Al Akhawayn University (in Ifrane)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Al Akhawaynu

Inaugurovaný v roce 1995 Jeho veličenstvem králem Hassanem II a korunním princem Abdallahem bin Abdel-Azizem ze Saúdské Arábie, univerzita Al Akhawayn znovu definuje klasickou americkou liberální uměleckou vzdělávací zkušenost na architektonicky ohromujícím moderním areálu uprostřed krásy marockého středního atlasu.

Může se pochlubit:

  • Jedinečně mezinárodní společný jádrový program pro všechny vysokoškoláky, který poskytuje základ pro dobře zaokrouhlené globální vzdělávání.
  • Bohatí akademici, v angličtině, podporující výběr a experimentování ve všech školách a studijních programech.
  • Komfortní, bezpečné a vzrušující bydlení žáků na univerzitě, představující stovky studentských aktivit na univerzitě, přičemž více než 96 procent studentů žijících v areálu se spolubydlícími z Maroka a ve čtyřech koutách světa.
  • Mír a potěšení z Ifrane, středisko pro venkovní zkoumání hor, potoků, jezer a dalších, s mnoha možnostmi zábavy a snadným přístupem do velkých měst, jako jsou Rabat, Casablanca, Fez, Meknes a další.
Priscilla Du Preez / Unsplash

Proč AUI?

Univerzita Al Akhawayn v Ifrane (AUI) vzdělává budoucí občany Maroka a světa prostřednictvím celosvětově orientovaných kurikula liberálních umění v angličtině založených na severoamerickém systému. Akademická komunita složená ze studentů, fakulty a zaměstnanců spolupracuje na podpoře excelence a identity prostřednictvím výuky a učení příznivého pro rozvoj spravedlnosti a sociální odpovědnosti. V domě 2 135 studentů z celého světa je v areálu 75 hektarů umístěn studentské prostory včetně 7 akademických budov, knihovny, 21 studentských rezidencí, 4 jídelny, obchody, sportovní centra a výzkumné laboratoře.

První neautomatizovaná univerzita v Africe

V roce 2017 byla AUI akreditována New English Commission on Higher Education (NECHE, dříve NEASC), jedna z nejprestižnějších akreditačních institucí po celém světě. Akreditace slouží jako prostředek k celosvětovému uznání hodnoty instituce. V případě NECHE je jejich těžká známka schválení znamenat vysoké standardy na všech úrovních vzdělávání, které udělují univerzitní diplomy ekvivalenci diplomů vydaných ve Spojených státech. Akreditace AUI znamená ukončení devítiletého procesu, během kterého jsme usilovali o zvýšení kvality celé naší instituce, od třídy po koleje. To také znamená naši celoživotní závazek k seberealizace, ke zlepšení a k zajištění toho, abyste získali nejlepší možné vzdělání, které naše zařízení může nabídnout.

John Schnobrich / Unsplash

Využijte kvalitního vzdělání

Americký model liberálního umění existuje proto, aby studentům nabídl jak šíři, tak i hloubku. Umožňuje vám se specializovat poté, co jste se zapsali, abyste mohli rozvíjet své vášně a zároveň hledat další cesty akademické obce. Proto jsme do našich učebních osnov zaváděli "základní požadavky": povzbuzení našich studentů, aby usilovali o pluralitu vzdělání. Zatímco prosazujeme studenty, aby rozšířili své obzory, klademe důraz na to, abychom jim umožnili zvolit si, jak se pluralita sama vymezuje. Náš přístup k Liberal Arts se prakticky přibližuje k akademii: věříme, že všechny předměty jsou navzájem propojené a vzájemně se informují. Naše učebny jsou domovem rozmanitosti myslí, které umožňují osadit jednu třídu studenty, inženýři a filozofové. Při formování studentů tak doufáme, že se budou učit jak od svých učitelů, tak od sebe navzájem, vytvářet na našem areálu jednotnou síť intelektualismu.

Dostupnost

AUI výuka, poplatky, a pokoj / palubu jsou ceněny být konkurenceschopný jak na marockém a mezinárodním trhu, zvláště pro vysoce kvalitní vzdělání, které je akreditováno v USA.

NB žadatelé marocké státní příslušnosti nebo kteří mají jednoho marockého rodiče nárok na národní školné, protože AUI je marocká veřejná vysoká škola.

Místa

Ifran

Al Akhawayn University (in Ifrane)

Telefonní číslo
+212 (0)-535-862-000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium