SAE Institute Berlin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

SAE INSTITUTE Byla založena v roce 1976 a od té doby se stala největším průmyslově zaměřeným tvůrcem médií na světě s více než 50 školních areálů v 28 zemí. Učební plán SAE byl pečlivě vypracován po konzultaci s předními odborníky z oblasti průmyslu, aby splnili požadavky globálního průmyslu tvůrčích médií.

SAE Institute nabízí komplexní portfolio kurzů v oblastech tvůrčích médií (audio, film, animace, vývoj her, hudební podnikání a web) se silnou tradicí praktické aplikace a průmyslového uznání. Bakalář umění / bakalářské vědy lze dosáhnout za pouhých dva roky.

Dva magisterské programy (MA / MSc) jsou k dispozici. Bakalářské a magisterské programy jsou nabízeny ve spolupráci s proslulou univerzitou Middlesex v Londýně. SAE Institute má síť na pěti kontinentech s areály ve světových centrech tvůrčích médií včetně Londýna, Berlína, Mnichova, Paříže, Barcelony, New Yorku, Los Angeles a dalších.

The SAE Alumni Association Je síť absolventů a studentů Institutu SAE, jejichž cílem je poskytnout jim zkušenosti absolventů se svým vzděláním na světové úrovni a nabídnout pestrý program zdrojů, událostí a komunikací, které nabízejí aktivní program pro umístění v zaměstnání, udržovat je v kontaktu A spolupracoval se SAE institutem.

The SAE Alumni Convention Je bezplatná síťová událost, která se tradičně koná v Berlíně pro každého, kdo se zajímá o vývoj a technologii tvůrčích médií. Každoroční akce spojuje myšlenky, které sdílejí znalosti, které potřebujete vědět o tvůrčím médiích a zábavním průmyslu. Konvence vám nabízí bohaté příležitosti k definitivnímu výzkumu, povzbuzování vzdělávání a rozvoje podnikání - je to dokonalé fórum pro výměnu a výměnu nápadů.

The SAE Magazine Je časopis časopisu SAE Institute a SAE Alumni Association. Publikace byla původně zahájena v tisku, ale do roku 2014 byla publikována online.

Dva magisterské programy (MA / MSc) jsou k dispozici. Bakalářské a magisterské programy jsou nabízeny ve spolupráci s proslulou univerzitou Middlesex v Londýně. (Jeden magisterský program s Middlesex a jeden se slavným Folkwang Universität der Künste.

O KAMPUSU

Berlínský areál Nabízí tvůrcům, vášnivým studentům přístup k průmyslovým standardním zařízením a pedagogickým pracovníkům s vynikajícími vědomostmi a zájmem, který každému žákovi umožní dosáhnout svého potenciálu.

  • Dobře vybavené nahrávací studia, filmové komplexy a četné pracovní stanice ve 2.000 m2 prostoru
  • Všechny kurzy a programy na SAE Institute v Berlíně jsou vyučovány v angličtině i němčině
  • Silná síť s dynamickým kreativním průmyslem v německém hlavním městě
  • Další hostující přednášky a semináře s renomovanými vedoucími pracovníky v oboru

Místa

Berlín

SAE Institute Berlin

Adresa, 1. řádek
Cuvrystr. 4
10997 Berlín, Berlín, Německo
Telefonní číslo
+49 (0)30 220 662 116

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium