Mongolian University Of Life Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Poselství prezidenta

Být jako jediný univerzity, Mongolské University of Life Sciences (MULS), výrazně se zaměřuje na vzdělávání, výzkumu a inovací v oblasti věd o živé přírodě, které tvoří jádro ekonomiky Mongolska, která nabízí širokou škálu studijních programů, které pečovat o budoucnost odborníci a vedoucí pro mongolské společnosti.

MULS je akademická instituce zaměřené na rozvoj atmosféru, která uděluje našim studentům a vědcům svobody zcela věnují studiu. Naším posláním je stát se předním univerzitní výzkum orientovaný, kde profesoři usilují o vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a výzkumu, zatímco studenti dělat pro vynikající výsledky ve studiu, jak jsme přesvědčeni, že klíčem k odhalení nových poznatků je interdisciplinární studium, výzkum, inovace a rozšíření. Jsme přesvědčeni, že role, kterou hrají při realizaci ekologicky udržitelnou společnost je důležitá, a je naší povinností jako vedoucí výzkumu orientovaného akademické instituce intenzivně zapojit do naší filozofii Mission orientovaného výzkumu a vzdělávání k trvale udržitelnému rozvoji s cíli, které každý Student by měl být jako pozorovatel, každý profesor musí být jako manažer znalostí, kteří dodají vědecké pojetí studentům jednoduchým přístupem, a každý výzkumník by měl být vlastníkem high-tech založené na VaV.

Dosáhli jsme významného pokroku v internacionalizaci a posílily naše zařízení se zahraničními univerzitami, které jsou posilování našich akademických a mezikulturních výměn. V dnešní společnosti, jen opravdový intelektuál s praktickými odbornými znalostmi a silné řešení problémů schopností může zajistit něčí budoucí úspěch. Za tímto účelem MULS přijímá celou řadu vzdělávacích strategií s cílem zajistit, aby naši studenti získají vysokou úroveň odborných znalostí, což jim umožňuje, aby se stala svěží a dynamické občané, kteří výrazně přispěje do Mongolska.

NAŠE VIZE:

Aby se stala předním světovým univerzitní

Naše hodnoty:

Příznivý vyučování a učení životní prostředí
Inteligentní, kreativní a zodpovědný tým
Inspirující a dobře motivovaný student s dobrými lidskými smysly a etiky
Vedení pro rozvoj
Prosperující absolventi, které přispívají rozvoji národa 

MULS na první pohled

Založeno: 1942

Fakulta: Asi 411 členů fakulty

Studenti

Vysokoškolák - O 9 086 Postgraduální studenti a profesionální - O 2 630 Celkem - O 11 716

Vyznamenání

16 Akademici mongolské Akademie věd, 7 vědecké objevy, 17 Státní Nobelovy ceny

Držení nemovitosti

Hlavní kampus - 12,4 ha /30.64 akr

Rural tréninkové zařízení - 322,2 ha /796.17 akr

knihovní fond

Ústřední knihovna zemědělství - největší akademická knihovna v oblasti zemědělství, zahrnuje asi 162.000 učebnice podle odhadů 820 rukopis položek a 905 vědeckých časopisů, asi 60 e-knih. Přístup k této kolekce je poskytována téměř 12 knihoven zaměstnanců, kteří pracují v 3 knihovních sálech.

Školy a institut

Mongolská University of Life Sciences se skládá z 5 hlavních akademických jednotek - školy a 4 výzkumných institucí, které nabízejí kurzy a přiznávat akademické tituly.

pojmenování

Rozhodnutím správní rady univerzity anglický název univerzity jako nazvané "mongolské státní univerzitě zemědělství" byl změněn na "mongolské zemědělské univerzity" v červenci 2014.

Místa

Ulánbátar

Adresa, 1. řádek
17024 Zaisan,
Khan-uul District

Ulánbátar, Ulánbátar, Mongolsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium