University of Southampton Malaysia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Globální univerzita

Naše Malajsie Campus ve vývoji EduCity v Iskandar Puteri, Johor, umožňuje studentům zažít světové vzdělání University of Southampton ve výši přibližně 60 procent nákladů ve stejné míře ve Velké Británii.

Získejte unikátní vzdělání "Southampton" v Malajsii: dva roky studia v Malajsii, po níž následuje dvouleté studium ve Velké Británii. Vzděláváme studenty z Malajsie již více než 50 let a máme dobré vztahy s jihovýchodní Asií, které spadají do mnoha disciplín, úrovní vzdělání a výzkumu.

Naše partnerství v regionu zahrnuje Malajskou univerzitu, Universiti Teknologi Malajsii, Universiti Teknologi Petronas, Singapurskou národní univerzitu a Technologickou univerzitu Nanyang. Připojte se k nám, abyste byli součástí iniciativy zaměřené na budoucnost, která podporuje inovace a průzkum v centru svého vzdělávání. spojte se s námi, abyste vytvořili úspěšnou globální budoucnost.

 • Naše komunita absolventů je bohatá, rozmanitá síť bývalých studentů, která pokrývá zeměkouli
 • Naši světoví akademičtí pracovníci jsou na špičce svých disciplín a přinášejí pozitivní dopad na každý kontinent
 • Obchodní partneři, vládní a nevládní organizační partneři pokrývají celou planetu
 • Jsme součástí sítě celosvětových univerzit - spolupráce znalostí z celého světa

Vybavení světové třídy

V Southamptonu budete mít příležitost vyvinout originální myšlení, posunout hranice a vytvořit řešení globálních výzev pomocí zařízení, které jsou tak pokročilé, jako naše myšlení.

Od té doby, co jsme průkopníkem výzkumu, který položil základy pro vytvoření webu, jsme rozvíjeli pochopení počítačových věd. Náš webový vědecký institut je místem, kde studenti a vědci přicházejí zkoumat, jak bude web stále více měnit svět.

Posunujeme hranice výkonného sportu. S využitím kombinace našich velkých zařízení, včetně větrných tunelů a tažných nádrží, náš inženýrský výzkum pomáhá elitním sportovcům získat tak zásadní konkurenční výhodu.

Investovali jsme 8 milionů liber do našich přednášejících a projektových laboratoří pro elektrotechniku spolu s rozsáhlými výpočetními zařízeními. Naše čistá místnost je největší multidisciplinární čistírna svého druhu ve Velké Británii, která nabízí studentům světové úrovně vybavení.

Inženýrské, projektové a výrobní středisko (EDMC) je profesionální inženýrská dílna, kterou používají studenti a výzkumní pracovníci. Jeho rozsáhlé vybavení zahrnuje 3D tiskárny, CNC zařízení, CAD / CAM software a školící dílnu.

Studentský život v Malajsii

Campus

Naše Malajsie Campus je umístěn v rámci EduCity - jeden z nejdůležitějších vývoje v Iskandar Malajsie. Je průkopnickou koncepcí nejlepších partnerů v oblasti vzdělávání, včetně globálně uznávaných univerzit jako jsou Southampton, Newcastle a Reading, které sdílejí sportovní a rekreační zařízení mezinárodního standardu. Na areálu budete ubytováni v moderním obytném ubytování, které je vybaveno kavárnou, prádelna, modlitebna, herna, venkovní badminton, basketbalové hřiště a malebná střešní terasa s výhledem na okolní krajinu.

108131_Capture.JPG

Okolní oblast

V srdci ekonomické zóny Malajsie, je EduCity 8 km od druhého křižovatce mostu do Singapuru. Je snadno dostupný přes pobřežní dálnici, která přímo spojuje Medini s Johor Bahru a dálnicí Malajsie Singapore Second-Link. Singapurský regionální letecký uzel, mezinárodní letiště Changi, je vzdálen 60 minut jízdy autem a my jsme jen 30 minut od mezinárodního letiště Senai.

Sport

Studenti v našem malajském Campusu mají přístup k výjimečným rekreačním a sportovním zařízením EduCity, které zahrnuje 6000 kapacitních sportovních stadionů s fotbalovým / rugby hřištěm a 400 metrů atletickou dráhu, která odpovídá standardům Asociace atletických federací. K dispozici je také vodní centrum s olympijským bazénem, který splňuje standardy Mezinárodní plavecké federace pro vodní pólo a synchronní plavání.

Váš studentský život ve Velké Británii

Tři a čtyři roky strávíme v našem kampusu ve Velké Británii, který nabízí přátelskou, živou a různorodou atmosféru pro práci a volný čas. Každý z našich sedmi školních areálů má svůj vlastní pocit, ale všichni sdílejí smysl pro společenství, v němž mohou vaše studium a společenský život vzkvétat.

Tvarujte svou budoucnost

Absolventi strojního inženýrství v Southamptonu jsou úspěšně zaměstnáni ve významných organizacích jako jsou: Aston Martin Lagonda, BAE Systems, Deloitte, Dyson, Ford, Fujitsu, GE Aviation, GlaxoSmithKline, Jaguar Land Rover, JP Morgan, Lloyds, Malaysia Airlines, McLaren Automotive, Panasonic, Ricardo, Rolls-Royce, tým Sahara Force India Formule 1, Siemens

108132_Capture.JPG

My jsme:

 • Zakládající člen skupiny Russell
 • Top 20 britských univerzit (The Times and Sunday Times Good University Guide 2019)
 • 100 nejlepších světových univerzit (QS World University Rankings 2019)
 • Č. 4 pro strojírenství - (The Times Good University Guide, 2020)
 • Č. 3 pro elektriku
 • Č. 6 ve Velké Británii pro letectví a kosmonautiku - (Kompletní univerzitní průvodce 2020)
 • Zaměřeno na nejlepší zaměstnavatele

Místa

Johor Bahru

Adresa, 1. řádek
No. 3, Persiaran Canselor 1, Kota Ilmu EduCity, 79200 Iskandar Puteri, Johor,
Johor Bahru, Johor, Malajsie

Southampton

Adresa, 1. řádek
SO14 0DA Southampton, Anglie, Spojené království