Přečtěte si oficiální popis

Globální univerzita

Naše Malajsie Campus ve vývoji EduCity v Iskandar Puteri, Johor, umožňuje studentům zažít světové vzdělání University of Southampton ve výši přibližně 60 procent nákladů ve stejné míře ve Velké Británii.

Získejte unikátní vzdělání "Southampton" v Malajsii: dva roky studia v Malajsii, po níž následuje dvouleté studium ve Velké Británii. Vzděláváme studenty z Malajsie již více než 50 let a máme dobré vztahy s jihovýchodní Asií, které spadají do mnoha disciplín, úrovní vzdělání a výzkumu.

Naše partnerství v regionu zahrnuje Malajskou univerzitu, Universiti Teknologi Malajsii, Universiti Teknologi Petronas, Singapurskou národní univerzitu a Technologickou univerzitu Nanyang. Připojte se k nám, abyste byli součástí iniciativy zaměřené na budoucnost, která podporuje inovace a průzkum v centru svého vzdělávání. spojte se s námi, abyste vytvořili úspěšnou globální budoucnost.

  • Naše komunita absolventů je bohatá, rozmanitá síť bývalých studentů, která pokrývá zeměkouli
  • Naši světoví akademičtí pracovníci jsou na špičce svých disciplín a přinášejí pozitivní dopad na každý kontinent
  • Obchodní partneři, vládní a nevládní organizační partneři pokrývají celou planetu
  • Jsme součástí sítě celosvětových univerzit - spolupráce znalostí z celého světa

Vybavení světové třídy

V Southamptonu budete mít příležitost vyvinout originální myšlení, posunout hranice a vytvořit řešení globálních výzev pomocí zařízení, které jsou tak pokročilé, jako naše myšlení.

Od té doby, co jsme průkopníkem výzkumu, který položil základy pro vytvoření webu, jsme rozvíjeli pochopení počítačových věd. Náš webový vědecký institut je místem, kde studenti a vědci přicházejí zkoumat, jak bude web stále více měnit svět.

Posunujeme hranice výkonného sportu. S využitím kombinace našich velkých zařízení, včetně větrných tunelů a tažných nádrží, náš inženýrský výzkum pomáhá elitním sportovcům získat tak zásadní konkurenční výhodu.

Investovali jsme 8 milionů liber do našich přednášejících a projektových laboratoří pro elektrotechniku spolu s rozsáhlými výpočetními zařízeními. Naše čistá místnost je největší multidisciplinární čistírna svého druhu ve Velké Británii, která nabízí studentům světové úrovně vybavení.

Inženýrské, projektové a výrobní středisko (EDMC) je profesionální inženýrská dílna, kterou používají studenti a výzkumní pracovníci. Jeho rozsáhlé vybavení zahrnuje 3D tiskárny, CNC zařízení, CAD / CAM software a školící dílnu.

Studentský život v Malajsii

Campus

Naše Malajsie Campus je umístěn v rámci EduCity - jeden z nejdůležitějších vývoje v Iskandar Malajsie. Je průkopnickou koncepcí nejlepších partnerů v oblasti vzdělávání, včetně globálně uznávaných univerzit jako jsou Southampton, Newcastle a Reading, které sdílejí sportovní a rekreační zařízení mezinárodního standardu. Na areálu budete ubytováni v moderním obytném ubytování, které je vybaveno kavárnou, prádelna, modlitebna, herna, venkovní badminton, basketbalové hřiště a malebná střešní terasa s výhledem na okolní krajinu.

108131_Capture.JPG

Okolní oblast

V srdci ekonomické zóny Malajsie, je EduCity 8 km od druhého křižovatce mostu do Singapuru. Je snadno dostupný přes pobřežní dálnici, která přímo spojuje Medini s Johor Bahru a dálnicí Malajsie Singapore Second-Link. Singapurský regionální letecký uzel, mezinárodní letiště Changi, je vzdálen 60 minut jízdy autem a my jsme jen 30 minut od mezinárodního letiště Senai.

Sport

Studenti v našem malajském Campusu mají přístup k výjimečným rekreačním a sportovním zařízením EduCity, které zahrnuje 6000 kapacitních sportovních stadionů s fotbalovým / rugby hřištěm a 400 metrů atletickou dráhu, která odpovídá standardům Asociace atletických federací. K dispozici je také vodní centrum s olympijským bazénem, který splňuje standardy Mezinárodní plavecké federace pro vodní pólo a synchronní plavání.

Váš studentský život ve Velké Británii

Tři a čtyři roky strávíme v našem kampusu ve Velké Británii, který nabízí přátelskou, živou a různorodou atmosféru pro práci a volný čas. Každý z našich sedmi školních areálů má svůj vlastní pocit, ale všichni sdílejí smysl pro společenství, v němž mohou vaše studium a společenský život vzkvétat.

Tvarujte svou budoucnost

Absolventi strojního inženýrství v Southamptonu jsou úspěšně zaměstnáni ve významných organizacích jako jsou: Aston Martin Lagonda, BAE Systems, Deloitte, Dyson, Ford, Fujitsu, GE Aviation, GlaxoSmithKline, Jaguar Land Rover, JP Morgan, Lloyds, Malaysia Airlines, McLaren Automotive, Panasonic, Ricardo, Rolls-Royce, tým Sahara Force India Formule 1, Siemens

108132_Capture.JPG

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

University of Southampton Malaysia

Elektrické a elektronické inženýrství ovlivňuje mnoho aspektů moderního života, od energie, zdravotnictví, zábavy a obchodu až po komunikaci, výrobu a životní prostředí. ... [+]

Elektrické a elektronické inženýrství řídí základní technologie dnešního připojeného slova. Každá oblast našeho života, od zásobování energií a přenosu, medicíny a zdravotnictví až po průmyslové aplikace, globální obchod, dopravu, komunikaci, zábavu a bezpečnost, závisí na elektrické a elektronické technologii. Výsledkem je, že toto pole je nyní jedním z nejrychleji se rozvíjejících pracovních oblastí na světě a velmi zkušení odborníci v oblasti elektrotechniky a elektroniky. Zde je důvod, proč by Southampton měl být vaší nejlepší volbou:

Jsme na prvním místě ve Velké Británii v příručce The Guardian University Guide, 2019 pro elektrické a elektronické inženýrství.Na našem britském kampusu se koná nejmodernější interdisciplinární čistírna o 110 milionů liber, vysokonapěťová laboratoř a vynikající vysokoškolské laboratorní zařízení.Jsme první ve Velké Británii pro objem a kvalitu výzkumu v oblasti elektrotechniky a elektroniky (REF, 2014).Program MEng Elektrický a elektronický inženýrství poskytuje přímou cestu k statutu Chartered Engineer (CEng), který uznávají mezinárodní orgány včetně Rady inženýrů Malajsie prostřednictvím mezinárodní dohody známé jako Washingtonská dohoda.Víceinárodní expozice prostřednictvím programu split-campus (2 roky v Malajsii a 2 roky ve Velké Británii).... [-]
Malajsie Johor Bahru
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Southampton Malaysia

Svět aeronautiky a astronautiky je neuvěřitelně dynamický a zahrnuje špičkový design s pečlivou metodologií výzkumu. MŠMT v oboru letectví a astronautiky s University of ... [+]

Naši absolventi letectví a astronautiky jsou velkým požadavkem některých předních světových společností. Zde je to, co můžete očekávat z vaší vzdělávací zkušenosti:

Přístup k zařízením světové úrovně včetně komplexu větrných tunelů, používaných Formula 1 a olympijskými sportovci.Zkušenosti s praktickými zkušenostmi při navrhování projektů v rámci každého roku studia s cílem rozvíjet své schopnosti jako budoucí inženýr.Cesta ke statutu Chartered Engineer (CEng), uznaná mezinárodními orgány včetně rady inženýrů Malajsie prostřednictvím mezinárodní dohody známé jako Washingtonská dohoda.Kvalifikace, která je rovněž akreditována společností Royal Aeronautical Society (RAeS) a Institutem strojních inženýrů (IMechE).Letové příležitosti ve Studentské unii ve Velké Británii.Víceinárodní expozice prostřednictvím programu split-campus (2 roky v Malajsii a 2 roky ve Velké Británii).Vstupní požadavkyÚspěšní žadatelé mají typicky AAA nebo vyšší na úrovni matematiky, fyziky a další (kromě všeobecných studií a kritického myšlení).Pokud je to vhodné, vyžaduje se praktické posouzení ve vědě. Ekvivalent k tomu by byl IB : 36 bodů celkově, 18 na vyšší úrovni včetně 6 v obou vyšší matematiky a vyšší fyzikySijil Tinggi Persekolahan Malajsie (STPM): AA v matematice a fyzice plus A v jednom jiném předmětuOsvědčení o jednotném zkoušce (UEC) - vyšší střední úroveň: Studenti studující vědu sledují v angličtině minimálně 4, včetně matematiky I a II a fyziky (bez umění, čínštiny, malajštiny nebo matematiky)Diplom v oboru strojírenství (aeronautika), Universiti Teknologi Malaysia (UTM): Vstup prvního roku s minimálním GPA 3,4Monash University Foundation Rok: Minimálně 310 celkově s 80% průměrem v matematice a fyzice a za předpokladu, že navštěvuje rozšířený technický indukční programPožadavky na angličtinu: Kapela 1C, IELTS 6.5 celkově s minimálně... [-]
Malajsie Johor Bahru
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Southampton Malaysia

Strojírenství spojuje kreativitu a design s matematickými a vědeckými principy a dopady v celé řadě průmyslových odvětví. Strojní inženýři používají své tvůrčí, manažersk ... [+]

Mechanické inženýrství je dynamický obor studia, který zahrnuje inženýrství, fyzikální, matematické a materiálové vědy. Společně vytvářejí cestu, aby inženýři navrhli, analyzovali, vyráběli a udržovali mechanické systémy. Stojí dodnes jako jedna z nejstarších a nejširších oblastí inženýrství a je stále věrná ve svém významu pro společnost. Vaše nejlepší cesta k tomu, abyste se stala inženýrem, leží v Southamptonu, protože:

Dostanete přístup k prvotřídním zařízením včetně komplexu větrných tunelů, který používají týmy Formule 1 a olympijští sportovci.Naše diplomy jsou akreditovány Institutem mechanických inženýrů (IMechE) ve Velké Británii.Během každého ročníku budete mít za úkol vypracovat projektové projekty s cílem vyvíjet cenné inženýrské schopnosti.Naše programy mechanického inženýrství poskytují cestu k statutu Chartered Engineer (CEng), který uznávají mezinárodní orgány včetně rady inženýrů Malajsie prostřednictvím mezinárodní dohody známé jako Washingtonská dohoda.Studenti na programu rozděleného kampusu (2 roky v Malajsii a 2 roky ve Velké Británii) nabízejí stejný obsah a kvalitu výuky jako studenti ve Velké Británii po dobu čtyř letVstupní požadavkyÚspěšní žadatelé mají typicky AAA nebo vyšší na úrovni matematiky, fyziky a další (kromě všeobecných studií a kritického myšlení).Pokud je to vhodné, vyžaduje se praktické posouzení ve vědě. Ekvivalent k tomu by byl IB : 36 bodů celkově, 18 na vyšší úrovni včetně 6 v obou vyšší matematiky a vyšší fyzikySijil Tinggi Persekolahan Malajsie (STPM): AA v matematice a fyzice plus A v jednom jiném předmětuOsvědčení o jednotném zkoušce (UEC) - vyšší střední úroveň: Studenti studující vědu sledují v angličtině minimálně 4, včetně matematiky I a II a fyziky (bez umění, čínštiny, malajštiny nebo matematiky)Diplom v oboru... [-]
Malajsie Johor Bahru
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině