Přečtěte si oficiální popis

Praktické a teoreticky zdravé, mezinárodní a budoucí orientace - studium na Mainz University Of Applied Sciences v Mainz University Of Applied Sciences připravují studenty na jejich kariéru a jejich budoucnost v nejlepším slova smyslu. Jsme známí pro vzájemnou závislost výuky, výzkumu a praxe. Spolupráce mezi univerzitou a průmyslem je zde zvláště blízká. Samotné studijní programy na pracovišti osvětlují 450 družstevních partnerství , především v podnikatelském sektoru regionu Rýn-Main .

Je to prospěšná situace: Podnikatelská komunita těží z inovativních myšlenek z univerzity a naopak studenti těží z konkrétních cílů firem. To lze mimo jiné pozorovat při zavádění mezinárodních a budoucích studijních programů, jako je mediální design, mezinárodní obchod a média, IT

Od výzkumu až po přenos technologií

V aplikovaném výzkumu a vývoji dosahujeme v mnoha oblastech mezinárodně uznanou špičkovou práci. To je jasně demonstrováno mnoha projekty financovanými třetími stranami a vývojem patentů. S novými cíli naší práce nadále vytváříme inovační akcenty ve výzkumu a vývoji, které pak implementujeme s partnery z oblasti obchodu, vědy, kultury a průmyslu.

Od škol na naší univerzitě až do dnešních dnů vyšlo sedm ústavů s vlastními ústředními pracovními místy; průkopníci mezi nimi pracují nezávisle a úspěšně již více než deset let.

Za účelem podpory výměny s externími partnery z veřejných institucí a podnikatelského sektoru podporuje centrální úřad pro transfer univerzity všechny partnery zapojené do projektů výzkumu a vývoje.

Naše poslání

Prohlášení o poslání Mainz University Of Applied Sciences v Mainz University Of Applied Sciences je cestou pro průběžné zlepšování kvality v rámci univerzitního auditu a je proto předmětem dynamického vývoje.

Prohlášení o poslání jako audit univerzity

Skládá se z dvanácti hlavních zásad týkajících se klíčových otázek politiky vysokoškolského vzdělávání, jako je studium, výuka a výzkum. Univerzitní administrativa se v každoročním cyklu rozhodne, které z níže uvedených cílů budou dále rozvíjet, s jakými požadovanými výsledky. To znamená, že cíle uvedené v prohlášení o poslání jsou předmětem neustálého přezkumu, musí se v "praktickém testu" výslovně prokázat a mít neměnné důsledky pro univerzitní politiku (např. Politika zaměstnanosti). Univerzita tak může provést trvalou analýzu síly a slabosti, postupně stanovit nové cíle, vytvořit nové struktury pro jejich implementaci a zdokumentovat řešení.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Mainz University Of Applied Sciences

Požadavky stavebních inženýrů se mění. Projekty jsou získávány firmami po celém světě a zpracovány mezinárodními týmy. Udržitelné plánování a výstavba se staly klíčovým c ... [+]

7 semestrální studijní program(B2 německé povinné)

Požadavky stavebních inženýrů se mění. Projekty jsou získávány firmami po celém světě a zpracovány mezinárodními týmy. Udržitelné plánování a výstavba se staly klíčovým cílem s neustále rostoucím mezinárodním významem. Proto je důležité, aby se specifické úlohy civilních inženýrů v 21. století staly pro tyto úkoly. Bakalářský program v oboru Mezinárodní stavební inženýrství se zabývá touto strukturální změnou ve stavebnictví.

Poskytujeme vám znalostní bázi, která je co nejširší a připravuje vás ke studiu v zahraničí s anglickou slovní zásobou ve stavebnictví. Tento bakalářský studijní program vás cvičí k práci v přeshraničních inženýrských a stavebních firmách i ve vládních a mezinárodních orgánech a organizacích.... [-]

Německo Mainz
Říjen 2019
Angličtina,Němec
Denní studium
1 - 7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mainz University Of Applied Sciences

Naším cílem je poskytnout našim studentům co nejširší znalostní základnu a hluboké znalosti v oblastech stavebnictví a ekonomiky. Program není určen pouze k tomu, aby pos ... [+]

Chcete studovat průmyslové inženýrství (stavitelství)?

Poté přivítejte naši univerzitu. Budete pracovat v širokém spektru oborů a budete schopni přijímat zajímavé úkoly při plánování a realizaci budov.

Naším cílem je poskytnout našim studentům co nejširší znalostní základnu a hluboké znalosti v oblastech stavebnictví a ekonomiky. Program není určen pouze k tomu, aby poskytoval studentům technickou a inženýrskou kvalifikaci, kterou potřebují, ale také je naučit pracovat nezávisle a kreativně, stejně jako bezpečně řešit ekonomické ukazatele.

Po standardním studijním období sedmi semestrů se uděluje akademický titul bakalářského inženýrství (B. Eng.) Ve stavebnictví.... [-]

Německo Mainz
Říjen 2019
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině