Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na webových stránkách univerzity Colima, vzdělávací instituce se sídlem na západě centrální oblasti Mexika. Zde najdete informace o každodenním životě, vzdělávací příležitosti, akademické, kulturní a vědecké infrastruktury.

Univerzita se dohodli, že je na čase přijmout společenskou zodpovědnost spíše než jako filozofie, což je způsob života, který nám umožňuje nabízet vzdělávací služby na podporu změnu a pokrok, a přispět tak k budování spravedlivější společnost a transparentní.

Abychom toho dosáhli, budeme obnovit náš pocit sounáležitosti univerzity studentům, učitelé, výzkumní pracovníci, servisní personál, správci a úředníci oživit lásku a úctu k práci, kterou děláme a především instituce.

Univerzita Colima je předním instituce tvořící odborníky a vědce s tvůrčím slova smyslu, inovativní, humanistické a vysoce konkurenčním, jichž se dopustil k harmonickému rozvoji společnosti, národní a mezinárodní prostředí.

Strategie, kterou jsme se prosazovat, pro současné podávání fary, je založen na vzdělávání pro sociální odpovědnost, která se snaží, aby naše instituce může trvat silněji svou společenskou funkci v rámci odpovědnosti, která podporuje lidský rozvoj, a to jak univerzity a samotné společnosti. To zahrnuje podporu a důvěru lidí, respektovat jejich práva a rozšířit prostor jejich schopností, takže mohou být pány svého vlastního osudu, k vlastnímu prospěchu a jejich prostředí. Proto vás zveme k návštěvě této stránky, aby s vámi podělit o práci naší komunity a dát k dispozici prostor komunikace s naší univerzity.

A 75 letý University of Colima byli založeni, náš závazek vůči společnosti a studenty je vyšší, protože žijeme v době, kdy jsou nové technologie neustále vyvíjí, takže University of Colima se rozhodla pustit do sociální sítě s cílem prolomit bariéry času a prostoru, dosahující přístup a větší vztah se studentem, společnosti a ve světě.

Curriculum Vitae syntetický

akademický trénink

Rektor je Public Accountant a získal titul Master of Business Administration na University of Colima který vyústil v Peña Colorada Prize.

pracovní výkon

Podílel se jako vnitřní auditor v různých agentur federální a státní vlády, stejně jako na univerzitě v Colima. Působil jako na plný úvazek výzkumník profesor na Fakultě účetnictví a správy Campus Colima, regionální šéf, generál koordinátor správního a finančního řízení a tajemník na univerzitě v Colima.

Poplatky a vyznamenání

 • Subjekt odpovědný za stav Mexiko Colima například napojen na sekretariátu komunikací a dopravního programu.
 • Člen představenstva Národní asociace distančního vzdělávacího systému.
 • Místopředseda Státní plánovací komise pro vysoké školství ve státě Colima.
 • Plnohodnotným členem Státní koordinaci Child Support Grant Program, před PRONABES.
 • Předseda výboru Ocenění Západního centrální oblasti ANUIES.
 • Předseda 1.. Regionální parlamentním zasedání provedla Národní asociace a vysokých školách ve spolupráci s ANUIES středozápadní kraje a Poslanecké sněmovny, která se konala v Manzanillo, Col. 1. července 2013.
 • Byl oceněn "Parlamentní medaili" Senátu Ruské federace v rámci XXII asijsko-pacifické oblasti parlamentního fóra, které se konalo v Puerto Vallarta, Jalisco, leden 2014.
 • Jmenování člena Státní rady státu Colima transplantace a transplantačního centra státu. Vydané ministerstvem zdravotnictví a sociální péče státní vlády. 10.04.2014. Colima, Col.
 • Tajemník pracovním stole "Výzvy a perspektivy vysokoškolského vzdělávání" na zvláštním zasedání Regionální rady Western Center ANUIES konalo v Guanajuato dne 4. července 2014.

Součást účely

Součást integruje účely dílčí výuky, vědecké, kulturní difúze a doplňkové služby.

Podsoučást učení, je stanovena jako rámec pro plánování a institucionální rozvoj za účelem začlenění teorie sociální interakce, humanistický, chování zvířat, cognitivist az konstruktivismu, mimo jiné, na kterém je vysokoškolské vzdělání založil a slouží jako základ pro

Programy se vyučují na:
 • Angličtina
 • Spanish (Mexican)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

University Of Colima

Inženýr (a) v Telematika má obecné a specifické navrhovat, řídit a vyhodnocovat služeb a telekomunikačních sítí v národních a mezinárodních organizací dovedností. Má také ... [+]

Inženýr (a) v Telematika má obecné a specifické navrhovat, řídit a vyhodnocovat služeb a telekomunikačních sítí v národních a mezinárodních organizací dovedností. Má také schopnosti navrhnout a vytvořit komunikační software a distribuovaných systémů, provozovat a udržovat technologické infrastruktury, inovovat a přizpůsobovat informační technologie a komunikace (ICT) do produktivních obchodních procesů, plní standardy a protokoly bezpečnosti v souladu s pravidly a obecnými zásadami a provádí rozvojové projekty technologické řešit problémy flexibilně a kreativně. Jedná se profesní etiky a sociální odpovědnosti, práce s vedením, kritické, podnikatelského a inovačního ducha.... [-]

Mexiko Colima
Kontaktuj školu
Spanish (Mexican)
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Of Colima

Bakalářské v mezinárodním obchodě z University of Colima, si klade za cíl poskytnout studentovi s řadou obchodních, ekonomických a administrativních a finančních teorií, ... [+]

Bakalářské v mezinárodním obchodě z University of Colima, si klade za cíl poskytnout studentovi s řadou obchodních, ekonomických a administrativních a finančních teorií, stejně jako metody a techniky pro rozvoj a rozšíření podnikání v oblasti mezinárodního obchodu, jakož jako konceptuální jazyk nepostradatelný při vzdělávání odborníků v této oblasti.

Mision:

Vzdělávání kvalitních odborníků v oblasti mezinárodního obchodu s rozsáhlými znalostmi v zacházení mezinárodních transakcí, které umožní profesionální v návrhu, vývoji a pomoc při rozhodování národních podniků v globalizovaném světě ovládaném informačních technologií. ... [-]

Mexiko Colima
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Of Colima

Bakalář (a) v řízení cestovního ruchu má schopnosti pro správu a vedení organizace zabývající se provozem cestovního ruchu s regionální, národní a mezinárodní úrovni, a t ... [+]

Bakalář (a) v řízení cestovního ruchu má schopnosti pro správu a vedení organizace zabývající se provozem cestovního ruchu s regionální, národní a mezinárodní úrovni, a to prostřednictvím služby, efektivní plánování, vedení a společné práce je také schopná generovat ziskové projekty v oblasti cestovního ruchu udržitelným způsobem, pomocí identifikace potenciálních přírodních a kulturních zdrojů, efektivní a které tvoří území; vše, co je podporován výzkum, uvádění na trh a používání modernizaci technologií, pod smyslem pro společenskou odpovědnost.

práce v terénu

Bakalář (a) v Management cestovního ruchu lze praktikovat v následujících oblastech: ... [-]

Mexiko Colima
Kontaktuj školu
Spanish (Mexican)
Denní studium
9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Of Colima

Architekt (a) je profesionál, který má vědecké a technické znalosti, které vám umožní plánovat, projekt, upravovat, vytvářet a hodnotit budovy a všechny druhy architekton ... [+]

Architekt (a) je profesionál, který má vědecké a technické znalosti, které vám umožní plánovat, projekt, upravovat, vytvářet a hodnotit budovy a všechny druhy architektonické a urbanistické prostředí; Má schopnosti a dovednosti pro obecné architektonického návrhu budovy, chléb a výroby chleba a šíření architektonické znalostí. Stejně tak je schopen nalézt kreativní a inovativní řešení problémů stanovišť s humanistické postoje a hodnoty, které vám umožní jim čelit celostním, udržitelné a profesionální etickým způsobem.

práce v terénu

Architekt (a) může vykonávat povolání v následujících oblastech:

Konsorcia bydlení. stavební firmy. soukromé kanceláře designu a konstrukce. Realitní developeři. developeři. Pouzdro na rozvoj orientované ve veřejném sektoru, rozvoj měst, veřejné práce na federální, státní a obecní úrovni. občanská sdružení. Nevládními organizacemi. občanské společnosti. Instituce vyššího a středního vzdělávání. nezávislý výkon povolání. Ideální studentů profil ... [-]
Mexiko Colima
Kontaktuj školu
Spanish (Mexican)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Of Colima

Bakalář (a) v Environmental Science and Risk Management má teoretické a praktické znalosti v širokém spektru věd o zemi a společenských věd, který umožňuje vyhodnotit dop ... [+]

Bakalář (a) v Environmental Science and Risk Management má teoretické a praktické znalosti v širokém spektru věd o zemi a společenských věd, který umožňuje vyhodnotit dopad jakémkoli scénáři na životní prostředí a pochopit procesy spojené s podmínkami rizikové faktory, jako jsou geologické, meteorologické, sociální, ekonomické, technologické, kulturní a politický. Má také schopnost porozumět mechanismům vztahu mezi lidskou činností a životního prostředí, což vám umožní uplatnit kritický úsudek se sociální angažovanost a odpovědnost analyzovat procesy přírodních jevů zapojených do katastrofy. Je to kreativní a humanista, tváří a řešit komplexně a profesní etiky environmentální procesu, nebezpečí nebo neštěstí, zlepšení poměru nákladů a přínosů sociálního rozvoje.... [-]

Mexiko Colima
Kontaktuj školu
Spanish (Mexican)
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině