International Business School

A school of Hochschule Fresenius

Úvod

Read the Official Description

NTEBUS - International Business School , zařízení FREISENIUS VYŠŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

International Business School byla založena v roce 2013 jako mezinárodní pobočka Univerzity aplikovaných věd Fresenius, což ji činí jednou z nejstarších a největších soukromých univerzit aplikovaných věd v Německu. Jako univerzita uznávaná státem se můžeme podívat zpět na úspěšnou a akademickou tradici více než 165 let. International Business School na svých místech v Kolíně nad Rýnem a Berlíně nabízí mezinárodní bakalářské a magisterské studijní programy, které jsou specificky zaměřeny na obchodní a mezikulturní výzvy globalizace.

Naše kurzy Mezinárodní obchodní management (BA), Mezinárodní obchodní psychologie (BA) a Digitální management (MA) se konají v angličtině, aby poskytly studentům nejen potřebné know-how, ale také sociální dovednosti mezinárodního, globálního občana 'vybavit. Zahrnují mimo jiné interkulturní dovednosti, které jsou podporovány zejména dvěma integrovanými semestry v zahraničí v Šanghaji a v New Yorku v našich dvou bakalářských programech.

Při malých kurzech maximálně 25 studentů poskytuje International Business School optimální podporu pro účastníky kurzu a motivuje je k interakci. Navíc většina našich přednášejících je nejen aktivní ve výuce, ale také profesionálně pracuje v příslušných oborech. Aby bylo spojení mezi teorií a praxí ještě lepší, hostující přednášky jsou pravidelně zahrnuty do akcí. Pracovníci a lektoři přikládají velkou důležitost individuální podpoře a poradenství a jsou vždy k dispozici na otázky týkající se studijních programů. Hochschule Fresenius nabízí studentům komplexní služby a nabídky pro individuální péči. Naše studijní programy jsou uznávány a auditovány FIBAA. Navíc provádíme hodnocení výuky každý semestr, abychom zajistili kvalitu výuky.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět MA » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bakalář v oboru Management International Business

Campus forma Denní studium 6 semestry March 2019 Německo Cologne Berlin Munich + 2 více

Studijní program International Business Management umožňuje studentům získat znalosti v oblasti ekonomiky a řízení podniku s globálním zaměřením. Jeho cílem je připravit budoucí absolventy pro zaměstnanost v mezinárodně působících společností v Německu, nebo v zahraničí. [+]

Ve studijním programu International Business Management bakalářský (BA) studenti získají foundational znalosti a dovednosti v oblasti ekonomiky a řízení podniku s globálním zaměřením. Se dvěma integrovanými semestry v zahraničí v New Yorku, Šanghaji nebo Sydney program připravuje budoucí absolventy pro práci v mezinárodně působících společnostech po celém světě. Absolventi bakalářského programu naleznou širokou škálu oblastí, ve které může uplatnit své obchodní znalosti a dovednosti v pracovním životě. Kurzy jsou vyučovány v angličtině a zahrnují oblasti Business Administration, Accounting, Entrepreneurship a řízení lidských zdrojů, mimo jiné. V šesti semestrech studenti získají nejen teoretické znalosti a technické znalosti, ale rozvíjejí interkulturní a komunikační dovednosti, stejně jako motivaci, týmové a vedoucí schopnosti. Studenti tráví svůj čtvrtý a pátý semestr v zahraničí. Kromě získání cenných jazykových a kulturních dovedností v průběhu těchto semestrů se studenti zaměřují na své specializované instituce a vybírají mezi Mezinárodní řízení nebo Trh, Spotřebitelská a mediální psychologie (Šanghaj), Mezinárodní marketingový management nebo Mezinárodní řízení lidských zdrojů nebo Mezinárodní finance a účetnictví (New York ) nebo Mezinárodní organizační psychologie a poradenství (Sydney). Studijní materiály vycházející z nejlepších postupů a založené na nejnovějším výzkumu v oblasti řízení mezinárodního obchodu umožňují našim studentům rozvíjet dovednosti a nástroje pro využití podnikových a mezikulturních výzev a příležitostí na globálním trhu. Po ukončení našeho programu International Business Management (BA), příležitosti pro absolventy uplatnit své obchodní znalosti a dovednosti jsou komplexní. Jako referenční rámec mají absolventi tendenci postupovat v oblastech, jako jsou Business Consultancy, Business Development nebo Supply Chain Management v mezinárodních organizacích, stejně jako magisterské programy... [-]


Videos

INTEBUS | International Business School

Contact

Intebus - International Business School GmbH

Adresa, 1. řádek Hochschule Fresenius, University of Applied Sciences Im MediaPark 4c
50670 Cologne, North Rhine-Westphalia, Německo
Website http://www.intebus.com/

Adresa, 1. řádek Hochschule Fresenius, University of Applied Sciences Jägerstraße 32
10117 Berlin, Berlin, Německo

Adresa, 1. řádek Alte Rabenstraße 1 Hamburg
20148 Hamburg, Hamburg, Německo

Adresa, 1. řádek Hochschule Fresenius Infanteriestr. 11a
80797 Munich, Bavaria, Německo