University of Southampton Malaysia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Southampton Malaysia byla otevřena v EduCity (Johor) v říjnu 2012. Univerzita má celosvětovou reputaci pro akademickou dokonalost a je zakládajícím členem Russell Group britských univerzit s intenzivním výzkumem.

University of Southampton patří mezi 100 nejlepších vysokoškolských institucí na světě. Díky světovému žebříčku QS World University Rankings 2021 se univerzita v Southamptonu umístila na 90. místě mezi světovými univerzitami, což z University of Southampton Malaysia učinilo nejlepší univerzitu ve Velké Británii v Malajsii.

Programy nabízené v Southamptonu v Malajsii jsou vysoce hodnoceny po celém světě a ve Velké Británii. Jsme na prvním místě ve Velké Británii pro program elektrotechniky a elektroniky (Guardian University Guide, 2021), číslo 4 pro strojírenství (The Times and Sunday Times Good University Guide, 2020), číslo 7 pro letectví a astronautiku (The Complete University Guide, 2021) a číslo 11 pro informatiku (The Complete University Guide, 2021). Náš program pro podnikání, management a marketing je podle Guardian University Guide 2020 také zařazen mezi 10 nejlepších ve Velké Británii.

Naši studenti mohou těžit z toho nejlepšího z obou světů studiem v Malajsii a ve Velké Británii. Inženýrské programy univerzity jsou rozděleny do táborů: studenti inženýrství studují 2 roky v Malajsii a 2 roky ve Velké Británii. Studenti z ostatních programů také mohou kdykoli požádat o dokončení studia ve Velké Británii (k dispozici jsou modely doručení 1 + 2 a 2 + 1).

Studium na University of Southampton Malaysia pomáhá ušetřit až 75% nákladů ve srovnání s úplným dokončením programů ve Velké Británii. Programy Engineering split-campus jsou o 40% dostupnější. Naši studenti inženýrství platí za 1. a 2. ročník studia v Malajsii Ringgit (MYR) a po přechodu do Velké Británie na 3. a 4. ročník mají slevu 20%. Studenti studující obchodní programy v kampusu Malajsie ušetří až 60 % nákladů na náš studijní program se sídlem ve Velké Británii, pokud se rozhodnou dokončit programy plně v kampusu Malajsie.

Naši studenti spolupracují s předními světovými akademiky, mají přístup k nejmodernějším zařízením a globální spolupráci. Studentům studujícím v kampusu Malajsie je nabízen stejný obsah kurzu a kvalita výuky jako studentům ve Velké Británii. Mnoho zdrojů a zařízení, které jsou k dispozici v kampusu ve Velké Británii, lze také hodnotit studenty našeho malajského kampusu, jako je digitální knihovna a kariérní webináře. Nový kampus Malajsie * zahrnuje nejmodernější laboratoře a zařízení, jako je laboratoř Dry Research Lab, Design Studio, Computer Science Lab, Thermofluid Lab, Aero Lab a Green Energy Lab. V kampusu ve Velké Británii jsme investovali 8 mil. £ do našich vysokoškolských výukových a projektových laboratoří. 98% absolventů Southamptonu bylo zaměstnáno nebo pokračovalo ve studiu do šesti měsíců od ukončení studia (Graduate Outcome, 2017/18). Naši noví absolventi začali pracovat s předními světovými společnostmi, jako jsou Dyson, Huawei Malaysia a JP Morgan.

V září 2021 University of Southampton Malaysia přivítá studenty v našem novém kampusu *, který je součástí EcoBotanic City v Johoru. Nový vícepodlažní kampus je postaven tak, aby pojal až 2 000 studentů, a nabízí nejmodernější laboratoře, vzdělávací a rekreační prostory pro výjimečný vzdělávací zážitek. Naši studenti si mohou užít film, nakupování a další v široké škále zábavních zařízení v řadě nákupních center v těsné blízkosti EcoBotanic City. Náš kampus je jen 40 minut jízdy od Singapuru. Studenti univerzity také rádi cestují do Kuala Lumpuru nebo do jiných částí Malajsie na krátké víkendové výlety s pohodlnými dopravními systémy.

* podléhá schválení Ministerstva vysokého školství

Místa

Johor Bahru

Adresa, 1. řádek
No. 3, Persiaran Canselor 1,
Kota Ilmu EduCity,
79200 Iskandar Puteri, Johor,

Johor Bahru, Johor, Malajsie

Southampton

Adresa, 1. řádek
SO14 0DA Southampton, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium