Přečtěte si oficiální popis

Jako státní univerzitě, FHWS Nabízí stupňů uznána po celém světě. FHWS nabízí širokou škálu praxi orientovaný a zaměřený na budoucnost studijních programů s více než 30 studijních oborů na deseti fakultách a pět výzkumných ústavů. Téměř 9000 studenti jsou zapsáni na fakultách v těchto dvou místech v Würzburgu a Schweinfurtu, které jsou méně než 40 km od sebe a nachází se v jižní části Německa.

Studium na FHWS se vyznačuje tím, malých skupinách a nízkou student / učitel-poměr. Díky větším podílem seminárních prací se studenti učí pracovat independantly. Navíc, práce na projektech podporuje týmové práce schopnosti studentů. Téměř 230 profesoři s plnou odbornou zkušeností z průmyslu a obchodu poskytuje vědecké vzdělání, se zvláštním významem pro aplikace a praxi. Kurzy se konají v moderních učebnách a laboratořích vybavených s inovativní technologií a nejmodernější zařízení. Univerzita úzce spolupracuje s regionálními a trans-regionální podniky. Studenti těžit z této úzké spolupráce tím, že je schopen udělat stáže a možnost psát bakalářskou práci v jedné z těchto společností.

Kromě toho, že mají šanci na vybudování sítě pro jejich budoucí kariéru. FHWS vyniká svou mezinárodní orientace: Již více než 20 let už univerzita vítá studenty z více než 40 zemí. Worldwide FHWS je spojena s více než 130 univerzitách. V rámci své strategie internacionalizace FHWS nabízí anglicky mluvící bakalářské tituly začíná v zimním semestru 2014/15. Všechny anglické studijní obory jsou doprovázeny kulturním a jazykovým vzdělávací kurzy tak, aby poskytovaly a podporovat co nejlepší integraci všech zahraničních studentů.

Proč FHWS? FHWS nabízí sedm semestrů bakalářského studia kurzů oddělenými programy. Proto si můžete vybrat mezi angličtiny nebo němčiny jako vyučovacím jazykem. Díky širokému spektru průmyslu působící v oblasti a kooperací mezi FHWS a průmyslovými partnery, studenti mají dobré podmínky pro praktické semestrů a diplomových prací. Region také nabízí vynikající pracovní příležitosti.

State-of-the-art aplikovaných věd zařízení

Laboratoře (Virtual Reality, Creative Cube, Logistika, Factory plánování, Factory optimalizace, ergonomie, ERP systémy) Naučte Fab (skutečnou společnost pro vzdělávání studentů na pracovišti) Unikátní případové studie u našich regionálních průmyslových partnerů

Píle Existuje mnoho nadnárodních společností v bezprostředním okolí, jako je například Fresenius, SKF, Shaeffler, ZF a Bosch-Rexroth. Ty poskytují mnoho příležitostí pro naše studenty, aby se na projekty, stáže a diplomových prací.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Němec

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Bakalář v oboru logistiky v FHWS otevírá dveře k široké škále možných kariéry. Vaším úkolem do budoucna bude zajistit konkurenceschopnost podniku, pro kterou pracujete ud ... [+]

Bakalář v logistice na FHWS otevírá dveře k široké škále možných kariéry. Vaším úkolem do budoucna bude zajistit konkurenceschopnost podniku, pro kterou pracujete udržováním zásob minimum a zároveň zajistit spokojenost zákazníků tím, že drží dodací lhůty krátké a just-in-time dodávky objednaného skladu. Celý proces plánování, organizování, dohled a kontrola materiální, finanční a tok informací v rámci podniku, stejně jako v celém dodavatelském řetězci mezi dodavateli a zákazníky pořádá logistické manažery.

Aby vám umožní řešit složité otázky do vaší budoucnosti každodenní podnikatelské prostředí, budete získat důkladnou průpravu v těchto oblastech v rámci mezioborového studia předmětu:... [-]

Německo Würzburg Schweinfurt
Září 2019
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Nová mezinárodní bakalářský studijní program připravuje studenty na kariéru v mezinárodním podnikatelském prostředí v Německu, nebo v zahraničí. Zahraniční studenti pozna ... [+]

Nová mezinárodní bakalářský studijní program připravuje studenty na kariéru v mezinárodním podnikatelském prostředí v Německu, nebo v zahraničí. Zahraniční studenti poznat německou kulturu a jazyk, zatímco němečtí studenti budou připraveny profesionálně a kulturně na budoucí zaměstnání v mezinárodní společnosti.

Během prvních tří semestrů, základy mezinárodního managementu učí, například účetnictví, lidské zdroje a finance. Vy pak můžete rozhodnout, zda chcete strávit čtvrtý semestr na jedné z našich zahraničních partnerských univerzit nebo pátém semestru jako stážista se společností v zahraničí.

Kredity z naší partnerské univerzity budou přijaty FHWS.... [-]

Německo Würzburg Schweinfurt
Září 2019
Denní studium
7 - 8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Obchodní a inženýrský titul kombinuje dva různé akademické oblasti, což vám umožní najít práci jak v odborném, technické inženýrské arény a řízení průmyslu. ... [+]

Obchodní a inženýrský titul kombinuje dva různé akademické oblasti, což vám umožní najít práci jak v odborném, technické inženýrské arény a řízení průmyslu.

Studenti budou vyškoleni pro celou řadu odborných oblastech, např výrobních společností, projekční kanceláře, banky, pojišťovny, poradenských firem, obchodní podniky a veřejné služby. Naši absolventi těžit z vynikajících příležitostí začít svou kariéru, a bude i nadále mít dobré vyhlídky do budoucna.

Kombinace technických a netechnických studijních modulů slouží jako základ pro oba konvenční i nových oblastech: prodeje a marketingu, logistiky, řízení materiálů a nákupu, výroby a výroby, controlling, účetnictví, organizace a zpracování dat.... [-]

Německo Würzburg Schweinfurt
Září 2019
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině