Přečtěte si oficiální popis

Vítejte ve světě médií

Jak se tisknou knihy? Jak jsou informace archivovány a dokumentovány? Co znamená „komunikace“? Jak vznikají virtuální světy? Co se děje v zákulisí televizních studií? Co je důležité v designu obalu a jak vlastně reklama funguje? Studenti na Hochschule der Medien se zabývají těmito a mnoha dalšími otázkami.

111634_ScreenShot2019-03-07at4.24.13PM.png

Od 1. září 2001 Hochschule der Medien spojila kombinované know-how bývalé Univerzity tisku a médií, vzdělávací instituce s více než stoletou tradicí, a Univerzity knihovnictví a informací, jejíž historie sahá až do roku 1942. S 16 bakalářskými studijními programy a 6 magisterskými studijními programy, kombinovaným MBA a doktorským studiem, Hochschule der Medien pokrývá široké spektrum mediálních odborných znalostí: od tištěných médií po elektronická média, od hromadných sdělovacích prostředků a teorie médií až po mediální produkci, od návrhu médií až po zpřístupnění médií.

111633_ScreenShot2019-03-07at4.24.25PM.png

Na Hochschule der Medien se studenti učí v moderních přednáškových sálech i v dílnách a ateliérech, na tiskových strojích nebo za kamerou. Vzrušující praktické projekty v laboratořích univerzity nebo ve spolupráci s partnerskými společnostmi doplňují teoretické znalosti a vědecké pracovní metody. Původně měla univerzita dva kampusy. Od roku 2014 se univerzita skládá z jednoho centrálního kampusu ve Stuttgartu Vaihingen s novou budovou fakulty, symbolizující „jeden mediální svět“.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Tento bakalář inženýrství poskytuje technické vzdělání v Německu, zatímco studenti budou vyzbrojeni profesionálními, tvůrčími a mezikulturními dovednostmi potřebnými k pr ... [+]

Tento bakalář inženýrství poskytuje technické vzdělání v Německu, zatímco studenti budou vyzbrojeni profesionálními, tvůrčími a mezikulturními dovednostmi potřebnými k prosperitě doma iv zahraničí.

V Německu je Print Media Technologies prvním a jediným mezinárodním vysokoškolským programem ve strojírenství určeným pro média, který je vyučován výhradně v angličtině a je určen pro studenty z celého světa. Jedná se o jedinečný předmět, který kombinuje kreativitu, vědu, technologii, interkulturní studie, firemní management a jazyky.

Absolventi mají kvalitní pracovní místa. Míra umístění je 100%. Program má tvořit vzdělané vůdce a odborníky v oblasti médií; které zahrnují vedoucí technické, manažerské a marketingové pozice po celém světě. Absolventi pracují v mezinárodně rozšiřujících se podnicích. Program je pevně navržen tak, aby podporoval odbornost v oblasti mediálního inženýrství; Kromě toho budou studenti rozvíjet kritické myšlení a schopnosti mluvit s veřejností.... [-]

Německo Stuttgart
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Hochschule der Medien
Nobelstrasse 10

Stuttgart, Bádensko-Württembersko, 70569 DE