Macromedia University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Macromedia University - univerzitě pro digitální transformaci

Výběr univerzity je důležité životní rozhodnutí. Je to místo, kde položíte základy své budoucí kariérní sítě a objevíte zvolenou oblast práce a začnete utvářet svou profesní identitu. Jsme potěšeni, že jste se zajímali o Macromedia, uznávanou soukromou německou univerzitu, a rádi bychom vám řekli více o tom, jak můžeme formovat vaši budoucnost.

Mezinárodní žebříček úspěchu
V roce 2020 se společnost Macromedia účastnila U-Multirankingu spolu s 1800 univerzitami po celém světě a 104 z Německa a zařadila se do top 15% všech obchodních škol, 25 nejlepších pro kontakt s pracovním prostředím a číslo 2 v Německu pro podnikatelské myšlení.

109589_029-Macomedia-Erstsemesterstart-II-Causalux-Fotograf-Potsdam.jpg


Naše programy - vaše budoucnost
Na Macromedia University se zaměřujeme na naše studenty. Naším cílem je vytvořit prostor, kde se mohou rozvíjet. Podporujeme klíčové kompetence, jako jsou komunikační dovednosti a podnikatelské myšlení. Velká část našich kurzů je založena na praktických projektech, které mají podobu individuálního koučování. Digitální transformace zásadně mění strukturu našeho profesionálního světa a potřebujeme lidi v jádru těchto změn, kteří jsou schopni přemýšlet napříč obory a převzít osobní odpovědnost. To jsou lidé, které vzděláváme. Jako univerzita pro digitální transformaci vidíme naši roli jako aktivátorů: umožňujeme našim studentům porozumět a tvarovat změny. Proces a výsledek lze stručně shrnout: změníte se. absolvia_Mafaldanews.jpg

Naše studijní programy jsou kombinací teoretických přednášek a praktické projektové práce. Studenti jsou povzbuzováni k tomu, aby převzali odpovědnost za své studium, a dostali příležitost zapojit se do předních mediálních osobností a klíčových hráčů z mezinárodních organizací, kteří úzce spolupracují s univerzitou jako hostující přednášející a sponzoři projektu. Nabízíme celodenní bakalářské a postgraduální magisterské kurzy pro mezinárodní kariérní styk v sektoru médií a komunikací. Všechny programy jsou akreditovány FIBAA a vedou k mezinárodnímu uznání. Spolupráce s naším britským partnerem, University of Westminster, nám umožňuje nabízet další bakalářské tituly v rámci našich vysokoškolských programů.

Náš kampus - napojen na přední německé hráče v oboru

Naše areály jsou umístěny v některých nejživějších městech Německa: Mnichov, Stuttgart, Kolín nad Rýnem, Hamburk, Freiburg, Lipsko a Berlín. Naši studenti těží z našeho vynikajícího propojení s místním průmyslem v každém místě kampusu. Univerzita zaměstnává asi 100 profesorů a renomovaných vědců a odborníků z mediálních společností, nadnárodních společností, univerzit a komunikačních agentur. Dosud bylo přihlášeno asi 3 000 studentů, včetně rostoucího počtu zahraničních studentů, kteří se rozhodli studovat na Macromedii, což pomáhá posílit již prosperující kosmopolitní kulturu na Macromedia University.

Magisterský program - formování digitální budoucnosti na vyšších pozicích

V zásadě jsou magisterské programy Macromedia úzce sladěny s profesionálními požadavky mediálního a komunikačního průmyslu. Tento princip se odráží ve výuce univerzity. Všechny přednášky se konají v angličtině a jsou poskytovány stimulujícím a praktickým způsobem v malých třídách.

Případové studie, simulace a práce na projektech - většinou ve spolupráci s mediálními podniky - pomáhají studentům rozvíjet odborné znalosti, které usnadní přístup k vyhledávaným profesím. S malými třídami a intenzivním dohledem odráží výukové prostředí Macromedia anglosaskou magisterskou kulturu, včetně individuálního koučování kvalifikovanými lektory. Naše absolventská škola vám vybaví příslušné metody a nástroje pro aktivní utváření trvalé transformace společnosti a ekonomiky jako profesionála a připraví vás na úspěšnou kariéru s vynikajícími budoucími vyhlídkami.

Výhody výběru Macromedia University

 • Top pozice v žebříčku CHE 2014/15
 • Malé třídy s intenzivním, individuálním dohledem
 • Globálně uznávané, státem schválené tituly
 • Kampusy v Berlíně, Mnichově a Kolíně nad Rýnem; Berlín a Mnichov jsou v žebříčku Top 10 nejlepších studentských měst 2017
 • Authentic, praktické projekty s více než 500 známými společnostmi
 • Vysoce kvalifikovaní profesoři a odborníci v oboru jako přednášející
 • Dobře vybavené mediální laboratoře
 • Silné kariérní vyhlídky v Německu: 18 měsíců víza po úspěšném absolvování studia
 • Magisterské kurzy probíhají tři dny v týdnu
 • Studijní programy zcela v angličtině
 • Areály umístěné v nejvyšších průmyslových městech Německa
 • Celosvětová síť partnerských univerzit

107660_Studentinnen_drei_Projektion_790_445.jpg

Místa

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Macromedia University of Applied Sciences
Sandstrasse 9

80335 Mnichov, Bavorsko, Německo

Berlín

Adresa, 1. řádek
Macromedia University of Applied Sciences
Mehringdamm 33

10961 Berlín, Berlín, Německo

Kolín nad Rýnem

Adresa, 1. řádek
Macromedia University of Applied Sciences
Brüderstraße 17

50667 Kolín nad Rýnem, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Hamburg

Adresa, 1. řádek
Macromedia University of Applied Sciences
Gertrudenstraße 3

20095 Hamburg, Hamburg, Německo

Freiburg

Adresa, 1. řádek
Haslacher Straße 15
21729 Freiburg, Dolní Sasko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium