A-STATE Queretaro

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Unikátní příležitost světové třídy

Arkansas stát bude eskalovat své poslání vytvářet globálně konkurenční příležitosti pro své fakulty a studenty tím, že vedou vývoj a řízení prvního amerického univerzitního kampusu v Mexiku.

Ve spolupráci s Arkansasskou státní univerzitou CQ AC (ASUCQ), nadace México a vládními vůdci v Querétaru, stát Arkansas, povede tento inovační projekt k ovlivnění trajektorie vysokoškolského vzdělávání v zemi, která je ambiciózní k udržitelné demokracii a socioekonomickému pokroku. Areál bude vytvářet nové tržby, poskytovat přístup k nadnárodním společnostem pro strategická partnerství a rozvíjet jedinečné akademické příležitosti a odborné výměny.

Poslání

Arkansas stát vzdělává vůdce, posiluje intelektuální růst a obohacuje životy.

Highlights

  • Průzkumná událost se konala v únoru 2014 a třídy jsou plánovány na start v roce 2017.
  • Areál bude postaven na cca. 370 akrů soukromě darováno společnosti ASUCQ jako součást hlavního plánu rozvoje.
  • První fáze ve výši 75 milionů dolarů rozvíjí 87 akrů, z toho 17 akrů atletických polí a 800 000 čtverečních stop akademického a obytného prostoru.
  • Areál kampaně bude zahrnovat značku a logo A-State a učební osnovu univerzity. Bude mít plně samonosný provozní rozpočet založený především na příjmech z výuky a poplatků studentů. Společnost A-State bude využívat finanční prostředky z soukromých dárků na startovací náklady a společnost ASUCQ pořizuje veškeré provozní schodky po dobu až tří let od začátku nabídek.
  • A-State očekává, že bude generovat 8 milionů dolarů z čistých příjmů ročně, když do pěti let vstoupí 5 000 studentů.
  • Projekt rozšíří trh A-State prostřednictvím nových studentů, přístup k novým soukromým dárcům a nové vztahy s nadnárodními společnostmi.
  • ASUCQ nabídne stejný všeobecný vzdělávací program jako A-State s vyučovacími hodinami v angličtině. Počátečními akademickými cíli jsou inženýrství, řízení obchodu, věda, humanitní obory, sociální vědy, zemědělská technologie a komunikace. Oba kampusy budou podporovat angličtinu a španělštinu jako druhý jazykový program.
  • A-státní fakulta bude moci naučit, provádět výzkum a poskytovat služby v ASUCQ pro letní nebo semestrální termíny. Studenti budou mít možnost studovat v areálech zaměnitelně, budovat bilingvní dovednosti a získávat zkušenosti s mezinárodními společnostmi.

Místa

Santiago de Querétaro

Adresa, 1. řádek
Carretera Estatal #100 km. 17.5
Municipio de Colón 76270
Querétaro, México.

76270 Santiago de Querétaro, Querétaro, Mexiko

Jonesboro

Adresa, 1. řádek
Arkansas State University
Jonesboro

Jonesboro, Arkansas, Spojené státy americké