Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

SMU

Vítejte ve světě médií

Jak se tiskly knihy? Jak jsou informace archivovány a dokumentovány? Co znamená „komunikace“ znamená? Jak se virtuální světy vytvořeny? Co se děje v zákulisí, v televizních studiích? Co je důležité při návrhu obalu, a jak se reklama vlastně funguje? Studenti na Stuttgart Media univerzity se zabývají tyto a mnohé další otázky.

Od 1. září 2001, Univerzita ve Stuttgartu Media spojila kombinované know-how bývalé Vysoké školy Tisk a média, vzdělávací instituce s více než 100 letou tradicí, a University of knihovnictví a informační, jehož historie sahá až do roku 1942. 16 bakalářských studijních programů a 6 magisterských studijních programech, na částečný úvazek MBA a doktorském studijním programu, Stuttgart Media University pokrývá široké spektrum mediální odbornosti: od tištěných médií na elektronická média, z hromadných sdělovacích prostředků a teorie médií na mediální produkci, z mediálního návrhu až po zpřístupňování médií.

SMU

Na Univerzita ve Stuttgartu MediaSe studenti učí v moderních přednáškových sálech, stejně jako v dílnách a ateliérech, na tiskových strojích nebo za kamerou. Vzrušující praktické projekty v laboratořích univerzity, nebo ve spolupráci s partnerskými firmami doplňují teoretické poznatky a vědecké metody práce. Původně univerzitní měl dvě campusses. Vzhledem k tomu, 2014 univerzita se skládá z jednoho centrálního kampusu v Stuttgart Vaihingen s novou budovou fakulty, který symbolizuje „Jeden mediální svět“.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bachelor inženýrství v mediálních technologií tisku

Campus forma Denní studium 7 semestry February 2019 Německo Stuttgart

Náš nový bakalářský ve strojírenství je pevně zaměřen na PRINT mediálních technologií a je navržena tak, aby informovaná vůdce a odborníky na problematiku médií; podporovat znalosti v cizím jazyce; a vybavit studenty s pokročilou mediální technologie, kritické myšlení a veřejné mluvící dovednosti. [+]

Spustit mezinárodní kariéru Print Media

Nabízíme kariéru-ready dovednosti v oblasti techniky pro studenty, kteří mají zájem o studium v ​​mezinárodním kontextu.

Náš nový bakalářský ve strojírenství je pevně zaměřen na PRINT mediálních technologií a je navržena tak, aby informovaná vůdce a odborníky na problematiku médií; podporovat znalosti v cizím jazyce; a vybavit studenty s pokročilou mediální technologie, kritické myšlení a veřejné mluvící dovednosti.

Tento bakalářský program poskytuje technické vzdělání v Německu, zatímco studenti budou vyzbrojeni odborných, tvůrčích a mezikulturní dovednosti potřebné k prosperovat doma i v zahraničí.... [-]


Contact
Adresa destinace
Hochschule der Medien
Nobelstrasse 10

Stuttgart, Baden-Württemberg, 70569 DE