Media Design School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mediální design škola - Instituce

Mediální design škola je jednou z předních univerzit pro média a designu v Německu. Tvoří ve všech relevantních oblastech médií od mládí zítřka. Studenti těžit ze zvláštní blízkost mediálního designu Univerzity pro ekonomiku.

MD.H udržuje blízký Kontakty s obchodními podniky s důrazem v médiích a je členem Asociace soukromých univerzit (VHP). V VPH více než 40 předních německých soukromých vysokých škol jsou organizovány.

MD.H jedním z největších soukromých poskytovatelů kurzů a školení v oblasti nových médií, her, módy, médií a správu komunikačních a informačních technologií. Firma sama sebe vidí jako hnací síla. Při vývoji nabídek, univerzitní vždy považován za Současná a budoucí poptávka na trhu práce, A všechny existující obchody jsou průběžně přizpůsobovat novým požadavkům.

podpora

Mediální design School of Design a počítačové vědy GmbH je Sponzoring pro mediální design škole, Mediální design School of Design a informatiky má tři studijní míst: Berlín, Mnichov a Düsseldorf a jejich ústředí v Berlíně. Rektor mediálního designu školy je Hartmut Bode, kancléř MD.H je Arnim Zubke.

Dceřiná společnost Media Akademie designu pro vzdělávání a školení GmbH je nositelem, která byla založena v roce 2014 Private designu mediální design Fachoberschule (Md.A-FOS)

Oficiálně uznané a akreditované

Vzhledem k tomu, 01. Dubna 2004 je soukromá mediální design School of Design a počítačové vědy v souladu s § 123 odst. 1 zákona o vysokých školách Berlin ve spojení s § 70 odst. 1 zákona o vysokých školách a schváleny státem od 10.05.2010 iz certifikované Science institucionálně. Reakreditace s názvem Věda se uskutečnilo dne 19.10.2015.

S cílem usnadnit mezinárodní srovnatelnost stupňů prováděných pravidelné re-akreditaci kurzů MD.H Ústřední hodnotící a akreditační agentury (ZEVA). Všechny kurzy MD.H jsou úspěšně akreditovány.

Vedení mediální design školu

Blíže k firmě

Mnichov, Düsseldorf a Berlín patří mezi mediálními a designu měst Německa. Ve společných projektech s předními vydavateli, agentur, výrobních podniků a jiných firem, se studenti učí praxi.

Blíže k tepu médií, designu a informatiky

Málokterý průmysl se mění stejně rychle jako médií, designu a počítačové vědy průmyslu. Proto MD.H jejich osnovy a programy na nové požadavky trhu nastavuje nepřetržitě.

Blíže k Praxe

Profesoři a lektoři MD.H pracoval a úspěšně fungovat v praxi. To zajišťuje, že studenti získají aktuální a relevantní znalosti, které jim umožní profesionální úspěch.

Blíže k profesorům

Na MD.H Není zde žádná masová přednášky. Malé seminární skupiny a snadná dostupnost fakulty, aby přímý kontakt mezi studenty a učiteli bezpečné.

Blíže k Jobs

Vzdálenost k podnikání je také blízko k potenciálním zaměstnavatelům. MD.H pomáhá studentům individuálně o své vlastní kariéry služby.

Studium na MD.H

Mediální design škola má celkem šest Bakalářské studijní programy k. Kurzy Media design, Mediální a komunikační management, módní management, módní design a digitální filmové design - Animace / VFX postgraduální s Bachelor of Arts. Program končí s herní design Bachelor of Science.

Tři Magisterských studijních programů Media Design, herní design a média a komunikace správa uzavřít každý s Master of Arts.

Jakákoliv přítomnost studijních programů mediální design školy jsou akreditovány centrální vyhodnocovací a akreditaci agentury (ZEVA).

Školení a vzdělávání

Nejlepší vzdělání - právě toto tvrzení má MD.H. Kromě univerzitní výuky sdělovací prostředky designu University bere velmi úspěšný Trénink s IHK promoci za mediální návrhář pro digitální a tisknout přes.

Večerní kurzy pro pracující lidi a která se odehrává v době letních prázdnin Media tábor pro všechny mladé duchem, kteří si chtějí vyzkoušet svůj talent pro pracovníky ve sdělovacích prostředcích, kompletní spektrum MD.H.

Vaše budoucnost - naším posláním

Plánujete svou budoucnost v designu a mediálního světa? Velmi dobře! Také jsme. Již více než 25 let, máme studenty s naší odborné znalosti a zkušenosti v jedné z nejvíce vzrušujících větví současnosti - a budoucnost. A přesně tam, kde je obchod, média a design setkávají: v tvůrčích pevností Mnichově, Berlíně a Düsseldorfu.

Školení bude probíhat v úzké souvislosti s vyučujícím. Projekty běžnou praxi stáž Chcete-li se připojit ke společnosti již v průběhu jejich výcviku sem a podporovat týmovou práci našich účastníků. Celkově lze říci, mediální design University zaměstnává 43 profesorů. Přechod do profesního světa doprovází na každém místě kariéry služby MD.H.

Studie podél jejich zaměstnání

Takže pokud hledáte nové profesní orientace nebo zvukový vzdělání pro jejich další kariérní postup, my jsme těmi správnými lidmi. Nabízíme nejlepší možnou teoretickou a praktickou brnění. Naše Plus: cenné kontakty v pracovním světě, kteří čekají na doporučení od nás; , Touha mít motivováni studenti zlepšili profesionálně a osobně; a studentům, kteří nejsou spokojeni s prvními dostupnými studijních oborů, ale s těmi nejlepšími.

umístění

Mediální design škola je zastoupena v Berlíně, Mnichově a Düsseldorfu se svými vlastními školících center s celkovou plochou 12.000 metrů čtverečních. Stránky jsou vybaveny rozsáhlou, vysoce kvalitní mediální technologie, u. . v Berlíně a Mnichova přes profesionálně vybavené video a nahrávací studia. Počet míst je celkem 1400 (WS2014 / 2015). Přítomnost fáze profesních kurzů byly prováděny v odpovídajících místech.

Místa

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Claudius-Keller-Straße 7
81669 Mnichov, Bavorsko, Německo

Düsseldorf

Adresa, 1. řádek
Werdener Straße 4

40227 Düsseldorf, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Berlín

Adresa, 1. řádek
Lindenstraße 20-25
10969 Berlín, Berlín, Německo