Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1991, název univerzity je již dlouho punc zdravého akademického vzdělání, aplikovaný výzkum a angažovaný studentský sbor.

Praktická studie a výborné zázemí přilákat nezmenšené míře studenty. Jsou nejen obohatit při studiu měst Magdeburg a Stendal - většina zůstává i po skončení této oblasti a poskytuje pro inovace, které prospívají podnikání a společnosti.

Proč studovat na University of Magdeburg-Stendal?

Přečtěte si, proč studie nebo výměna semestr na University of Magdeburg-Stendal je tou pravou volbou pro vás.

young university

Mají s University of Magdeburg-Stendal hodně společného. Například vysoká škola byla založena v roce 1991 a je tak asi ve vašem věku.

inovační kurzy

Jak si myslíte o studiu v zahraničí, jste pravděpodobně nadšeni novými věcmi. Perfektní! Univerzita nabízí inovativní kurzy, jako je Applied dětství studia, bezpečnost a zabezpečení a znakové interpretace jazyka.

Jazyková a kulturní

Vzhledem k tomu si můžete přečíst, co jste se naučili alespoň jeden cizí jazyk, a sice němčina. Skvělé! Univerzita nabízí dostatek příležitostí ke zlepšení své jazykové dovednosti prostřednictvím jazykové výuky a rozšířit své obzory prostřednictvím kulturních akcí.

V srdci Německa

Centrální poloha na dvou místech umožňuje rychlé spojení do Berlína, Hannoveru nebo Leipzig.

Praktická Study

Pokud jste se musel naučit velmi teoretické lekce během školního času, odpojte pravděpodobný interaktivní výuku před čistě teoretická. Super! The University of Magdeburg-Stendal se opírá o praktické výuky, která spojuje teoretické osnovy s praktickými zkušenostmi.

nízké provozní náklady

Vzhledem k tomu, budete brzy začnou svůj studentský život, že asi studentské rozpočet. Žádný problém! Semestr poplatek na University of Magdeburg-Stendal je nízká a umožňuje vám, například v Magdeburku volně používat městskou hromadnou dopravu. Kromě možnosti bydlení v Magdeburku a Stendal jsou poměrně cenově dostupné a kvalitní.

green Campi

Jak brzy začít svůj studentský život, budete pravděpodobně očekávat trochu legrace. Pojďme! Magdeburg a Stendal jsou města, které nabízejí mnoho pro studenty: Studentská rada pořádá večírky, nabídka univerzitní sport je velký a zelený areál Vás zvou po hodině k odpočinku.

Místa

Magdeburg

Hochschule Magdeburg-Stendal

Adresa, 1. řádek
Breitscheidstraße 2
39114 Magdeburg, Sasko-Anhaltsko, Německo
Telefonní číslo
+49 (0391) 886 - 4106

Stendal

Adresa, 1. řádek
Osterburger Straße 25
39576 Stendal, Sasko-Anhaltsko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium