Campus M21

Úvod

Read the Official Description

Přehled Campus M21

Campus M21 s své studii centra v Mnichově a Norimberku má asi 1000 studentů ve inovativních manažerských studijních programů informovaný a náročné vědecké přípravy.

Studenty na koleji M21 kombinují výhody osobního a praktické studium v ​​malých skupinách s akreditovanou v souladu s mezinárodními standardy diplomů státní Mittweida / University of Applied Sciences.

Naše studie koncept vám nabízí mnoho dalších výhod. Osobní podpora je naší prioritou. Vědecké obsah je nejen teorie - budou realizovány v areálu M21 s příslušnými partnery v oblasti průmyslu. V reálné praxi projekty, které věcech - podniku hry nejsou dost! Tím fakulty a partnerů od předních firem a organizací již můžete udělat cenné kontakty pro vaši kariéru sítě ve studii.

Výhody studia na koleji M21

Inovačního managementu programy s výroky State University

Studenty na koleji M21 kombinují výhody osobního a praktické studium v ​​malých skupinách s akreditovanou v souladu s mezinárodními standardy diplomů státní Mittweida / University of Applied Sciences.

Naše studie koncept vám nabízí mnoho dalších výhod. Vědecké obsah je nejen teorie - budou realizovány v areálu M21 s příslušnými partnery v oblasti průmyslu. V reálné praxi projekty, které věcech - podniku hry nejsou dost! Tím fakulty a partnerů od předních firem a organizací již můžete udělat cenné kontakty pro vaši kariéru sítě ve studii.

Studijní skupiny velikosti třídě umožňují moderní interaktivní výukové metody. Osobní a individuální rozvoj každého studenta je zarážející mezník v areálu M21. Proto nabízíme mnoho dalších kurzů k normálnímu studie. V dílnách či tzv kompetenčních týmy mohou rozvíjet své osobní silné stránky.

Řízení kvality na Campus

CESTA K kvalitu výuky

Na Campus M21 zabezpečování jakosti ve smyslu holistického přístupu k řízení, procesně orientované byla institucionalizována a je stále ve vývoji. Již od prvního kontaktu s příslušnými zainteresovanými stranami (studenti, schopnost, partneři, atd), vysoké standardy kvality jsou zajištěny. Provozní implementace v kampusu - každý den se provádí pomocí vlastní nástroje, procesy a systémy, které vědecké požadavky.

Všechny příslušné kontaktní body a procesy s potenciálními studenty jsou dokumentovány v CRM systému a spravuje. Takže je osobní a celostní komunikace a správa - zejména na styčné body s Mittweida - zajištěn. Ve stejné struktury jsou vytvořeny CRM systému, který umožní pokračování dynamického růstu Campus M21 v systémových cestách.

Interní komunikace mezi všemi zúčastněnými stranami bude volán. Online Desk zachází. Tato platforma události (data a prostory), exkurze, hands-na projektech, dodatečné nabídky (General Studies) a vedením testovacího být spravovány (koordinací harmonogramu prostřednictvím schvalovacího procesu se zveřejněním tón). Stejně tak všechny studijní materiály a databází (knihovna) a další důležité dokumenty jsou k dispozici (například "Campus-ABC" a pokyny pro vědeckých prací) jsou k dispozici prostřednictvím on-line stolu. Každý student má vlastní přístup ke svým individuálním přístupem účtu (schůzky, poznámky, studijní materiály, e-mailový účet, atd.). Na systému, který se nazývá. Campus App uvázána tak, aby relevantní obsah lze také přistupovat kdykoliv mobil.

Stejně tak všichni profesoři / lektoři / Praxe partneři jsou spravovány prostřednictvím on-line Desk. Kromě dovednostních profilů jsou všechny relevantní kurzy vč. vše provedeno v minulých hodnoceních vložených.

institut Přehled

RESEARCH INSTITUTE pro událost

Institut pro výzkum Event na Campus M21 osvětlené, analyzuje a interpretuje jevy obklopující event marketingu komunikační přístroje a zkušenostní událost. Institut vidí sám prvního řádku jako platforma, která podporuje výměnu mezi výzkumem a praxí akce a živou komunikaci. Cílem je, aby se vědecké výsledky a závěry z praxe a jejich zpřístupnění pro každodenní práci reklamních agentur a marketingových oddělení k dispozici.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Bakalář » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalářské e-commerce a digitální řízení maloobchodu

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Také jste fascinováni tím, že sleduje změny ve světě nakupování? Chcete vědět, co se skrývá úspěšných internetových obchodech, jako je Amazon nebo Zalando? Ale to, co digitální technologie stěhování do agencys Zara, IKEA, Audi & Co. udržovat a aby naše interaktivní nákupní svět jako aplikace a inteligentní gadgets? [+]

Studie: Elektronický obchod & Digital Retail management

STUDIE SMĚR E-commerce a správa digitálních maloobchodní řetězce v rámci řízení programu Digital Business: budoucnost TRADE: Pokaždé, všude, vše, co fascinován tím, že sleduje změny ve světě nakupování? Chcete vědět, co se skrývá úspěšných internetových obchodech, jako je Amazon nebo Zalando? Ale to, co digitální technologie stěhování do agencys Zara, IKEA, Audi & Co. udržovat a aby naše interaktivní nákupní svět jako aplikace a inteligentní gadgets? Elektronický obchod & Digital Retail manažer dělat nákupní světy budoucnosti. Máte žádaným odborné znalosti v oblasti e-commerce, mobilního obchodu a internetových obchodů. Víš výzvám obchodu logistiky a rozvíjet kreativní koncepty pro digitální a maloobchodních prodejen.... [-]


Bakalářské ekonomické psychologie a psychologie reklamy

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

V supermarketu polici přístup k Coca-Cola místo Pepsi, Abercrombie kultu, Red Bull chladný a Apple prostě musíte mít. Emocionální design značek a produktů určuje naše vnímání a ovlivňuje naše rozhodnutí o koupi. [+]

Program Business psychologie a psychologie reklamy

STUDIE SMĚR HOSPODÁŘSKÉ A REKLAMA PSYCHOLOGIE v oblasti řízení podnikových hřiště v supermarketu polici přístup k Coca-Cola místo Pepsi, Abercrombie kultu, Red Bull chladný a Apple prostě musíte mít. Emocionální design značek a produktů určuje naše vnímání a ovlivňuje naše rozhodnutí o koupi. Při studiu ekonomické psychologie a psychologie reklamy jít na trh a spotřebitele výzkum na zemi se. Dozvíte se, jak lidé klíště v ekonomice, jako je personál řádně zvoleného, ​​motivované a podporovat. Tento reklamní a obchodní psychologie studuje setkat otevřené dveře jak v trhu a spotřebitelské výzkumu v, v oblasti rozvoje personálního a reklamní agentury.... [-]


Bakalářské fotbal a sportovní obchod

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Fotbal je nejkrásnější a nejdůležitější věc na světě! Fotbal je v Evropě mediálním sportem číslo jedna. . 1 Fotbal a sport také vyvinuli ekonomicky klíčových průmyslových odvětví. [+]

Studie fotbal a sportovní obchod

STUDIE SMĚR fotbalu a sportovních financí ve studii Programu péče o činnosti: FOTBAL A SPORT jsou růstové sektory.

Fotbal je nejkrásnější a nejdůležitější věc na světě! Fotbal je v Evropě mediálním sportem číslo jedna. . 1 Fotbal a sport také vyvinuli ekonomicky klíčových průmyslových odvětví. Výnosy jsou rychle stoupá: diváci, fanoušci, merchandise, sponzorské, International Trading, televizní a marketingová práva. Sportovní průmysl a sportovní média jsou na vzestupu. Studie fotbal a sport Business nabízí mnoho příležitostí v tomto rostoucím trhu.

Použít nyní online a získat vysokoškolské místo!... [-]


Bakalářské International Automotive podnikání

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Automobilový průmysl je vždy dosáhl nového rekordu. V Německu je to jedna z největších zaměstnavatelů. Průmysl je velmi dynamický: Inovace jako je pilotovaný řízení, modely aut sdílení a e-mobility se mění na trh. Mobilita "zítra" se objevil. Potřeba kvalifikovaných manažerů, kteří utvářet budoucnost tohoto odvětví je obrovský. [+]

Studie International Automotive Business

STUDIE SMĚR Mezinárodní automobilová BUSINESS IN studijní program management Obchod: Automobilový průmysl je motorem naší ekonomiky Automobilový průmysl vždy nastaví nové záznamy. V Německu je to jedna z největších zaměstnavatelů. Průmysl je velmi dynamický: Inovace jako je pilotovaný řízení, modely aut sdílení a e-mobility se mění na trh. Mobilita "zítra" se objevil. Potřeba kvalifikovaných manažerů, kteří utvářet budoucnost tohoto odvětví je obrovský. Automobilový průmysl Studies International Automobile Business je ideální příprava na kariéru startu z pole position.

Použít nyní online a získat vysokoškolské místo!... [-]


Bakalářské mezinárodní marketing a management

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

V několika letových hodin jste ve Spojených státech nebo v Číně. O videokonference a Skype pro připojení manažery po celém světě. Společnosti jednají na mezinárodní úrovni. Globální značky jsou umístěny po celém světě. [+]

Studie Mezinárodní marketing a management

STUDIE SMĚR mezinárodní marketing a management v manažerský kurz BUSINESS: kariéru v globální hráči v několika letových hodin jste v USA nebo Číny. O videokonference a Skype pro připojení manažery po celém světě. Společnosti jednají na mezinárodní úrovni. Globální značky jsou umístěny po celém světě. Stále více a více, záleží na hluboké odborné znalosti v marketingovém managementu. Na mezinárodní marketing a management studium na Campus M21 je ideálním základem pro úspěch v mezinárodních firem a institucí. Tento marketingový program, jste dobře připraveni pro tento trend.

Použít nyní online a získat vysokoškolské místo!... [-]


Bakalářské sportovní publicistika a sport správa

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Aniž by média, co sport není mnoho. Sportovní Media Transfer soutěže a emocí: v online živé ticker smartphonu, ve zprávě novinách a v přímém přenosu v televizi. [+]

Studium sportovní žurnalistiku a řízení sportovní

STUDIE SMĚR SPORT Žurnalistika a MANAGEMENT sportu v Kurz uvedený MÉDIA: Sport je velký byznys - S Nadšené sportovní novináři a MANAGERY ambiciózní Bez médií, co sport není mnoho. Sportovní Media Transfer soutěže a emocí: v online živé ticker smartphonu, ve zprávě novinách a v přímém přenosu v televizi. Ale Bundesliga dosahuje desítky milionů lidí médií. Mistrovství světa dosáhnout miliardy lidí. Digitální kanály, jako je Youtube, blogy a Twitter jsou v rychlém pruhu. Potřeba profesionálně vyškolených sportovní novináři a manažeři se rychle zvyšuje. Studie sportovní žurnalistiky vás připraví na tento trend dobře.... [-]


Bakalářský inteligentní a mobilita řízení

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Smart City, Smart Home a Smart Living - značky, které jsou všichni plná ústa. Digitální sítí poskytuje základ pro inteligentní a mobilní životní styl: ať už s BMW ConnectedDrive prostřednictvím připojeného městem, s iPhone ovládat inteligentní domácnost nebo učinit svět kliknout s umocněnou a virtuální reality. Trh pro "řízenou mobilitu" je obrovská. [+]

Studie: Inteligentní a řízení mobility

STUDIE SMĚR SMART & MOBILITY řízení při správě KURZ digitálního obchodu: nové způsoby mobility: ne méně silnici, ale SMART.

Smart City, Smart Home a Smart Living - značky, které jsou všichni plná ústa. Digitální sítí poskytuje základ pro inteligentní a mobilní životní styl: ať už s BMW ConnectedDrive prostřednictvím připojeného městem, s iPhone ovládat inteligentní domácnost nebo učinit svět kliknout s umocněnou a virtuální reality. Trh pro "řízenou mobilitu" je obrovská. Ať už je to při navrhování inteligentních měst v inteligentním propojení dopravy nebo ve vývoji inovativních mobilních služeb a mobilních marketingových konceptů. Inteligentní & Mobility Manager přizpůsobit naši mobilní budoucnost a razit nové digitální životní styl.... [-]


Bakalářský správa digitálních marketing

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Pocit, že moderní digitální marketing? Jsou fascinováni možnostmi nových médií? Jste kreativní mysl s nekonvenčními nápady? Pak využít příležitostí digitalizace a učinit uvádění do budoucna. [+]

Vedení Digital Marketing: studie

STUDIE SMĚR digitálního marketingu si v průběhu DIGITAL management Obchod: SIDE BY SIDE se zákazníkem máte chuť Moderní digitální marketing? Jsou fascinováni možnostmi nových médií? Jste kreativní mysl s nekonvenčními nápady? Pak využít příležitostí digitalizace a učinit uvádění do budoucna. Google, Facebook a Amazon dnes ukázat, co všechno je možné. Vzhledem k tomu, zákaznický přístup založený na "konev" bylo včera. Digital Marketing Manager pracovat dat založené na marketing a naučit se, jak individuální potřeby svých zákazníků vědět. S touto znalostí, oni vyvinou na míru marketingové koncepty a zavést inovativní podnikatelské nápady v digitálním prostředí.... [-]


Bakalářský řízení sporty, event management a správu médií

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Německá fotbalová liga je světová třída. Ale sport je tak mnohem více. Je miliard dolar podnikání a. Sportovní událost, a mediální manažeři využívají své znalosti a dovednosti k úspěchu a dokonalosti. S profesionalizací celého sportovního odvětví, že poptávka po dobře vyškolených manažerů v klubech, sdružení, agentur a firem. Vedení studie sporty, event management a správu médií na Campus M21 poskytuje vynikající základ pro kariéru v tomto rostoucím trhu. [+]

STUDIE SMĚR SPORT akcí a správu médií V student hlásí MÉDIA: SPORT EXPOZICE PRO vášeň, emoce a úspěch. Tento sport firma potřebuje mnoho dobrých manažer.

Německá fotbalová liga je světová třída. Ale sport je tak mnohem více. Je miliard dolar podnikání a. Sportovní událost, a mediální manažeři využívají své znalosti a dovednosti k úspěchu a dokonalosti. S profesionalizací celého sportovního odvětví, že poptávka po dobře vyškolených manažerů v klubech, sdružení, agentur a firem. Vedení studie sporty, event management a správu médií na Campus M21 poskytuje vynikající základ pro kariéru v tomto rostoucím trhu.

Studijní moduly - sportovní akce, a média správy naší studii PROGRAM vás informovali studijních skupinách, ve velikosti třídy, učební praxe s motivovanými učiteli, osobním přístupem a jasnými konstrukcí, moderním areálu v skvělé lokalitě - tak dělá legraci studiu a přináší mnoho. Mezinárodní Bakalář je kvalifikační pro Associate stupně. Po bakalářského studia, můžete provést pána. Akce je otevřena pro vás.... [-]


Péče o zdraví a prevence bakalářské sportu

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Zdravá strava nestačí. Pouze ti, kteří se pravidelně pohybuje a sportu, civilizačních chorob může zabránit. Zdraví je kvalita života. Sport se stal hnací silou: trh, pohyb, který je součástí života. Sport je komunita, je skupina pocit a vytváří identitu. Proto je sport a zdravotnický průmysl na vzestupu. [+]

Studie Zdravotní management

STUDIE SMĚR SPORT A prevence ve studijním programu péče o zdraví: kdo je zdravý, má kvalitní ŽIVOTA Zdravá strava sama o sobě nestačí. Pouze ti, kteří se pravidelně pohybuje a sportu, civilizačních chorob může zabránit. Zdraví je kvalita života. Sport se stal hnací silou: trh, pohyb, který je součástí života. Sport je komunita, je skupina pocit a vytváří identitu. Proto je sport a zdravotnický průmysl na vzestupu. To platí v soukromém stejně jako v péči o zdraví právnických osob. Studie Sport a prevence na akademické půdě M21 tvoří ideální základ pro kariéru na těchto rostoucích trzích. Program péče o zdraví vás připraví na to, než perfektní.... [-]


Vedení bakalářských cestovní ruch, hotelový management a event management

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Zkušenosti společnost vždy vyžaduje nové koncepty pro volný čas a rekreační aktivity. Je zapotřebí silné myšlenky - od boutique hotelů Canyon Skywalk a Tourist App. Dokonce i služební cesty, veletrhy a kongresy jsou rostoucí trh. [+]

Studie Tourism Management, hotelový management a Event Management

STUDIE SMĚR cestovního ruchu, hotelnictví A event management ve studijním řízení programu činnosti: zábavní průmysl BOOM - EUROPE cestuje mistr světa Zkušenosti společnost vždy vyžaduje nové koncepty pro volný čas a rekreační aktivity. Je zapotřebí silné myšlenky - od boutique hotelů Canyon Skywalk a Tourist App. Dokonce i služební cesty, veletrhy a kongresy jsou rostoucí trh. Cestovní kanceláře, hotely a mezinárodních událostí agentury jsou zoufale inovativní cestovního ruchu, hotelnictví a event manažer. Vytvářejí nové koncepty a marketing produktů je základem pro úspěch v oblasti cestovního ruchu portálů, prázdniny destinací a hotelových společností.... [-]


Vedení bakalářských móda, trend řízení a řízení značky

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2019 Německo Munich Nuremberg + 1 více

Módy je více než ducha doby - to je výrazem životního stylu a osobnosti. Lidé kupují dnes žádný telefon a žádné džíny, ale v podstatě si koupit životní styl jako vyjádření sebe sama. Módní značka a průmysl roste po celém světě a potřebuje kvalifikované manažery a tvůrčí příklady. Módní studovat na akademické půdě M21 je ideálním odrazovým můstkem pro vaši kariéru v tomto odvětví. [+]

Vedení studie móda, trend řízení a řízení značky

STUDIE DIRECTION MODE, trendů a brand management ve studijním PROGRAMU management Obchod: módní trendy - Materiál pro silné značky Fashion je více než Zeitgeist - to je výrazem životního stylu a osobnosti. Lidé kupují dnes žádný telefon a žádné džíny, ale v podstatě si koupit životní styl jako vyjádření sebe sama. Módní značka a průmysl roste po celém světě a potřebuje kvalifikované manažery a tvůrčí příklady. Módní studovat na akademické půdě M21 je ideálním odrazovým můstkem pro vaši kariéru v tomto odvětví.

Použít nyní online a získat vysokoškolské místo!

Praxe se silnými značkami ... [-]

Videos

Studium und Karriere

Studium und Karriere