Přečtěte si oficiální popis

Mediální design škola - Instituce

Mediální design škola je jednou z předních univerzit pro média a designu v Německu. Tvoří ve všech relevantních oblastech médií od mládí zítřka. Studenti těžit ze zvláštní blízkost mediálního designu Univerzity pro ekonomiku.

MD.H udržuje blízký Kontakty s obchodními podniky s důrazem v médiích a je členem Asociace soukromých univerzit (VHP). V VPH více než 40 předních německých soukromých vysokých škol jsou organizovány.

MD.H jedním z největších soukromých poskytovatelů kurzů a školení v oblasti nových médií, her, módy, médií a správu komunikačních a informačních technologií. Firma sama sebe vidí jako hnací síla. Při vývoji nabídek, univerzitní vždy považován za Současná a budoucí poptávka na trhu práce, A všechny existující obchody jsou průběžně přizpůsobovat novým požadavkům.

podpora

Mediální design School of Design a počítačové vědy GmbH je Sponzoring pro mediální design škole, Mediální design School of Design a informatiky má tři studijní míst: Berlín, Mnichov a Düsseldorf a jejich ústředí v Berlíně. Rektor mediálního designu školy je Hartmut Bode, kancléř MD.H je Arnim Zubke.

Dceřiná společnost Media Akademie designu pro vzdělávání a školení GmbH je nositelem, která byla založena v roce 2014 Private designu mediální design Fachoberschule (Md.A-FOS)

Oficiálně uznané a akreditované

Vzhledem k tomu, 01. Dubna 2004 je soukromá mediální design School of Design a počítačové vědy v souladu s § 123 odst. 1 zákona o vysokých školách Berlin ve spojení s § 70 odst. 1 zákona o vysokých školách a schváleny státem od 10.05.2010 iz certifikované Science institucionálně. Reakreditace s názvem Věda se uskutečnilo dne 19.10.2015.

S cílem usnadnit mezinárodní srovnatelnost stupňů prováděných pravidelné re-akreditaci kurzů MD.H Ústřední hodnotící a akreditační agentury (ZEVA). Všechny kurzy MD.H jsou úspěšně akreditovány.

Vedení mediální design školu

Blíže k firmě

Mnichov, Düsseldorf a Berlín patří mezi mediálními a designu měst Německa. Ve společných projektech s předními vydavateli, agentur, výrobních podniků a jiných firem, se studenti učí praxi.

Blíže k tepu médií, designu a informatiky

Málokterý průmysl se mění stejně rychle jako médií, designu a počítačové vědy průmyslu. Proto MD.H jejich osnovy a programy na nové požadavky trhu nastavuje nepřetržitě.

Blíže k Praxe

Profesoři a lektoři MD.H pracoval a úspěšně fungovat v praxi. To zajišťuje, že studenti získají aktuální a relevantní znalosti, které jim umožní profesionální úspěch.

Blíže k profesorům

Na MD.H Není zde žádná masová přednášky. Malé seminární skupiny a snadná dostupnost fakulty, aby přímý kontakt mezi studenty a učiteli bezpečné.

Blíže k Jobs

Vzdálenost k podnikání je také blízko k potenciálním zaměstnavatelům. MD.H pomáhá studentům individuálně o své vlastní kariéry služby.

Studium na MD.H

Mediální design škola má celkem šest Bakalářské studijní programy k. Kurzy Media design, Mediální a komunikační management, módní management, módní design a digitální filmové design - Animace / VFX postgraduální s Bachelor of Arts. Program končí s herní design Bachelor of Science.

Tři Magisterských studijních programů Media Design, herní design a média a komunikace správa uzavřít každý s Master of Arts.

Jakákoliv přítomnost studijních programů mediální design školy jsou akreditovány centrální vyhodnocovací a akreditaci agentury (ZEVA).

Školení a vzdělávání

Nejlepší vzdělání - právě toto tvrzení má MD.H. Kromě univerzitní výuky sdělovací prostředky designu University bere velmi úspěšný Trénink s IHK promoci za mediální návrhář pro digitální a tisknout přes.

Večerní kurzy pro pracující lidi a která se odehrává v době letních prázdnin Media tábor pro všechny mladé duchem, kteří si chtějí vyzkoušet svůj talent pro pracovníky ve sdělovacích prostředcích, kompletní spektrum MD.H.

Vaše budoucnost - naším posláním

Plánujete svou budoucnost v designu a mediálního světa? Velmi dobře! Také jsme. Již více než 25 let, máme studenty s naší odborné znalosti a zkušenosti v jedné z nejvíce vzrušujících větví současnosti - a budoucnost. A přesně tam, kde je obchod, média a design setkávají: v tvůrčích pevností Mnichově, Berlíně a Düsseldorfu.

Školení bude probíhat v úzké souvislosti s vyučujícím. Projekty běžnou praxi stáž Chcete-li se připojit ke společnosti již v průběhu jejich výcviku sem a podporovat týmovou práci našich účastníků. Celkově lze říci, mediální design University zaměstnává 43 profesorů. Přechod do profesního světa doprovází na každém místě kariéry služby MD.H.

Studie podél jejich zaměstnání

Takže pokud hledáte nové profesní orientace nebo zvukový vzdělání pro jejich další kariérní postup, my jsme těmi správnými lidmi. Nabízíme nejlepší možnou teoretickou a praktickou brnění. Naše Plus: cenné kontakty v pracovním světě, kteří čekají na doporučení od nás; , Touha mít motivováni studenti zlepšili profesionálně a osobně; a studentům, kteří nejsou spokojeni s prvními dostupnými studijních oborů, ale s těmi nejlepšími.

umístění

Mediální design škola je zastoupena v Berlíně, Mnichově a Düsseldorfu se svými vlastními školících center s celkovou plochou 12.000 metrů čtverečních. Stránky jsou vybaveny rozsáhlou, vysoce kvalitní mediální technologie, u. . v Berlíně a Mnichova přes profesionálně vybavené video a nahrávací studia. Počet míst je celkem 1400 (WS2014 / 2015). Přítomnost fáze profesních kurzů byly prováděny v odpovídajících místech.

Programy se vyučují na:
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

BA

Media Design School

Vizualizace, animace a vizuální efekty jsou nedílnou součástí filmu, televize a reklamním průmyslu. V televizní a tiskové reklamy Prakticky všechny produkty zobrazí na po ... [+]

perspektivy

Vizualizace, animace a vizuální efekty jsou nedílnou součástí filmu, televize a reklamním průmyslu. v TV a tištěná reklama Prakticky všechny produkty zobrazené na počítači. Hrách průmysl se neustále kontrakci Digitální filmové Designer / vnitřní. Oblasti použití pro animace a vizuální efekty vždy dobývat nová průmyslová odvětví. Poptávka po kvalifikovaných odborníků je skvělé - a roste!

Dalším argumentem pro výběr studie jsou velmi dobré příležitosti k získávání zkušeností v zahraničí. Londýn, Los Angeles, Vancouver a Shanghai zde nejoblíbenější weby, Správné umístění pro své budoucí nabídky MD.H studijní program Digitální filmové Design - Animace / VFX v Berlíně a Mnichově.... [-]

Německo Munich Düsseldorf Berlin
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Media Design School

Mediální design School má 25 let zkušeností v oblasti vzdělávání. Ve všech médiích a designu oblastí, nabízí state-of-uznávané kurzy. Výběr ze tří míst v médiích a módní ... [+]

Proto se MD.H!

Mediální design School má 25 let zkušeností v oblasti vzdělávání. Ve všech médiích a designu oblastí, nabízí state-of-uznávané kurzy. Výběr ze tří míst v médiích a módní pevnosti Berlíně, Düsseldorfu a Mnichově. To kombinuje dobré město umístění, moderní vybavení a mnoho způsobů, jak udělat studii flexibility.

Fakta Doba trvání: 7 semestry Typ: Full Time Úvěrové Body: 210 ECTS Ukončení studia: Bachelor of Arts (BA) Data vydání: 1 říjen Místa: Mnichov, Düsseldorf, Berlín V několika krocích ke studiu

Rozhodnutí o přijetí je osobní rozhovor, zkouška způsobilosti a písemnou žádost. To je možné v každém okamžiku. Navíc, volné pracovní vzorky byly předloženy z různých prostorů. Předpokladem je obecný univerzity, Vysokého učení technického nebo uznávané rovnocenné.... [-]

Německo Munich Düsseldorf Berlin
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Media Design School

"Móda není vám uniknout." - Tak, že to přináší Karl Lagerfeld k věci. Móda je výrazem ducha doby, a požaduje návrháři a designéry vysoký sociálně-kulturní a ekologické po ... [+]

Jak je kurz strukturován?

Kurz se skládá z 7 semestry. 5. semestr je semestr.

Co znamená MD.H?

"Móda není vám uniknout." - Tak, že to přináší Karl Lagerfeld k věci. Móda je výrazem ducha doby, a požaduje návrháři a designéry vysoký sociálně-kulturní a ekologické povědomí.

v Samozřejmě Fashion Design je umístěna na střední transformačních procesů módy navíc k praktickým a systematické výměny vývoj prototypu a design shromažďování, zvláštním důrazem. Studenti vytvořit metodický základ pro vědecké a koncepční práci, a rozsáhlá kontextová znalosti v oblasti módy a designu teoretické rozsah marketingu a managementu módy. To povede k dalšímu zlepšení znalostí k novým technologiím v návrhu rozhraní, průmyslový oděvního designu, textilní výroby a vizuální komunikace a jejich vliv na procesu výroby oděvů a samotného oblečení. Zvláštní důraz je kladen na rozvoj povědomí ekologickou a sociální odpovědnost projektování, výrobu a komunikační proces módy.... [-]

Německo Munich Düsseldorf Berlin
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Media Design School

Díky intenzivní péči ze strany učitelů v malých skupinách, ale především za použití, co se naučili na skutečné výzvy podniků. Naši zkušení profesoři / profesoři a asisten ... [+]

Jak se dozvím v MD.H?

Díky intenzivní péči ze strany učitelů v malé studijní skupinyAle hlavně aplikací učení na specifické problémy, kterým čelí podniky. Naši zkušení profesoři / profesoři a asistenti / lektoři z praxe pomůže své znalosti a dovednosti vztahující se k praxi a neustále rozvíjet:

V seminářích se skutečnými případové studie, hraní rolí, cvičení, diskusí a prezentací. V praxi projektových modulů. Ty se pohybují od početí přes konstrukci a výrobu internetových stránek, kampaní v sociálních médiích, televizních spotů, rozhlasových spotů a brožur V mezinárodních workshopech s odborníky ze všech odvětví médií. Fakta Doba trvání: 7 semestry Typ: Full Time Úvěrové Body: 210 ECTS Ukončení studia: Bachelor of Arts (BA) Data vydání: 1 říjen Místa: Mnichov, Düsseldorf, Berlín Jak budu MD.H studenta / in? ... [-]
Německo Munich Düsseldorf Berlin
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Media Design School

V sedmi semestrech způsobilé učitelé začínajících módních manažery a módních manažeři poskytují rozsáhlé a rozsáhlé odborné znalosti v oblasti řízení podniku, výrobků a v ... [+]

Co znamená MD.H?

V sedmi semestrech způsobilé učitelé učí pučící Móda a módní manažeři manažeři rozsáhlý a široké odborné znalosti v oblasti management, Produkty a řízení značky s národní a mezinárodní Textilní a módní průmysl sada zaměření. Také důležité jazykové a kulturní studie jsou dovednosti, učí. Tyto praktické projekty a Praktikumssemester slouží k rozšíření a prohloubení dovedností a zkušeností, které jsou nezbytné pro lídrů v módní oblasti řízení.

Studenti MD.H mají volný vstup do globální informační sítě trend WGSN při studiu.

Interdisciplinární požadavky Mediální design škola přichází v realizaci několika kurzů a projektové práce spolu s představiteli kurzů "Fashion Design" a "Mediální a komunikační management" vyjádřil.... [-]

Německo Munich Düsseldorf Berlin
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Media Design School

Nezbytnou technickou a tvůrčí brnění a ty správné kontakty, aby se to v těch nejlepších vývojových studií. Oba nabízejí MD.H. A mnoho dalšího. Takže je o programování umě ... [+]

Na další úroveň!

Nezbytnou technickou a tvůrčí brnění a ty správné kontakty, aby se to v těch nejlepších vývojových studií. Oba nabízejí MD.H. A mnoho dalšího. Takže je o Programování umělé inteligence na "Plán". To bude vás v nějaké společnosti rychle do vyšších úrovní (herních).

Fakta Doba trvání: 7 semestry Typ: Full Time Úvěrové Body: 210 ECTS Stupeň: Bachelor of Science (B.Sc.) Data vydání: 01.04.2016 (Düsseldorf) | 1.října Místa: Mnichov, Düsseldorf, Berlín Proto příležitosti!

Kontakty, kontakty, kontakty - zejména v mediálním průmyslu, jsou alfou a omegou dobré, takže pokud nemáte začínat od nuly jako začátečník / nýbrž Stávající rozhraní mohou těžit z trhu práce, Stejně jako v případě kariéry službě MD.H, díky nepřeberné množství aktivit a kontaktních službách, profesním rozvoji studentských vůdců a absolventů / povzbuzuje absolventy.... [-]

Německo Munich Düsseldorf Berlin
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině