University of Malta

Úvod

Read the Official Description

Ležící na křižovatkách Středozemního moře, UM je přes svou 400 letou historii centrem mezinárodní výměny akademií na ostrově. UM je přední vysokoškolská instituce na Maltě a její struktury jsou v souladu s Boloňským procesem a Evropským regionem vysokoškolského vzdělávání.

Univerzita se snaží provádět akademický výzkum a poskytovat živé vysokoškolské vzdělání v oblasti umění, vědy a humanitních věd, jak to vyžaduje hospodářský, sociální a kulturní rozvoj Malty. Kurzy v UM jsou navrženy tak, aby vytvářely vysoce kvalifikované profesionály v různých oborech. Komunita absolventů UM roste exponenciálně: více než 3500 absolventů studií v různých oborech ročně.

Jazykem výuky je angličtina a asi 12% studentské populace je mezinárodní.

Dnes se UM skládá ze čtrnácti fakult, řady interdisciplinárních institucí a center, tří škol a juniorské vysoké školy. Vedle hlavního kampusu, který se nachází u Msidy, existují další tři areály: Valletta, Marsaxlokk, Gozo.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět Bakalář » Vidět Health BScs » Vidět Health PhDs » Vidět Health Magistr » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bakalář umění (Vyznamenání)

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Malta Valletta

Jedním z nejoblíbenějších kurzů na Maltě je BA (Hons), která je nabízena jednou z největších fakult se studentskou populací v celkové výši přibližně 1 300. Existuje šestnáct různých oblastí studia. [+]

Jedním z nejoblíbenějších kurzů na Maltě je BA (Hons), která je nabízena jednou z největších fakult se studentskou populací v celkové výši přibližně 1 300. Existuje šestnáct různých oblastí studia, a to:

Antropologické vědy, Klasika a archeologie, Angličtina, Francouzština, Geografie, Němec, Dějiny, Dějiny umění, Mezinárodní vztahy, Italština, Maltština, Orientální studia, Filozofie, Sociologie, Španělská a latinskoamerická studia a Překladatelství a tlumočnictví Umění. Další studijní obory, které spravují studijní plány, zahrnují komunikační studia, současné středomořské studie, knihovnické informace a archeologické studie, lingvistika, hudební studia, psychologie a divadelní studia./>... [-]


Bakalář

Bakalářský inženýrství

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Malta Valletta

Jedním z nejoblíbenějších kurzů s mezinárodními studenty na Maltě je bakalář inženýrství (Hons). Tento program má dva proudy: Bachelor inženýrství (Honors) v elektrotechnice a elektronické inženýrství a bakalářské inženýrství (Honours) v strojírenství. [+]

Jedním z nejoblíbenějších kurzů s mezinárodními studenty na Maltě je bakalář inženýrství (Hons). Tento program má dva toky:

Stream 1 - bakalářský inženýrství (Vyznamenání) v elektrotechnickém a elektronickém inženýrství/>

Tento program je navržen tak, aby poskytoval komplexní vysokoškolské vzdělání v široké škále disciplín potřebných k praxi jako profesionální inženýr. Proto jsou učební osnovy postaveny na několika technologických pilířích, a to matematiku, elektrotechniku, elektroniku, software, řízení, komunikaci a počítačové systémy s dalšími předměty v oblasti řízení a odborných záležitostí. Program poskytuje významnou příležitost pro praktickou práci, která je dobře vyvážená s teoretickou výukou a přednáškou. Student je schopen prokázat předmět znalosti a porozumění prostřednictvím standardních metod hodnocení, a to zkoušky na konci studijní jednotky a průběžné hodnocení (průběžná práce). Kromě toho týmový projekt a projekt v posledním roce také přispěje k přímému praktickému učení dovedností inženýrského designu, řízení projektů, znalosti předmětu, integrace a porozumění. Manažerské a další soft skills, stejně jako osobní rozvoj, jsou nedílnou součástí kurzu./>... [-]


Videos

University of Malta

This is Malta

Capital city Valletta

Contact

University of Malta

Adresa, 1. řádek Valletta Campus University of Malta St.Paul's Street Valletta
Valletta, Malta
Website http://www.um.edu.mt/
Telefonní číslo +356 2340 2340