AUM American University of Malta

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

Proč AUM?

Americká univerzita na Maltě (AUM) je americká univerzita zaměřená na vysokoškolské vzdělávání a výzkum pro mezinárodní společenství na nejvyšší úrovni. Studijní programy, výzkumné činnosti a služby komunitě transformují životy a slouží společnosti vzděláváním eticky informovaných občanů, vytvářením znalostí a uváděním poznatků do práce v globálním prostředí.

AUM vzdělává rozmanité studentské tělo, aby se stalo eticky odpovědnými globálními občany, kritickými mysliteli a budoucími vůdci v akademicky náročném vzdělávacím prostředí. Snaží se neustále inovovat a zvyšovat kvalitu výuky, výzkumu, veřejné služby a hospodářského rozvoje.

Způsob, jakým AUM poskytuje studijní programy, tvoří klíčový stavební prvek v základu jeho identity. Každý program vede studenty k budování jejich znalostí od základu a strukturování znalostí koherentním a soudržným způsobem. To vede studenty od základních principů po praktickou praxi s nejnovějšími průmyslovými technologiemi relevantními pro jejich obory.

Proč studovat na Maltě?

Malta se nachází uprostřed Středozemního moře, mezi Evropou a severní Afrikou, a je nejmenším členským státem Evropské unie. Malta, známá svou 7 000 letou historií a 300 dní slunečního svitu, se stala jedním z nejvýznamnějších úspěchů v eurozóně. Uznaný pro svůj pro-business přístup, nejmodernější infrastrukturu a skromné náklady na podnikání, se stal go-to zemí pro růst-smýšlející podnikatele a nadnárodní společnosti.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

Akreditace

Americká univerzita Malty (AUM) spojuje to nejlepší z obou světů, pokud jde o akademické standardy a akreditaci. Všechny programy jsou navrženy odbornou radou fakulty tak, aby vyhovovaly americkým vzdělávacím standardům na terciární úrovni. Každý titul získal akreditaci na základě kontroly Maltské národní komise pro další a vyšší vzdělávání (NCFHE). To znamená, že všechny stupně nabízené na AUM jsou také plně uznávány v celé Evropě i mimo ni. Způsob, jakým poskytujeme naše studijní programy, tvoří zásadní základ naší identity na AUM. Americké vzdělání v kombinaci s evropským prostředím a multikulturní studentskou institucí poskytuje ideální prostředí a přidanou hodnotu pro vaše učení.

Naše programy

Vysokoškolské programy

Ať už chcete zavést inovativní a finančně úspěšný startup, navrhnout novou generaci videoher nebo naplánovat rozvržení futuristického města, jste na správném místě.

Nabízíme 10 vysokoškolských programů:

 • BS v Business Administration
 • BS v oboru podnikání a financí
 • BS v účetnictví
 • BS ve vývoji her
 • BS v elektronickém a komunikačním inženýrství
 • BS v průmyslovém inženýrství
 • BS ve strojírenství
 • BS ve stavebnictví
 • BA v grafickém designu a animaci
 • BA v čínském jazyce a kultuře

Absolventské programy

Vyberte si z našich tří absolventských programů v oborech podnikání a inženýrství. Učební plán se zabývá řadou současných a naléhavých otázek, přičemž teorie a praxe si zasluhují stejnou pozornost. Program, doprovázený zkušenými fakultami předních univerzit po celém světě, splňuje nejvyšší mezinárodní standardy.

Nabízíme tři postgraduální programy:

 • Master of Business Administration
 • MS v inženýrském řízení
 • MS v kybernetické bezpečnosti

Program angličtiny pro akademické účely

Program EAP na Americké univerzitě na Maltě je navržen tak, aby pomáhal studentům, kteří splňují všechny požadavky na přijímací řízení, s výjimkou jazykových znalostí a potřebují si zlepšit své znalosti anglického jazyka, aby mohli začít studovat. Tento program pomůže studentům zlepšit jejich dovednosti v poslechu, mluvení, čtení a psaní, aby jim pomohl uspět, jakmile začnou studovat.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

Stipendia

Maltské a evropské stipendium

AUM nabízí úplná stipendia vysokoškolským žadatelům, kteří jsou maltskými občany nebo občany EU pobývajícími na Maltě posledních 5 let. Žadatelé musí vyplnit svou žádost o přijetí, aby mohli být zváženy.

Studentský život na AUM

Nepoužívejte jen uni - získejte z toho maximum. V AUM povzbuzujeme naše studenty, aby se účastnili dlouhého seznamu aktivit sponzorovaných univerzitou. Od výletů na pláž až po kulturní expedice na celém ostrově jsme odhodláni zajistit, aby naši studenti měli spoustu příležitostí pro zábavu. Naším cílem je nejen mít pozitivní zážitek ve třídě, ale také dostatek příležitostí k rozvoji dlouhodobých přátelství.

Náš školní areál

AUM se nachází v Bormle, známém také jako Cospicua, jedno z ikonických tří měst na Maltě. Tato oblast je bohatá na kulturu, rozmanitou historii a restaurace a kavárny na krásném nábřeží. Náš kampus, původně navržený Williamem Scampem, byl použit během druhé světové války jako britská námořní základna. Budova, která byla během tohoto období silně bombardována, byla po mnoho let ponechána v troskách. Proces obnovy zahrnoval úsilí o zachování historické ochrany artefaktů v budově.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

Místa

Cospicua

Adresa, 1. řádek
BML 1013 Cospicua, Malta

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium