Přečtěte si oficiální popis

Studium na Cambridge International Business College

V současné době je Cambridge International Business College nabízí 4 různé kurzy.

Tři z těchto studií jsou prováděny ve spolupráci s Anglia Ruskin University v Cambridge / Anglii. Při studiích BA (vyznamenání) International Business Komunikace, 5. a 6. semestr na University of Central Lancashire v Prestonu / Anglii jsou dokončeny.

Bez ohledu na to, jaký směr si vyberete, budete očekávat, že bezpečnost v zacházení se zaměstnanci a zaměstnaneckých skupin vás ve vaší práci pro společnost.

Prostřednictvím svých studiích v seminárních skupinách, kde úzce spolupracují se studenty se učit a procvičovat konstruktivní týmovou práci.

Týmová práce je důležitá a velmi žádaný sociálních dovedností, které lze získat prostřednictvím přednášek a trochu čtení, ale většina zručný ve své studijní skupiny.

Cambridge International Business College je obava, můžete také připravit se na svou roli budoucího vůdce při studiu.

Vytvořením prezentací a prezentací seminárních prací, jako součást výuky ve své semestrální skupiny, dáme vám příležitost procvičit outdoorové projevy a přednášky - samozřejmě také v angličtině, takže se cítíte v bezpečí, v mezinárodní komunikace a prezentace.

Zkušenosti ukazují, že zde získávají suverenitu a klid. Vlastnosti, které budete potřebovat ve své budoucí profesní činnosti a umístění.

Vaše vstupenka do mezinárodní management

První 4 semestry svých vysokoškolských studií se uskuteční ve Freiburgu na Cambridge International Business College.

Pro 5. a 6. semestr změn se odehrává na Anglia Ruskin University v Cambridge / Anglie či UCLan University of Central Lancashire v Prestonu / Anglie (Program "International Business Communication").

Bakalář umění / Bachelor of Science s přídavkem "vyznamenání", se kterým budete dokončit své studium na Anglia Ruskin University v Cambridge a University of Central Lancashire v Prestonu / Anglii, nabízí mezinárodní studii s nejlepšími kariérní vyhlídky pro vaše budoucnost.

Postgraduální magisterský program může být dokončena v Cambridge nebo Preston, uvnitř jen jeden rok po úspěšném bakalářského studia.

Studium BA / B.Sc., je dokončen s britským diplomu, který uděluje State University v Anglii v obřadu, "Graduation". Pro tento účel obvykle také vyzývají, rodinní příslušníci a přátelé.

Cambridge International Business College, připravuje vás v průběhu studia před vaší budoucí roli vůdce.

Moderní, přátelská atmosféra a tradice bohatých budov

Jedna věc je jistá: Příjemná atmosféra přispívá k úspěchu svého studia na.

Cambridge International Business College je umístěn ve východním křídle Hermann Herder Verlag budovy.

Freiburské obecně "Herderbau" řekl nakladatelství dominuje okres Freiburg Neuburg. Byl postaven v letech 1910 až 1912 podle návrhu a myšlenek architekta Max Meckel v novobarokním slohu a zabírá celé ulice náměstí. Odtud se můžete dostat během několika minut do centra univerzitního města Freiburg.

Světlé, moderně vybavené učebny, prostorná společenská místnost s kuchyňským koutem, pohodlným posezením a moderní počítačové oblasti, dám úspěšné studium v ​​příjemném prostředí.

Živé město Freiburg se středomořskou atmosférou má hodně co nabídnout

Četné kulturní akce, útulné kavárny ve starém městě, pivních zahrádek pod velkými starými stromy, Baden pohostinství a v neposlední řadě okouzlující povahu Černého lesa - Freiburg je ve všech ročních obdobích velmi obyvatelný a milý město.

Také s ohledem na svou budoucnost nabízí Freiburg, zasazené v uprostřed trojmezí, kde Německo, Francie a Švýcarsko setkat, optimální způsoby k získání mezinárodních zkušeností.

Město je pomocí jeho strategickou polohu pro mezinárodní ekonomické spolupráce v "Regio", a to zejména s městy Colmar (F) a Basileji (CH), ve kterém jsou hlavní globální společnosti založené.

Vítejte v Cambridge International Business College!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

BA

Cambridge International Business College

"International Business Communication" je kurz pro lidi s kreativity, organizační talent, radosti a talent pro jednání s lidmi - a především se zájmem o jiných zemích a k ... [+]

"International Business Communication" je kurz pro lidi s kreativity, organizační talent, radosti a talent pro jednání s lidmi - a především se zájmem o jiných zemích a kulturách.

Osnovy zkombinovat několik cizích jazyků, mezikulturní komunikace, marketing, obchodní know-how a týmové práce s cílem připravit absolventy / dovnitř pro její mezinárodní činnosti.

Kurz trvá celkem 3 roky, a je rozdělen na 2 studijních úseky, které navazují na sebe: první 2 roky (Level 1 a Level 2) studie najít místo ve Freiburgu.

Kromě angličtiny, budete učit dva další jazyky - francouzsky a španělsky. V závislosti na předchozí znalosti a jsou zařazeny do francouzštiny a španělštiny do příslušné studijní skupiny, začátečníci lekce jsou možné.... [-]

Německo Freiburg
Říjen 2019
Angličtina,Němec
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambridge International Business College

V rostoucí konkurenci podniků v globálním tržním prostředí určuje nejen kvalitu produktů a služeb přes úspěchu společnosti, ale stále více a více cílové skupiny orientova ... [+]

V rostoucí konkurenci podniků v globálním tržním prostředí určuje nejen kvalitu produktů a služeb přes úspěchu společnosti, ale stále více a více cílové skupiny orientované a efektivní marketing.

Za tímto účelem zajišťujeme studijní program nabízejí všechny potřebné základní znalosti a činnosti úspěšně pracovat v mezinárodním orientovaných firem v oblasti marketingu a prodeje.

Proto nabízíme absolventům / vnitřní po promoci extrémně vynikající šance na mezinárodní úrovni - a toto odvětví nezávislý.

Kurz je vhodný zejména pro ty, kteří profesionálně nechtějí zavázat se k průmyslu samotného.

Každý, kdo hledá pro široce založené preparát pro zaměstnanost na úrovni managementu, kdo oceňuje činnost se silnými mezinárodními akcenty, kteří chtějí vědět, že jejich vlastní dobro a praktické nápady najde kladnou odezvu ve společnosti, které chtějí úspěšně konkurovat v mezinárodní ekonomice - pro do předmětu "marketing" optimální způsob, jak profesionální seberealizaci.... [-]

Německo Freiburg
Říjen 2019
Angličtina,Němec
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Cambridge International Business College

Obsahem kurzu "International Management" je obchodní administrativa bez specializace, s důrazem na mezinárodní aspekty obchodní administrativy a vytváření sítí. ... [+]

Obsahem kurzu "International Management" je obchodní administrativa bez specializace, s důrazem na mezinárodní aspekty obchodní administrativy a vytváření sítí.

Pro absolventy / vnitřní finále nabízí skvělé zaměstnání a kariérní příležitosti, a to do značné míry nezávisle na ekonomické situaci v jednotlivých průmyslových odvětví a ekonomik.

Důkladná příprava pro vedení a úkolech v rámci společnosti vytváří podmínky pro profesní činnosti v klasické obchodní administrativní oborů nebo v úkolech rozhraní (strategie a plánování, marketing, nákup, controlling, účetnictví, logistika, produktů a projektového managementu).... [-]

Německo Freiburg Spojené království Cambridge
Říjen 2019
Angličtina,Němec
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambridge International Business College

Cestování a turistika trhy jsou v současné době na důležitých mezinárodních ekonomických motorů a otevírají nové možnosti pracovního uplatnění. ... [+]

Cestování a turistika trhy jsou v současné době na důležitých mezinárodních ekonomických motorů a otevírají nové možnosti pracovního uplatnění.

Vedle klasického zájezdu neustále vznikají formy trávení volného času a plánování dovolené. Nezanedbatelnou základní znalost mezinárodního sladění obchodní administrativa se zapojil do tohoto programu se širokou škálou služeb cestovního ruchu souvisejících tématech.

Bachelor of Science (vyznamenání) "Management cestovního ruchu" ve Freiburgu a Cambridge trvá celkem 3 let a je rozdělena do dvou etap studie, které navazují na sebe navzájem: první 2 roky studia se konají v Německu v Cambridge International Business College.... [-]

Německo Freiburg
Říjen 2019
Angličtina,Němec
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině