Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Založena v roce 2001, Malta College of Arts, vědy a technologie (Mcast) je země je vedoucí odborné institucí vzdělávání a odborné přípravy. Prostřednictvím našich šesti ústavů na Maltě a Gozo Campus, nabízíme 185 na plný úvazek a více než 300 na částečný úvazek odborných kurzů od certifikátů na stupně (mqf úrovně 1 na úroveň 6). Naši studenti jsou připraveni na kariéru v různých sektorech ekonomiky, nebo pro vyšší vzdělání.

Úzce spolupracujeme s místními odvětví s cílem zajistit, aby znalosti, dovednosti a kompetence v rámci naší osnov jsou vhodné a relevantní k dynamickému a prozíravé ekonomiky. Tento vztah stimuluje úspěch akademie - naše programy jsou flexibilní, relevantní a reagující na aspirace našich studentů a potřebám odvětví, které se neustále vyvíjejí, aby výzvám měnícím se světovém hospodářství.

Nová struktura Mcast je přispívat studentům

Mcast má rozsáhlou a jedinečné kompetence v post-sekundární sektor nabízející kurzy od úrovně 1 do úrovně 6. V rámci Malta rámce kvalifikací, Mcast poskytuje programy Level 1 a 2 Nadace pro studenty, kteří mohou mít opustili školní docházky bez formální kvalifikace s cílem pomoci jim, aby alespoň dosáhnout úrovně 3 odbornou kvalifikaci a možná ještě víc. Mcast také poskytuje Level 4 kurzy pro studenty, kteří mají zájem vstoupit do zaměstnání na úrovni technik, nebo kteří mohou usilují pokračovat ve studiu na vyšší úrovni studia. A konečně, Mcast nabízí kurzy na úrovni 5 a 6, ve kterém studenti mají za cíl dosáhnout prvního stupně.

Všechny tyto různé úrovně jsou důležitou a nezbytnou součástí poslání Mcast je. S cílem posílit každého z těchto různých úrovních, to bylo cítil, že struktura Mcast potřebuje dále rozvíjet, aby byl zajištěn v lepším způsobem pro potřeby našich studentů na různých úrovních.

Mcast zůstane jako jedna organizace zahrnující všechny tyto úrovně, a klade důraz na možnost jedné souvislé a pevné cesty mezi různými úrovněmi. S cílem posílit své zaměření na různé potřeby studentů na těchto různých úrovních, Mcast bude zavedení tři vysoké školy pod deštníkem Mcast zejména nadace College, průmyslová škola a University College.

Nadace College

Nadace College se zaměřuje na poskytování co nejlepší studijní plány a učení pedagogiky pro kandidáty těchto kurzů na mqf / úrovněmi ERK 1, 2 a 3 tím, že řeší jejich specifické potřeby, a připravit je k dalšímu vzdělávání na Technické vysoké škole.

Průmyslová škola

Technická škola poskytuje další studijní programy na mqf / ERK Level 4 v užší spolupráci s průmyslem. Advanced Diplomy v nabídce připravuje naše studenty s těmi správnými znalostí, dovedností a kompetencí, aby se na technické pozice v průmyslu nebo pokroku na University College měli by raději, aby tak učinily. Naše Level 4 programy začlenit širokou škálu učňovského vzdělávání v různých oblastech studie tak umožňuje našim studentům také získat praktické pracovní zkušenosti při studiu.

University College

Univerzita College je ideální pro programy vysokých škol a odborným vzděláním a zároveň pracují v úzké spolupráci s průmyslem s cílem poskytnout odborníky, které jsou jak akademicky připraveny a prakticky vyškoleni k uspokojení potřeb místního průmyslu.

Ústavy a střediska poskytnout všechny technické a odborné znalosti k poskytování všech programů na Mcast zároveň má hlavní cíl jízdu vpřed všech oblastí studia, které podléhají jejich pravomoci s výhledem do budoucnosti. Tato struktura společnosti umožňuje každému College vytvářet zaměřené strategie, které se zaměřují na specifické potřeby studentů na každé úrovni při zachování zdravého dialog se všemi zúčastněnými stranami s cílem poskytnout ty nejlepší programy pro potřeby místního hospodářství a společnosti.

Proč Mcast?

  • Placenou kariéru

Nechceme jen vás připraví na zkoušky.

Spolupracujeme s předními průmyslovými subjekty, aby vám praktické školení v nejnovější osvědčených postupů a technologií. Připravte se vyhrnout si rukávy a dát to, co se naučíte ve třídě do praxe v našich dílnách, v laboratořích a v reálném pracovním prostředí, a to prostřednictvím praxe a učňovských míst.

Naším konečným cílem je poskytnout vám dovednosti a zkušenosti potřebné k vám pomohou dosáhnout prosperující kariéry jste usilují o.

  • Svět příležitostí

Každý rok, zajišťujeme školení příležitost pro více než 6000 na plný úvazek studentů.

Nové programy jsou neustále přidány do našeho seznamu kurzů, aby vám více nové možnosti školení z čeho vybírat. Pokud jste odhodláni postupovat ve své kariéře, máme vzdělávací program, který je pro vás.

  • Pečující a pulzující Campus

Jsme přesvědčeni, že vzdělání není jen otázkou kvalifikací a technických dovedností. Zavázali jsme se k vám pomůže rozvinout do odpovědné, nadšený dospělé se silnými sociálními hodnotami. Za třídě, v Mcast vám bude účast na sportovních, kulturních a jiných zábavných aktivit, které vám pomohou si nové přátele, získat důvěru a zlepšit své týmové a komunikační dovednosti.

Budete mít také příležitost připojit národní a mezinárodní soutěže a události, stejně jako získávat neocenitelné zkušenosti prostřednictvím mezinárodních výměnných studentských programů. Pokud se chystáte přes těžké chvíli v životě, poskytneme vám širokou škálu pečovatelských a podpůrných služeb pro osobní.

  • International Centre of Excellence

Byli jsme první vzdělávací instituce v Evropě, které se potvrzují jako mezinárodní centrum excelence od renomované mezinárodní těla Edexcel.

Naše pokračující závazek k zlepšení kvality všech našich služeb a poskytnout vám příjemný zážitek učení zahrnuje zavedení nejnovějších výukových technologií, zaměstnávání zkušených lektorů a administrativních pracovníků, stejně jako rozsáhlé investice do state-of-the- art vybavení.

V současné době se realizuje tři projekty financované EU v hodnotě více než 20 milionů €, aby pokračovat ve zvyšování kvality všech našich stávajících programů, a zavést nové.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Malta College of Arts, Science and Technology

... [+]

Základní studie Jednotky

anorganická chemie Organická chemie Vědecká English (Key Skill 2) Základy inženýrství a procesní inženýrství Chemical Reactor Engineering separační procesy Chemical Engineering termodynamika [-]
Malta Paola
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Malta College of Arts, Science and Technology

Ochrana přírodních zdrojů, emise CO2, změny klimatu a jejích účinků, a demografických změn, jsou stále důležitější témata v lokálním i mezinárodním kontextu. ... [+]

Popis kurzu

Ochrana přírodních zdrojů, emise CO2, změny klimatu a jejích účinků, a demografických změn, jsou stále důležitější témata v lokálním i mezinárodním kontextu. Tento studijní obor se vztahuje na národní a globální výzvy současnosti a budoucnosti, a zahrnuje vysokou úroveň mezioborové spolupráce. Průběh studia je splynutí klasického strojírenství s přírodními vědami.

Ekologické inženýrství se zabývá inženýrských řešení pro životní prostředí příslušné výzvy naší budoucnosti. Tento kurz poskytne studentům s možností využívat přístupy k řešení problémů pro řešení ekologické a technické výzvy, aby se kreativně dospět k situaci trvalé udržitelnosti zdrojů. ... [-]

Malta Paola
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Malta College of Arts, Science and Technology

Cílem tohoto programu je, že rozvojových inženýři, kteří jsou oba akademicky připraveny i prakticky vyškoleni, aby splňovaly požadavky místního průmyslu se zvláštním zamě ... [+]

Cílem tohoto programu je, že rozvojových inženýři, kteří jsou oba akademicky připraveny i prakticky vyškoleni, aby splňovaly požadavky místního průmyslu se zvláštním zaměřením na výrobu elektrické energie a systémů využívajících obnovitelné zdroje energie.

Kromě toho budou tito absolventi být vhodně připraveny k volbě tohoto povolání nebo další studium. Potřeba mít kvalifikované inženýry, kteří přistupují k této technologie v profesionálním a efektivním způsobem je silně požaduje všem hlavním zúčastněným stranám. Moduly uvedené v tomto studijním oboru dá uchazečům pochopení obou tradičních i moderních technologií, stejně jako podpůrné systémy, které by byly nutné.... [-]

Malta Paola
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Malta College of Arts, Science and Technology

Pokud máte zájem o vývoj softwaru se sklonem k backend systémy a řešení složitých problémů pak je tento kurz je pro vás. ... [+]

Popis kurzu

Pokud máte zájem o vývoj softwaru se sklonem k backend systémy a řešení složitých problémů pak je tento kurz je pro vás. V tomto kurzu se naučíte, jak navrhovat softwarových aplikací založených na formální návrhové vzory; návrh a implementaci podkladové datovou infrastrukturu; modelovat a řešit složité problémy, zatímco u skutečných následujících formálních metodik. Tento kurz pokrývá Secure Development, Enterprise Software Development, Server Side a straně klienta skriptování, diskrétní matematiky a jiných podobných modulů. Tento kurz je určen pro jednotlivce, kteří mají zájem na řešení problémů, mají smysl pro detail a usilovat o efektivně naprogramovat.... [-]

Malta Paola
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
5 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině