LCI Monterrey

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

50 let mezinárodní podpory

Monterrey LCI LCI je součástí výchovy, která byla založena v roce 1959 v Montrealu v Kanadě. Již více než 50 let jsme pracovali na vytvoření vzdělávací model, který přesahuje hranice, které vám umožní více tvůrčích možností a umožňuje dosáhnout mezinárodního uznání s podporou naší instituce.

Naším cílem je vyškolit kreativní profesionály a spáchal tak, že mají znalosti a nadšení nabídnout inovativní přístup na trh práce.

Připravíme lidi s etickými a estetických principů, vždy respektuje ostatní a jejich životního prostředí, který je schopen interpretovat svět hluboké změny a návrhy a reagovat s originální a efektivní.

MISSION

Snažíme se tvoří integrální odborníky, na volné noze, s projekcí; lidé s etickými a estetických principů, vždy respektuje ostatní a jejich prostředím.

My generovat transformační proces neustále aktualizovány, zaměřené na akademické kvality zaměřená na národní i mezinárodní úrovni, a proto generuje procesy výzkumu, dosahu a pokroku principy filozofie naší instituce.

VISION

Budeme uznáni ve střednědobém horizontu jako vlajková loď instituce mexického vzdělávací komunity, která interpretuje hluboké změny v domácím i mezinárodním prostředí a reagovat na návrhy, vzdělávání a inovací.

V souladu s tím je příkladem rozvoje vzdělávání v užitém umění, založené na kvalitě, poctivosti a respektu.

Místa

Monterrey

Adresa, 1. řádek
LCI Monterrey
Hidalgo 380 Pte. Centro

Monterrey, Nuevo Leon, Mexiko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium