University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jako státní univerzitě, FHWS Nabízí stupňů uznána po celém světě. FHWS nabízí širokou škálu praxi orientovaný a zaměřený na budoucnost studijních programů s více než 30 studijních oborů na deseti fakultách a pět výzkumných ústavů. Téměř 9000 studenti jsou zapsáni na fakultách v těchto dvou místech v Würzburgu a Schweinfurtu, které jsou méně než 40 km od sebe a nachází se v jižní části Německa.

Studium na FHWS se vyznačuje tím, malých skupinách a nízkou student / učitel-poměr. Díky větším podílem seminárních prací se studenti učí pracovat independantly. Navíc, práce na projektech podporuje týmové práce schopnosti studentů. Téměř 230 profesoři s plnou odbornou zkušeností z průmyslu a obchodu poskytuje vědecké vzdělání, se zvláštním významem pro aplikace a praxi. Kurzy se konají v moderních učebnách a laboratořích vybavených s inovativní technologií a nejmodernější zařízení. Univerzita úzce spolupracuje s regionálními a trans-regionální podniky. Studenti těžit z této úzké spolupráce tím, že je schopen udělat stáže a možnost psát bakalářskou práci v jedné z těchto společností.

Kromě toho, že mají šanci na vybudování sítě pro jejich budoucí kariéru. FHWS vyniká svou mezinárodní orientace: Již více než 20 let už univerzita vítá studenty z více než 40 zemí. Worldwide FHWS je spojena s více než 130 univerzitách. V rámci své strategie internacionalizace FHWS nabízí anglicky mluvící bakalářské tituly začíná v zimním semestru 2014/15. Všechny anglické studijní obory jsou doprovázeny kulturním a jazykovým vzdělávací kurzy tak, aby poskytovaly a podporovat co nejlepší integraci všech zahraničních studentů.

Proč FHWS? FHWS nabízí sedm semestrů bakalářského studia kurzů oddělenými programy. Proto si můžete vybrat mezi angličtiny nebo němčiny jako vyučovacím jazykem. Díky širokému spektru průmyslu působící v oblasti a kooperací mezi FHWS a průmyslovými partnery, studenti mají dobré podmínky pro praktické semestrů a diplomových prací. Region také nabízí vynikající pracovní příležitosti.

State-of-the-art aplikovaných věd zařízení

Laboratoře (Virtual Reality, Creative Cube, Logistika, Factory plánování, Factory optimalizace, ergonomie, ERP systémy) Naučte Fab (skutečnou společnost pro vzdělávání studentů na pracovišti) Unikátní případové studie u našich regionálních průmyslových partnerů

Píle Existuje mnoho nadnárodních společností v bezprostředním okolí, jako je například Fresenius, SKF, Shaeffler, ZF a Bosch-Rexroth. Ty poskytují mnoho příležitostí pro naše studenty, aby se na projekty, stáže a diplomových prací.

Místa

Würzburg

Adresa, 1. řádek
Münzstraße 19
97070 Würzburg, Bavorsko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium