Přečtěte si oficiální popis

náš univerzitní je u konce 900 studentů v 12 bakalářských a magisterských studijních programech jediná soukromá, oficiálně uznaný a institucionálně akreditované akademie věd v Durynsku.

Všechny kurzy byly vyvinuty velkých myslí a silnými partnery z odvětví zdravotnictví, a tím zviditelnit univerzity. V flexibilních modelů studijních tvoří specialisté na rostoucím trhu zdraví.

Zde je College of individuální koučink, praktické přednášky a kompetence orientované výuky a učení. Mistr neurorehabilitace a vzdělávání integrované studium model bakalářského studia fyzioterapie a logopedie jsou jedinečné v Německu.

Gera

znamená studovat u nás

  • Malé studijní skupiny a blízký kontakt s profesory
  • Vždy jeden kontakt
  • Krátké vzdálenosti a moderně vybavená budova univerzity
  • praktické přednášky
  • studovat Flexibilní a zábavné se svými studiemi
  • Těží ze sítě SRH

Osvědčená kvalitní studie

Naše studie, stejně jako samotná univerzita, jsou předmětem přísné kvalita dohledu neutrálních odborníků jako akreditační agentury v oblasti zdravotnictví a sociálních věcí (AHPGS) a vědecké rady. To podtrhuje naše vysoké standardy, aby bylo zajištěno studentům SRH University of Health Gera nejlepší možnou kvalitu studia.

Programy se vyučují na:
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

BA

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

Průběh vzdělávání a propagace v dětství vám umožňuje podporu dětí v jejich rozvoji a podpořit jejich vzdělávání. Učí na podporu dětí s vývojovými riziky, zdravotním posti ... [+]

Průběh vzdělávání a propagace v dětství vám umožňuje podporu dětí v jejich rozvoji a podpořit jejich vzdělávání. Učí na podporu dětí s vývojovými riziky, zdravotním postižením, poruchami učení nebo problémy s chováním a aby s nimi se svými rodiči.

Obsah, cíle a koncem studie

Těžištěm našeho programu je výslovně na dynamiku a vývoj dítěte jako dítě, batole a dětství. Podpora vznik a vývoj pro děti a práci s jejich rodinami jsou hlavním základem programu.

Specializovaný důraz je výslovné zvážení typy zdravotního postižení, mentálním postižením a zpoždění a problémy s chováním. Připojený k těmto prioritám s různými pojmy, které podporují děti a jejich rodiny mohli účinně.... [-]

Německo Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 Více
Říjen 2019
Němec
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině