A-STATE Queretaro

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Unikátní příležitost světové třídy

Arkansas stát bude eskalovat své poslání vytvářet globálně konkurenční příležitosti pro své fakulty a studenty tím, že vedou vývoj a řízení prvního amerického univerzitního kampusu v Mexiku.

Ve spolupráci s Arkansasskou státní univerzitou CQ AC (ASUCQ), nadace México a vládními vůdci v Querétaru, stát Arkansas, povede tento inovační projekt k ovlivnění trajektorie vysokoškolského vzdělávání v zemi, která je ambiciózní k udržitelné demokracii a socioekonomickému pokroku. Areál bude vytvářet nové tržby, poskytovat přístup k nadnárodním společnostem pro strategická partnerství a rozvíjet jedinečné akademické příležitosti a odborné výměny.

Poslání

Arkansas stát vzdělává vůdce, posiluje intelektuální růst a obohacuje životy.

Highlights

  • Průzkumná událost se konala v únoru 2014 a třídy jsou plánovány na start v roce 2017.
  • Areál bude postaven na cca. 370 akrů soukromě darováno společnosti ASUCQ jako součást hlavního plánu rozvoje.
  • První fáze ve výši 75 milionů dolarů rozvíjí 87 akrů, z toho 17 akrů atletických polí a 800 000 čtverečních stop akademického a obytného prostoru.
  • Areál kampaně bude zahrnovat značku a logo A-State a učební osnovu univerzity. Bude mít plně samonosný provozní rozpočet založený především na příjmech z výuky a poplatků studentů. Společnost A-State bude využívat finanční prostředky z soukromých dárků na startovací náklady a společnost ASUCQ pořizuje veškeré provozní schodky po dobu až tří let od začátku nabídek.
  • A-State očekává, že bude generovat 8 milionů dolarů z čistých příjmů ročně, když do pěti let vstoupí 5 000 studentů.
  • Projekt rozšíří trh A-State prostřednictvím nových studentů, přístup k novým soukromým dárcům a nové vztahy s nadnárodními společnostmi.
  • ASUCQ nabídne stejný všeobecný vzdělávací program jako A-State s vyučovacími hodinami v angličtině. Počátečními akademickými cíli jsou inženýrství, řízení obchodu, věda, humanitní obory, sociální vědy, zemědělská technologie a komunikace. Oba kampusy budou podporovat angličtinu a španělštinu jako druhý jazykový program.
  • A-státní fakulta bude moci naučit, provádět výzkum a poskytovat služby v ASUCQ pro letní nebo semestrální termíny. Studenti budou mít možnost studovat v areálech zaměnitelně, budovat bilingvní dovednosti a získávat zkušenosti s mezinárodními společnostmi.

Místa

Santiago de Querétaro

Adresa, 1. řádek
Carretera Estatal #100 km. 17.5
Municipio de Colón 76270
Querétaro, México.

76270 Santiago de Querétaro, Querétaro, Mexiko

Jonesboro

Adresa, 1. řádek
Arkansas State University
Jonesboro

Jonesboro, Arkansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium