTM. Mnoho absolventů nyní pracuje nejen v Malajsii, ale také v mnoha částech světa. Pracují v různých druzích náročných prostředí; v pobřežních oblastech, pouště, hluboko v hustých džunglích, v chladných oblastech a některé jsou tak vzdálené, že jsou téměř zcela odříznuty od vnějšího světa.

Inženýři v oblasti ropy chodí na všechna místa na Zemi, kde je známo, že existují zásoby ropy. Definují a rozvíjejí nádrže a produkují ropu a plyn s maximálním ziskem. Ropné inženýrství není jen jedno zaměstnání, ale také umožňuje specializovat se na několik různých specialit, z nichž každá má své jedinečné výzvy a odměny.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Stavební inženýrství je široká disciplína, která zahrnuje studie o strukturách a přírodních zdrojích, jako je voda, půda a životní prostředí. To je také považováno za důl ... [+]

Stavební inženýrství je široká disciplína, která zahrnuje studie o strukturách a přírodních zdrojích, jako je voda, půda a životní prostředí. To je také považováno za důležitou technologickou disciplínu ke zlepšení lidstva.

Fakulta nabízí vysokoškolský program, který uznává Malajská agentura pro kvalifikaci (MQA). Program je rovněž certifikován certifikátem ISO 9001: 2008. Program bakalářského studia je realizován tak, aby zahrnoval čtyři (4) oblasti tahu, které jsou:

Struktury a materiály - inženýrské materiály, mechanika materiálů, dynamika a statika, teorie a návrh konstrukcí a budov, zakázky a odhady, principy a postupy výstavby a řízení.GeotechnickáHydraulikaŽivotní prostředí - Sledování a kontrola kvality životního prostředí, pitné vody, odpadní vody, likvidace a pevného odpadu, a tím je zajištěno, že přírodní zdroje jsou využívány způsobem, který zaručuje lidstvu a environmentální stabilitu.... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Bakalář všeobecných studií je nový akademický program, který nabízí společnost Universiti Teknologi Malaysia (UTM). Program poskytuje jednotlivcům příležitost se učit v p ... [+]

O nás

Bakalář všeobecných studií je nový akademický program, který nabízí společnost Universiti Teknologi Malaysia (UTM). Program poskytuje jednotlivcům příležitost se učit v pěti hlavních oblastech. Patří mezi ně management, věda, výpočetní technika, technologie a humanitní obory, získávání všech nejlepších výsledků ze všech fakult v UTM. Prostřednictvím strukturovaného čtyřletého vysokoškolského vzdělávacího programu si studenti kultivují své laterální myšlení a pracují v multidisciplinárním prostředí. Tento program proto pomáhá pokroku našich studentů ve vládních agenturách a firmách, provádí jejich postgraduální studia a vede změny v průmyslech, komunitách a společnostech.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Vývoj projektu je investice, která zahrnuje značnou částku peněz a času. Klienti očekávají, že jejich projekt vytvoří hodnoty z jejich investice. ... [+]

Vývoj projektu je investice, která zahrnuje značnou částku peněz a času. Klienti očekávají, že jejich projekt vytvoří hodnoty z jejich investice. Očekávají také od svých projektů hodnotu za peníze, která zahrnuje čas, náklady a kvalitu. Tyto cíle lze dosáhnout prostřednictvím technických znalostí a odborné způsobilosti, hodnocení ekonomiky, efektivního řízení nákladů a výběru vhodného stavebního zakázek s efektivním a efektivním řízením smluv. Úloha kvantitativních inspektorů prostřednictvím jejich vzdělávání, odborné přípravy a zkušeností přispěje k efektivnímu řízení nákladů na výstavbu, zadávání zakázek na projekty a správu smluv, jakož i poradenství v oblasti ekonomiky vývoje a smluvních záležitostí.... [-]

Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universiti Teknologi Malaysia

Cílem předmětu je seznámit studenty se základy účetnictví a principy účetnictví. Vysvětluje účetní rovnici, určuje kroky k dokončení účetního cyklu a diskutuje o úloze úč ... [+]

Cílem předmětu je seznámit studenty se základy účetnictví a principy účetnictví. Vysvětluje účetní rovnici, určuje kroky k dokončení účetního cyklu a diskutuje o úloze účetních záznamů v organizaci. Dále vysvětluje rozdíly mezi hotovostním a akruálním účetnictvím, povahou účetní závěrky pro obecné účely, úlohou účetních informací při rozhodování o ekonomice a diskutuje o významu účetních systémů při poskytování relevantních a spolehlivých informací. Student také vystavuje analýze finančních výkazů a interpretaci finančních ukazatelů.

[-]
Malajsie Skudai
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

UTM Corporate Video

Life in UTM