Přečtěte si oficiální popis

Praxe - teorie - Competence

Sportovní management, Management v kultuře, pohostinství a studium Management cestovního ruchu a Mezinárodní management v STI ISW Business School Freiburg

STI ISW Business School Freiburg nabízí studium s mezinárodním zaměřením. Zde můžete studovat v profesionální výukovém prostředí kulturního managementu, sportovní management, pohostinství a cestovním ruchu Management a International Management ve Freiburgu. ISW Business School Freiburg je Převod Institute of úředně uznaný Steinbeis univerzitě v Berlíně.

Osnovy univerzitního Steinbeis přenosu Institutes ISW Business School Freiburg SHB zahrnuje "volný čas Management" se zaměřením na:

  • Mezinárodní kulturní management
  • Mezinárodní sportovní management
  • Hotel and Management cestovního ruchu

a Studiengäng v oboru Business Administration:

  • Mezinárodní management a mezikulturních schopností (částečný úvazek)
  • Mezinárodní management a interkulturní kompetence (full-time)

Mezinárodní kulturní management: klasické a avantgardní zároveň

studovat mezinárodní kulturní management znamená naučit se složitosti kultury, hospodářství a společnosti a vést operace v rámci kultury orientované na hodnotách smyslu a cílů. Zde je myšlenka kulturní mediace je vždy na prvním místě. Pokud budete studovat Management v kultuře s námi, my vás připraví optimálně pro budoucí profesi.

ISW 1998 byl první ústav v Evropě s nabídkou "International Management v kultuře" jako výchozí. Opírající se o své zkušenosti a celosvětové sítě absolventů ISW je tedy v horní části poskytovatelem takového programu.

Studijní obory v hotelu a cestovního ruchu: stále ve vysoké poptávce

Zájemci o studijním programu v Hotel & Tourism Management, se bude konat dne STI ISW Business School Freiburg perfektním stavu. Vedle ekonomických souvislostech studium managementu cestovního ruchu se učí obsah specifické pro určitý předmět ve Freiburgu v hotelu, jako je vedení restaurace, Potraviny a nápoje managementu, marketingu cestovního ruchu a udržitelnosti. Cestovní ruch programy také vyžadují odborné znalosti v oblasti interkulturní komunikace a jazykových znalostí. Součástí semináře je proto - i jako ve všech ostatních prioritních programů na ISW - vyučován v anglickém jazyce, a alespoň jeden další cizí jazyk je povinný.

Studie International Sports Management: Mnohem více než jen sport

Součástí sportovního a relaxačního průmysl je průmysl s vynikající kariérní vyhlídky a zabezpečených prognózami růstu. Jako sportovní řízení absolventa s Bachelor, máte mnohé dveře otevřené, například ve sportovních svazů, sportovních agentur, soukromých a veřejných sportovních sdružení či veletrhu a kongresového managementu. Úspěch hovoří sama za sebe: Téměř všichni absolventi, kteří studují Mezinárodní sportovní management s námi, najít slibné pracovních míst po celém světě.

Ať už se rozhodnete pro hotel & Tourism Management Studies, managementu sportu nebo chtějí absolvovat kulturního managementu jako pracovna nebo zájem o naše Business Administration studia: Unikátní, inovativní konstrukce jako studie projektu Competence umožňuje optimální kombinaci teorie na nejvyšší úrovni s konstantní studium v ​​paralelním praktickou aplikaci v podnicích a organizacích.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

STI ISW Business School Freiburg

BA v oboru Business Administration - Mezinárodní management a interkulturní kompetence má své hlavní zaostřit na objekty v aplikované podnikové ekonomiky s ohledem na mez ... [+]

BA v oboru Business Administration - International Management: kurz studia pro ty, kteří mají rádi myslí hlouběji

BA v oboru Business Administration - Mezinárodní management a interkulturní kompetence má své hlavní zaostřit na objekty v aplikované podnikové ekonomiky s ohledem na mezinárodní činnosti v podniku. Průběh studie připravuje studenty na manažerské kariéry v mezinárodně působících nebo mezinárodně orientovaných firem, bez ohledu na jejich sektoru. Budete být kvalifikován jako expert v oblasti mezinárodního obchodu, takovou profesi, která je značná poptávka.

ISW Business School Freiburg, jako součást svého systému řízení jakosti, se zavázala k výuce žáků odborné znalosti, metodika, sociální kompetence a schopnost převést tyto znalosti profesionálním prostředí.... [-]

Německo Freiburg
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině