Read the Official Description

Kdo jsme

Zdroje UCM pro celosvětové inovativní přístupy k učení, reinterprets a nabízí je studentům, kteří se snaží být součástí nových mezinárodních pracovních trendů.

Zapojujeme mezinárodní odborníky z oblasti obchodu a průkopníky do nejmodernějších, interdisciplinárních vzdělávacích technik, abychom zajistili nejvyšší vzdělávací standard.

UCM využívá téměř dvacetiletou akademickou zkušenost ve Švýcarsku, kde je jeden, pokud je založen.

UCM je akreditována Národní komisí pro vyšší a další vzdělávání licencí č. 2015-011. * * *

Vidění

UCM, butikový vzdělávací poskytovatel, se zaměřuje na nejnovější trendy, výklenky a potřeby pracovního trhu, což umožňuje UCM rychle vyvíjet své vzdělávací metody a kurzy, aby byly v souladu se současnými dobami. UCM se pyšní flexibilní a agilní akademickou strukturou, která poskytuje studentům přidanou hodnotu.

UCM realizuje vizi zakladatele prof. Paola Sotgia, přičemž se zaměřuje na celkovou spokojenost každého studenta, jeho emocionální, intelektuální, akademické a sociální zájmy. UCM proto zdůrazňuje metody výuky a vzdělávací prostředí, která vytvářejí bohaté učící komunity.

Programs taught in:
Angličtina
Italština
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

BBA

United Campus of Malta

BBA v podnikání - vyvinutý s podporou Tiimiakatemia JAMK University of Applied Sciences, je jedinečným bakalářem obchodní správy. Je strukturován do tří let jednoho semes ... [+]

Přehled

BBA v podnikání - vyvinutý s podporou Tiimiakatemia JAMK University of Applied Sciences, je jedinečným bakalářem obchodní správy. Je strukturován do tří let jednoho semestru pro práci na dizertační práci a je založen na učení dělaným přístupem.

Studenti nejsou považováni za žáky, ale za podnikatele, vytvářejí vlastní reálnou společnost a učí se, jak ji vedou.

Na začátku studijního procesu se vypracovává učební smlouva mezi studentem, týmovými podniky a jejich trenérem. V multikulturních, samostatně řízených týmech bude pracovat na startu v inovativním anglicky mluvícím prostředí.

Žijeme v rychle se měnícím světě, který potřebuje lidi s vysokou mírou iniciativy a odvahou být ničivý.... [-]

Malta Saint Julian's
September 2019
Denní studium
42 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

United Campus of Malta

On-line diplom titul v kriminalistice, vyšetřovacích a bezpečnostních věd umožní absolventům, aby se stal odborníků schopných vědecky léčbě, co bylo nazváno vznik třetího ... [+]

Tříletý bakalářský titul v oboru kriminalistika, vyšetřovacích a bezpečnostních věd umožní absolventům, aby se stal odborníků schopných vědecky léčbě, co bylo nazváno vznik třetího tisíciletí: bezpečnost.

Kurz si klade za cíl připravit studenty s interdisciplinárního přístupu, právnických profesí, bezpečnost, vyšetřování a sociální.

Studenty opustit hřiště po obdržení:

30 ECTS, nebo více, bude dosáhnout certifikát vysokoškoláka;

60 ECTS, nebo více, dosáhne bakalářský titul;

90 ECTS, nebo více, dosáhne vysokoškolák vysokoškolský diplom.... [-]

Malta Saint Julian's
June 2019
Denní studium
3 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
United Campus of Malta

Psychologie je o lidských bytostech, je kolem nás a dotýká se všech aspektů našeho života. Fascinující stupeň zkoumá společenské chování a mysl. Pokud se divíte, proč jed ... [+]

Psychologie je o lidských bytostech, je kolem nás a dotýká se všech aspektů našeho života . Fascinující stupeň zkoumá společenské chování a mysl. Pokud se divíte, proč jednáme způsobem, kterým jednáme, co vyvolává naše myšlenky a pocity, hledáte správná pole studia!

Psychologie je jednou z nejrůznějších a nejdynamičtějších oborů vědy a program připraví studenty na širokou škálu příležitostí pro absolventské studium a vzrušující volbu povolání.

Díky tak širokému spektru budoucích možností a praktickému a teoretickému multidisciplinárnímu učení budou mít absolventi možnost rozhodnout se o směru budoucích studijních oborů a možných kariérních cestách.... [-]

Malta Saint Julian's
September 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Why study Criminology? (IT lang)

Address
Business Labs Office Centre, Level 1 Dun Karm Street, Birkirkara, Malta
Saint Julian's, Malta