CODE University of Applied Sciences Berlin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CODE je berlínská státní akreditovaná univerzita aplikovaných věd, která nabízí bakalářské studijní programy v oblasti vývoje digitálních výrobků.

Někdy dobré nápady potřebují deset let dozrávat

Když Thomas Bachem - softwarový inženýr a designér samostudia - hledal studijní programy na podporu svého snažení jako internetového podnikatele, byl zklamán, když viděl, že akademická krajina se spíše zaměřuje na nikdy se neměnící základní principy informatiky. nových možností internetu a jeho příležitostí.

Rozhodl se studovat ekonomii na soukromé obchodní škole v Kolíně nad Rýnem, kde zažívá radikální úsilí o uplatnění akademických teorií na skutečný svět a osobní, podpůrné učební prostředí. Z obojího bezvýsledného hledání skutečně aplikovaného softwarového inženýrského programu a jeho revolučních zkušeností na soukromé univerzitě se zrodil nápad na CODE: KÓD bude pro výpočetní techniku ​​co jsou obchodní školy pro klasické ekonomické programy.

O deset let později Thomas založil několik úspěšných startů na internetu. Jako podnikatel a zaměstnavatel znovu a znovu zjistil, že dobří softwaroví inženýři, projektanti a výrobní manažeři - klíčové motory pro ambiciózní digitální společnosti - jsou ojedinělé zdroje v Evropě a Německu, zejména proto, že klasické univerzitní programy zřídka kvalifikují mladé muže a ženy pro výzvy nové ekonomiky.

Podporováno akademickou komunitou

Naše akademická rada nám poskytuje nejnovější poznatky o výzkumu naší oblasti, silnou vazbu na vědeckou komunitu a desetiletí zkušeností s vytvářením smysluplných studijních prostředí. Pomáhají nám identifikovat profesory, výzkumníky a přednášející, kteří sdílejí naše úsilí o dokonalost, naše společné poslání a podporují náš vzdělávací přístup.

Na misi posílit digitální průkopníky zítřka

CODE nabízí projektově orientované a výukové zkušenosti, které stimulují osobní růst a umožňují studentům rozvíjet odborné kompetence i komunikativní a sociální dovednosti. Program CODE je podporován dvěma desítkami nejznámějších německých podnikatelů v oblasti internetu a poskytuje zpožděný model výuky založený na příjmech, který přitahuje ty nejtalentovanější studenty bez ohledu na jejich osobní finanční zázemí.

Místa

Berlín

Adresa, 1. řádek
Lohmühlenstr. 65
12435 Berlin Berlín, Berlín, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium