SAE Institute Berlin

Úvod

Read the Official Description

SAE INSTITUTE Byla založena v roce 1976 a od té doby se stala největším průmyslově zaměřeným tvůrcem médií na světě s více než 50 školních areálů v 28 zemí. Učební plán SAE byl pečlivě vypracován po konzultaci s předními odborníky z oblasti průmyslu, aby splnili požadavky globálního průmyslu tvůrčích médií.

SAE Institute nabízí komplexní portfolio kurzů v oblastech tvůrčích médií (audio, film, animace, vývoj her, hudební podnikání a web) se silnou tradicí praktické aplikace a průmyslového uznání. Bakalář umění / bakalářské vědy lze dosáhnout za pouhých dva roky.

Dva magisterské programy (MA / MSc) jsou k dispozici. Bakalářské a magisterské programy jsou nabízeny ve spolupráci s proslulou univerzitou Middlesex v Londýně. SAE Institute má síť na pěti kontinentech s areály ve světových centrech tvůrčích médií včetně Londýna, Berlína, Mnichova, Paříže, Barcelony, New Yorku, Los Angeles a dalších.

The SAE Alumni Association Je síť absolventů a studentů Institutu SAE, jejichž cílem je poskytnout jim zkušenosti absolventů se svým vzděláním na světové úrovni a nabídnout pestrý program zdrojů, událostí a komunikací, které nabízejí aktivní program pro umístění v zaměstnání, udržovat je v kontaktu A spolupracoval se SAE institutem.

The SAE Alumni Convention Je bezplatná síťová událost, která se tradičně koná v Berlíně pro každého, kdo se zajímá o vývoj a technologii tvůrčích médií. Každoroční akce spojuje myšlenky, které sdílejí znalosti, které potřebujete vědět o tvůrčím médiích a zábavním průmyslu. Konvence vám nabízí bohaté příležitosti k definitivnímu výzkumu, povzbuzování vzdělávání a rozvoje podnikání - je to dokonalé fórum pro výměnu a výměnu nápadů.

The SAE Magazine Je časopis časopisu SAE Institute a SAE Alumni Association. Publikace byla původně zahájena v tisku, ale do roku 2014 byla publikována online.

Dva magisterské programy (MA / MSc) jsou k dispozici. Bakalářské a magisterské programy jsou nabízeny ve spolupráci s proslulou univerzitou Middlesex v Londýně. (Jeden magisterský program s Middlesex a jeden se slavným Folkwang Universität der Künste.

O KAMPUSU

Berlínský areál Nabízí tvůrcům, vášnivým studentům přístup k průmyslovým standardním zařízením a pedagogickým pracovníkům s vynikajícími vědomostmi a zájmem, který každému žákovi umožní dosáhnout svého potenciálu.

  • Dobře vybavené nahrávací studia, filmové komplexy a četné pracovní stanice ve 2.000 m2 prostoru
  • Všechny kurzy a programy na SAE Institute v Berlíně jsou vyučovány v angličtině i němčině
  • Silná síť s dynamickým kreativním průmyslem v německém hlavním městě
  • Další hostující přednášky a semináře s renomovanými vedoucími pracovníky v oboru
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalářské práce v oblasti digitální filmové produkce

Campus forma Denní studium Kombinované 24 - 42 měsíců March 2019 Německo Berlin + 1 více

Pokud jste vášniví filmy a hledáte začátek kariéry ve filmovém průmyslu, nehledejte. V tomto programu budete rozvíjet základní dovednosti a znalosti používané ve filmové produkci pracující v celé řadě nezávislých a společných projektů. [+]

PŘEHLED

Pokud jste vášniví filmy a hledáte začátek kariéry ve filmovém průmyslu, nehledejte. V tomto programu budete rozvíjet základní dovednosti a znalosti používané ve filmové produkci pracující v celé řadě nezávislých a společných projektů.

Kombinace technického a uměleckého rozvoje vám umožní absolvovat silné portfólio a důvěru, abyste si vytvořili svou vlastní cestu ke svému vysněnému zaměstnání.

Studijní program se skládá ze dvou kursů, dobře známého a uznávaného SAE Digital Film Production Diploma a kurzu progrese, který vám poskytuje další dovednostní sady a porozumění kreativnímu průmyslu, řízení projektů, duševnímu vlastnictví a specializované filmové tvorbě, což vede k Mezinárodně uznávaný diplom BA / BSc (Hons) digitální filmová produkce *, potvrzený univerzitou v Middlesexu v Londýně.... [-]


Bakalářský ve výrobě zvuku

Campus forma Denní studium Kombinované 24 - 42 měsíců March 2019 Německo Berlin + 1 více

Ať už chcete pracovat v hudební produkci, postprodukci pro film nebo televizi, živý zvuk, rozhlasové vysílání, zvukový design, herní zvuk nebo v jedné z mnoha různých oblastí audio průmyslu, bakalářský titul BA / BSc (Hons) Audio Production Získáte znalosti a praktické dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru. [+]

PŘEHLED

Ať už chcete pracovat v hudební produkci, postprodukci pro film nebo TV, živý zvuk, rozhlasové vysílání, zvukový design, herní zvuk nebo v jedné z mnoha různých oblastí audio průmyslu, BA / BSc (Hons) Audio Production * Bachelor Degree vám poskytuje znalosti a praktické dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru.

Studijní program se skládá ze dvou kursů, dobře známého a průmyslově uznaného SAE Audio Engineering Diploma a bakalářské úrovně, která vám poskytuje další dovednostní sady a porozumění kreativnímu průmyslu, řízení projektů, duševního vlastnictví a specializované audiotechniky, což vede k mezinárodnímu Uznávaný diplom BA / BSc (Hons) Audio Production *, ověřený Middlesex University v Londýně.... [-]


Bakalářský v hudebním businessu

Campus forma Denní studium Kombinované 24 - 42 měsíců March 2019 Německo Berlin + 1 více

Se zaměřením na podnikání byl tento program vyvinut tak, aby zahrnoval inovativní obchodní modely pro digitální věk a poskytl vám znalosti a dovednosti v klíčových aspektech hudebního podnikání, kde se změna mantry rovná příležitosti. [+]

PŘEHLED

Se zaměřením na podnikání byl tento program vyvinut tak, aby zahrnoval inovativní obchodní modely pro digitální věk a poskytl vám znalosti a dovednosti v klíčových aspektech hudebního podnikání, kde se změna mantry rovná příležitosti.

Kurz se zabývá základními aspekty hudebního průmyslu, od kulturních a historických pohledů, analýzou a prognózou, právními rámcemi a příjmovými toky k plánování, rozpočtování, marketingu a honbě digitálních mediálních dovedností v širokém spektru průmyslových scénářů, jako je řízení umělců, publikování, E-hudba a správa živých událostí.

Studijní program se skládá ze dvou kurzů, dobře známého a uznávaného SAE Music Business Diploma a bakalářské úrovně, která vám poskytuje další dovednostní sady a porozumění kreativnímu průmyslu, řízení projektů, duševnímu vlastnictví a specializované audiotechniky, což vede k mezinárodnímu Uznávaný titul BA / BSc (Hons) Music Business *, ověřený na univerzitě v Middlesexu v Londýně.... [-]


Bakalář v animaci herních umění

Campus forma Denní studium Kombinované 24 - 42 měsíců March 2019 Německo Berlin + 1 více

Z anatomických studií pro přesné modelování postav, složitých textur, prostředí a integrace s herními motory, program rozvíjí své dovednosti pomocí průmyslových standardních technologií a výrobních metod pro vytváření 3D umění pro hry. [+]

PŘEHLED

Z anatomických studií pro přesné modelování postav, složitých textur, prostředí a integrace s herními motory, program rozvíjí své dovednosti pomocí průmyslových standardních technologií a výrobních metod pro vytváření 3D umění pro hry.

Kombinace technického a uměleckého rozvoje vám umožní absolvovat silné portfolio a důvěru, abyste si vytvořili svou vlastní cestu ke svému vysněnému zaměstnání v herním průmyslu.

Studijní program se skládá ze dvou kurzů, Diplomu SAE Game Art & 3D Animation a kurzu bakalářské úrovně, který vám poskytuje další dovednostní sady a porozumění kreativnímu průmyslu, řízení projektů, duševnímu vlastnictví a specializované technice vývoje her, což vede k mezinárodnímu Uznávaný BA / BSc (Hons) Game Art Animation * diplom, ověřený Middlesex University v Londýně.... [-]


Bakalář v animaci vizuálních efektů

Campus forma Denní studium Kombinované 24 - 42 měsíců March 2019 Německo Berlin + 1 více

Jako absolvent našich odborných vzdělávacích cest v katedře Visual FX & 3D Animation se očekává kariéra v oblasti kompozice, 3D animace, vykreslování nebo koncepce umění. [+]

PŘEHLED

Jako absolvent našich odborných vzdělávacích cest v katedře Visual FX & 3D Animation se očekává kariéra v oblasti kompozice, 3D animace, vykreslování nebo koncepce umění.

Kombinace technického a uměleckého rozvoje vám umožní absolvovat silné portfolio a důvěru, abyste si vytvořili svou vlastní cestu ke svému vysněnému zaměstnání v herním průmyslu.

Studijní program se skládá ze dvou kurzů, z diplomu SAE Visual FX & 3D Animation a od bakalářského kurzu, který vám poskytuje další dovednostní sady a porozumění kreativnímu průmyslu, řízení projektů, duševnímu vlastnictví a specializované technice vývoje her, což vede k mezinárodnímu Uznávaný diplom BA / BSc (Hons) vizuální FX a 3D animace *, potvrzený univerzitou Middlesex v Londýně.... [-]


Bakalář v programování her

Campus forma Denní studium Kombinované 24 - 42 měsíců March 2019 Německo Berlin + 1 více

Ze základů až po pokročilé moduly, které podrobně zahrnují programování her, se absolventi tohoto studijního programu objevují s vysoce obchodovatelnými dovednostmi, které posilují jedno z největších odvětví tvůrčích médií. [+]

PŘEHLED

Ze základů až po pokročilé moduly, které podrobně zahrnují programování her, se absolventi tohoto studijního programu objevují s vysoce obchodovatelnými dovednostmi, které posilují jedno z největších odvětví tvůrčích médií.

Náš důraz na praktické školení, vám umožní pracovat na různých projektech po celém studiu naučit základní nástroje a techniky pro vývoj her. Ty jsou podporovány lektory vést svůj experimentování a tvůrčí výkon, aby vám rozvíjet dovednosti, které vás připraví na úspěch.

Studijní program se skládá ze dvou kursů, Programu SAE Games Programming Diploma a bakalářské úrovně, který vám poskytuje další dovednostní sady a porozumění kreativnímu průmyslu, řízení projektů, duševního vlastnictví a specializované audio techniky, což vede k mezinárodně uznávanému BSc (Hons) Programování herních programů *, potvrzeno univerzitou Middlesex, Londýn.... [-]


Contact

SAE Institute Berlin

Adresa, 1. řádek Cuvrystr. 4
10997 Berlin, Berlin, Německo
Website http://berlin.sae.edu/
Telefonní číslo +49 (0)30 220 662 116