Přečtěte si oficiální popis

Studium ve znalostní náboji severním Schwarzwaldu

Výhledová studijních bakalářských studijních programů a studia v oblasti obchodu a médií v malých skupinách s individuální péči v Calw.

Die SRH VŠE a média Calw je nezisková soukromá, státem uznávané univerzitě. V současné době asi 330 studentů jsou zapsáni v zavedených bakalářských a magisterských studijních programů. Výběrem prohlubující profily Studenti mají možnost sladit své studium právě na aktuální vývoj na trhu práce. Kromě předávání znalostí a mezikulturní dovednosti a jazyky a nejdůležitější na pracovišti měkkých dovedností jsou součástí výuky. Studenti očekávají, malé skupiny a intenzivní dohled ze strany profesorů a lektorů z praxe.

Bakalářské a magisterské studijní programy SRH VŠE a média Calw

Business Administration (plný a částečný úvazek) Mediální a komunikační management Media Management a komunikaci s veřejností Ovládání Marketing Management (akreditace v roce 2015) Kulturní a Event Management (akreditace v roce 2015)

Prvotřídní vzdělávání

SRH VŠE a média Calw se považuje za centrem pro vzdělávání v oblasti podnikání a médií. Na univerzitě budoucích odborníků, podnikatelů a manažerů jsou školeni.

Prof. Dr. habil. Peter J. Weber - hlavní a generální ředitel SRH Vysoké školy ekonomické a mediální Calw - zdůrazňuje, že: "My vzdělávat celého člověka - s vědomím, rychle v praxi a silné jako tým. Výcvik přežití, obchodní hry a chování v mezinárodních podnikatelských transakcích jsou příklady inovativních a různých učení, učebních metod, kterými vysoká škola kromě technických dovedností také dopraví nejdůležitější na pracovišti měkkých dovedností. Tak, osobnosti a sociální dovednosti studentů cíleně školení a rozvíjet. "Studenti očekávají malé skupiny, individuální přístup a osobní trénovat profesorů a lektorů z praxe. "To umožní přísný studii, nízké ceny předčasně opouštějí školu, a zvýšení zaměstnatelnosti - pro nejlepší příležitostí na trhu práce," řekl Weber.

Jak společnosti jsou vytvářeny z podnikatelského nápadu do podnikatelského záměru a úspěšně navázala na trhu? Jak mohou sociální sítě jsou používány profesionálně firemní komunikace? Jak se firemní lidské zdroje, marketing a řízení optimálně organizuje? To jsou jen některé z otázek se zabývá studenty SRH Vysoké školy ekonomické a mediální Calw.

Mezinárodní kontakty

Internacionalita je aktivováno na SRH Vysoké škole ekonomické a mediální Calw. Univerzita udržuje úzké kontakty s mezinárodními partnerskými univerzitami a výzkumnými institucemi - včetně Rakouska, Španělska, Indie a Turecka. Spolupráce společných výzkumných projektů, se vztahuje i na výměnných programů. Dále spolupracuje SRH Vysokou školu ekonomickou a mediální Calw s hospodářskými a průmyslových podniků, obchodních sdružení a komory. Studenti jsou aktivně zapojeni do výzkumu, práce na projektech, účast na stáží nebo psát bakalářských a diplomových prací v renomovaných firem a skrytých šampiónů. Kromě cizích jazyků, jako je angličtina, španělština, italské a francouzské interkulturní kompetence, jako jsou "správné" chování v mezinárodním podnikatelském prostředí ve vzdělávacím programu.

Studijní informační dny 2015

V SRH Vysoké školy ekonomie a mediální Calw pravidelně konají Studijní informační dny. Pro zájemce o studium mají možnost dozvědět se o vysoké školy a univerzitních kurzů komunikovat se studenty a učiteli, stejně jako účast ve výběrových přednáškách. Studijního informačního dny se bude konat v následujících termínech:

Středu 18.března 2015 od 14.00 bis 16.00 von Hodinky Hodinky Středa 29.červenec 2015 von 14,00 bis 16,00 hodiny Clock Středa 18 listopad 2015 von 14,00 bis 16,00 hodin hodin

Kromě toho mohou uchazeči o studium rovněž individuální poradenství schůzky.

Znalost regionu Severní Schwarzwald

Středověké město Calw - rodiště básníka Hermann Hesse - má něco pro příjemný a úspěšný vzdělávací prostředí poskytuje atmosférický staré město v typickém Black Forest prostředí, celoroční sport, živé umělecké scény a nákupních střediscích. Calw s výbornou dopravní dostupností, přijatelnou životní náklady a uvolněné prostředí pro akademický úspěch. Hlavní město Stuttgart stav, zlaté město Pforzheim a umění a média Karlsruhe se dostanete snadno a rychle. Znalost severní Černý les region se vyznačuje četnými (svět) vedoucí postavení na trhu a skrytých šampiónů. SRH VŠE a média Calw je pevně stanovena od roku 2000 v rámci znalostního severním Schwarzwaldu regionu a v tomto jednom.

Programy se vyučují na:
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

BA

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Máte rádi čísla? Myslíte si, že jako podnikatel? Chcete se pohybovat a dosáhnout něčeho ve svém životě? Vaše kariéra s budoucností na vás čeká: Jako absolvent studijního ... [+]

Pracovní příležitosti v soukromém sektoru

Máte rádi čísla? Myslíte si, že jako podnikatel? Chcete se pohybovat a dosáhnout něčeho ve svém životě? Vaše kariéra s budoucností na vás čeká: Jako absolvent studijního programu, ovládající dostanete ty nejlepsi kariérní vyhlídky v průmyslových, obchodních a servisních společností. Vzhledem k tomu, praktický výcvik s mezinárodně uznávanou kvalifikací jste dobře připraveni na jejich budoucí kariéru.

Věda, praxe a osobní péče: Naše tři klíče k úspěchu

Science-to-date, účast na praktickém výzkumu - který nabízí SRH Vysokou školu ekonomickou a mediální Calw v malých skupinách. Pro osobní služby, naše výborné zázemí, aby profesory a lektory. ... [-]

Německo Calw
Kontaktuj školu
Denní studium
40 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Zájem o práci se zaměřením na komunikaci v oblasti marketingu a managementu akcí a styku s veřejností? ... [+]

Dovednosti pro efektivní komunikaci

Zájem o práci se zaměřením na komunikaci v oblasti marketingu a managementu akcí a styku s veřejností?

Pomocí tohoto programu si zasloužíme rychle a praktické pro kariéru v mediálním průmyslu nebo v podnicích s intenzivní komunikaci a to jak interně, tak externě.

Vydělejte s námi komunikace orientované znalosti: Kromě podnikového obsahu zaměření prezentace kurzu, jazyk, public relations, žurnalistiky a rétoriky. Média technologie a design zvýšit váš profil navíc.

Malé skupiny, individuální pozornost a vyhrazené profesoři a lektoři s praktickými znalostmi zaručují optimální podmínky pro studium.... [-]

Německo Calw
Kontaktuj školu
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Der Bachelor of Business Administration umožňuje plnou flexibilitu. Nacházíte se studuje na částečný úvazek vedle své profesi nebo v jiné činnosti, a může být zastoupen n ... [+]

BWL studium - part-time vedle svého zaměstnání

Der Bachelor of Business Administration umožňuje plnou flexibilitu. Nacházíte se studuje na částečný úvazek vedle své profesi nebo v jiné činnosti, a může být zastoupen na základě volby dva z osmi hlavních předmětů jednotlivě specializují. S výjimkou obchodního základních předmětů, ale také získat důležité dovednosti v oblasti měkkých dovedností, jako je například metodiky práce, komunikace a jazyka a mezikulturních dovedností. V rámci "mezinárodní Calw profilu" budete těžit jak z cizích jazyků, stejně jako z mezinárodních kontaktů univerzity.

Individuální specializace

Po zdravého ekonomického základní odborné přípravy, kterou si vyberete - zaměřená na Vaše individuální silné stránky a zájmy - dva ze současných osmi možných volitelných. Takže si otevřít moderní možnosti specializace se zaměřením na aktuální vývoj na trhu práce.... [-]

Německo Calw
Říjen 2019
Kombinované
24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BBA

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Získat rychle praktické znalosti a design cílené na své profesionální kariéry. ... [+]

BWL studie - úspěšný start do ekonomiky!

Věnováno, plný energie?

Získat rychle praktické znalosti a design cílené na své profesionální kariéry.

Máte zájem o praktické?

Najděte i při obchodních studie praktické a náročné úkoly, aby si dopředu ve své kariéře a osobního rozvoje.

Intenzivní výměna s profesory chtěl?

Využijte úzké spolupráci se svými profesory v průběhu ekonomických studií. Využijte nejen vynikajících akademické kariéry přechody, ale také na praktický význam vašich profesorů, které vám pomohou, aby vaše obchodní znalosti cíl-orientovaný.

Úspěšná budoucnost na mysli?

Vyberte po bakalářského oboru Business Administration přímým vstupem do praxe.... [-]

Německo Calw
Kontaktuj školu
Denní studium
36 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Herzlich willkommen | SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Trailer SRH Brainwaves | SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Wissen verdauen »Studentenprojekte«

"Wirtschaft im Gespräch" mit Rektor Prof. Dr. habil. Peter J. Weber