Universiti Teknologi Malaysia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola odborného a dalšího vzdělávání, nebo lépe známá jako UTMSpace, je ústředním centrem zodpovědnosti, který funguje jako právnická osoba zodpovědná za plánování, řízení a realizaci programů celoživotního učení pro Universiti Teknologi Malaysia .

V prvních letech svého založení společnost Universiti Teknologi Malaysia , School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) nabídla programy odborného rozvoje, jako jsou krátké kurzy, semináře, workshopy a interní školení. Nicméně kvůli ohromné poptávce po částečných a denních vzdělávacích programech jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru se UTMSPACE ujal iniciativy nabízet hlavní akademické programy od akademického roku 1995/96. V současné době nabízí akademické programy kurzy na úrovni diplomu a vysokoškolského studia v souladu s kurzy nabízenými různými fakultami na UTM. Pro pohodlí zákazníků jsou kurzy prováděny v 17 vzdělávacích centrech po celé zemi.

Programy UTMSPACE Professional nabízejí různé krátké kurzy soft skills a technické dovednosti. K dispozici jsou také krátké kurzy na míru navržené na základě potřeb konkrétní organizace. Programy UTM Professional Skills Certificates jsou nabízeny tak, aby splňovaly požadavky průmyslu pro absolventy, kteří jsou kompetentní ve všech aspektech. Tyto programy nabízejí kurzy s přidanou hodnotou pro budoucí absolventy a poskytují jim konkurenční výhodu, když vstupují na trh práce. UTMSPACE nabízí také služby pro správu událostí, pořádání řady seminářů a konferencí na národní i mezinárodní úrovni.

V součinnosti se svým posláním poskytovat kvalitní služby dalšího vzdělávání nabízí UTMSPACE rovněž programy odborného diplomu a programy anglického jazyka. Profesionální diplomové programy jsou zaměřeny na zaměstnance, kteří chtějí zlepšit své znalosti a dovednosti. Programy anglického jazyka mají za cíl pomoci místním i zahraničním studentům zlepšit jejich znalost anglického jazyka jako přípravy na pokračování jejich vysokoškolského nebo postgraduálního studia na fakultách. Jazykový program je otevřen také všem členům místní veřejnosti a pracujícím dospělým, kteří chtějí zlepšit své komunikativní znalosti angličtiny na pracovišti.

V souladu s vizí UTMSPACE, která bude centrem excelence v oblasti dalšího vzdělávání, UTMSPACE bude čas od času identifikovat a pokoušet se splnit požadavky komunity. Propagace a marketing jsou agresivně prováděny jako snaha o posílení značek UTM a UTMSPACE . V roce 2010, díky modernizaci UTM jako výzkumné univerzity , bylo UTMSPACE pověřeno převzetím a řízením Vysoké školy vědy a techniky (KST) UTM a jednotkou pro řízení společného programu (UPPK) . S přestavbou řízení fúze je UTMSPACE plně zodpovědná za implementaci programů Full-Time Diploma a společných diplomových programů realizovaných ve spolupráci se 17 soukromými vysokými školami.

Dne 28. ledna 2011 UTMSPACE označila svou vlastní historii, když byla oficiálně zaregistrována jako společnost s ručením omezeným. S touto změnou stavu UTMSPACE nyní působí jako obchodní pobočka společnosti UTM, která se soustřeďuje na rozvoj celoživotního učení. V souladu se svým posláním chce UTMSPACE vést rozvoj kvalitního a inovativního lidského kapitálu prostřednictvím kvalitního celoživotního vzdělávání.

Místa

Kuala Lumpur

Adresa, 1. řádek
Residensi UTM Kuala Lumpur,
Level 2 (Podium),
No. 8, Jalan Maktab

54000 Kuala Lumpur, Federální území Kuala Lumpur, Malajsie

Skudai

Adresa, 1. řádek
Skudai, Johor, Malajsie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: