Přečtěte si oficiální popis

58599_IMG_0040.jpg

HDPK je přední soukromá univerzita pro kreativní odvětví, která se nachází v jednom z německých kreativních center: v Berlíně. Studijní programy se zabývají jak uměleckými, tak technologickými aspekty, jakož i praktickými problémy řízení a mediální teorií. Kurikulum se zaměřuje na hudební a mediální průmysl (kromě filmu a televize).

Samotná univerzita i lektoři se podílejí na hudebních a mediálních trzích a jejich zkušenosti přicházejí do programů.

Hdpk byla otevřena v dubnu 2010 jako soukromá univerzita aplikovaných věd a je schválena ministerstvem školství, vědy a výzkumu v Berlíně.

Centrální výuka univerzity spočívá v tom, že se jedná o praxi, která se odráží v interdisciplinárních projektech realizovaných ve všech studijních programech a doplněných vědecky orientovanými, dobře promyšlenými učebními osnovami. Plánování učebních osnov je založeno na realitě rychle se měnícího profesního světa a zajišťuje, aby byly studijní programy neustále přizpůsobovány novým požadavkům. Pracovníci a členové správní rady se podílejí na tomto odvětví, což posiluje tento přístup.

Co nás odlišuje

Výborné podmínky studia

Stanovili jsme pro nás vysoké standardy. Malé skupiny, profesoři se silným zázemím ve svých oborech a nejmodernější vybavení našich zvukových a fotografických studií i digitálních pracovních prostor poskytují našim studentům skutečně profesionální pracovní prostředí.

58613_IMG_9987.jpg

Reálný přístup

Pokud jde o administrativní a finanční aspekty budoucích profesí studentů, projektové řízení, mediální právo a mediální podnikání jsou stejně součástí učebních osnov jako umělecké a technické školení. Udržujeme úzké vazby s důležitými hráči v průmyslu, abychom udrželi obsah našich programů vždy relevantní a zaměřili se na neustále se měnící profesionální příležitosti.

Celoživotní učení

Studenti jsou s respektem považováni za celé lidi. Cílem je podpořit přístup, který dává orientaci v měnících se objevujících se prostředích a podporuje celoživotní učení. Proto se zaměřujeme na komunikativní a sociální dovednosti a praktické projekty i na čistě akademické téma.

Partnerství

S téměř 600 studenty z asi 20 národů (květen 2016), 24 profesorů, kolem 74 lektorů, 6 bakalářských a 2 magisterských programů a 2 sesterské univerzity SRH v Berlíně (dohromady 2 000 studentů a 28 programů), hdpk je jedna z skutečně úspěšných soukromých univerzit v Německu a část skupiny SRH s 12 000 studenty a 10 univerzitami.

58600_hdpk_DACH.jpg

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:


SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Kulturní a tvůrčí průmysl prosperuje po celém světě a Berlín je horkým místem pro tvůrčí průmysl - což je ideální místo pro vaše studium. Kreativní vedoucí potřebují krea ... [+]

Kulturní a tvůrčí průmysl prosperuje po celém světě a Berlín je horkým místem pro tvůrčí průmysl - což je ideální místo pro vaše studium. Kreativní vedoucí potřebují kreativní vůdce a naučíte se podporovat, propagovat a řídit úspěch v kreativním průmyslu. Tento stupeň vás také připraví na zahájení vlastního podnikání nebo na práci v tradičním průmyslu, kde firmy stále více hledají inovativní přístupy k řízení.

Obsah, cíl a struktura kurzu

Vedení BA Creative Industries Management vám poskytne vzdělání, které vám poskytne teoretické znalosti a praktické dovednosti a kompetence pro vytváření obchodní hodnoty prostřednictvím strategického řízení, inovací a designu v široké oblasti tvůrčího a kulturního průmyslu i mimo ni.... [-]

Německo Berlin
Duben 2020
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Audio Design zahrnuje mnohem víc než nahrávání a dabování zvuku pro filmy nebo složení chytlavých jinglu pro rozhlasové a televizní vysílání, ve stylu Charlie-Sheen. Naši ... [+]

Audio Design zahrnuje mnohem víc než nahrávání a dabování zvuku pro filmy nebo složení chytlavých jinglu pro rozhlasové a televizní vysílání, ve stylu Charlie-Sheen. Naši studenti jsou vyškoleni k audio-designu na nástrojích a počítačích, produkovat a nahrávat zvuky, řeč nebo hudbu, a tím vytvářet sluchovou atmosféru.

Obsah, cíl a struktura kurzu

Audio Design: Studovat zvuk, poslouchat a poslouchat

Součástí bakalářského kurzu Audio Design na hdpk v Berlíně budou studenti vytvářet úžasné světy zvuku, 3D akustika pro hry a soundlogy (sound branding). Dozví se, jak akusticky reprezentovat data (sonifikaci) a používat počítače jako software jako Pro Tools jako platformy pro složení a uspořádání a jako digitální přístroj.... [-]

Německo Berlin
Duben 2020
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

S B.Mus. Populární hudba zvládne kompoziční a instrumentální / vokální uspořádání hudebních titulů, stejně jako jejich realizaci jako hudebníka. Budete vědět, jak impleme ... [+]

S B.Mus. Populární hudba zvládne kompoziční a instrumentální / vokální uspořádání hudebních titulů, stejně jako jejich realizaci jako hudebníka. Budete vědět, jak implementovat své kreativní nápady, a to od první inspirace až po výkon nebo nahrávání. Kurz je zaměřen na psaní písní, nástroje / vokály a soubor.

Obsah, cíl a struktura kurzu

Kreativní populární hudebník: skladatel, umělec a hudebník

Bakalářský kurz Populární hudba na hdpk v Berlíně připravuje talentované mladé hudebníky, aby profesionálně vystoupili na koncertech a produkcích, a to formou výuky dovedností v oblasti psaní písní a psaní spolu s chápáním zvukových technik a organizačním a vzdělávacím know-how.... [-]

Německo Berlin
Duben 2020
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

hdpk Festival 2017

Moving - Refugees Welcome (Songs for Refugees by hdpk)

B.A. Creative Industries Management at hdpk - Make it a career