Přečtěte si oficiální popis

O univerzitě Touro

Touro College byla založena v New Yorku v roce 1970 Dr. Bernard Lander jako univerzita pro liberální umění. Od 70. let se rozšíření vysoké školy dostalo do Kalifornie, Nevady, Izraele, Ruska a Německa.

V roce 2001, Dr. Lander požádal Sara Nachama o spolupráci a založení Touro College v Berlíně. Rozhodnutí zvolit německý kapitál jako nový areál pro Touro College bylo založeno na hluboké židovské historii a sjednocení společenství v Berlíně. V semestru letošního roku 2003 zahájil Touro Berlin třídu 18 studentů, kteří studují bakalářské studium v ​​oboru Mezinárodní podnikání, které se nakonec stalo bakalářským studiem v oblasti řízení podniku.

V roce 2005, Dr. Lander byl inspirován návštěvou památníku holocaustu v Berlíně a chtěl založit Institut holocaustu v Touro. V roce 2006 byl založen Lander Institute for Communication and Tolerance na kampusu Touro College Berlin. V polovině letošního roku 2007 útvar přivítal své učitele pro komunikační program Masters in the Holocaust. Program MBA byl představen krátce po roce 2010 a bakalářské umění v psychologii byl založen v roce 2013.

Na Touro College Berlin se snažíme překlenout propast mezi americkými a německými akademickými systémy a vytvořit multikulturní prostředí, které vede k učení.

Poslání

Vysoká škola Touro je nezávislou institucí, která se věnuje přenosu a zachování židovského dědictví a slouží obecné komunitě v souladu s jejich závazkem k intelektuálnímu šetření, přenosu znalostí, sociální spravedlnosti a službě společnosti.

Touro College Berlin nabízí vysokoškolské a postgraduální programy v oblasti řízení podnikání, psychologie a studia holokaustu. Tyto programy slouží různým složkám společenství Touro a větší společnosti, zejména těch, které byly v minulosti nedostatečné. Touro Berlin je vysoká škola, kde jsou studenti připraveni pro profesionální svět a dostanou odvahu a nástroje potřebné pro úspěšnou kariéru.

Snažíme se poskytnout jedinečnou příležitost pro mezinárodní vzdělání výhradně v anglickém jazyce na našem malebném berlínském areálu. Na Touru naše poslání a vize jsou řízeny našimi mezinárodními, americkými a židovskými hodnotami. Přijmeme studenty z celého světa a snažíme se poskytovat kvalitní učení.

Naše historie - Campus "Am Rupenhorn"

Náš areál se nachází v půvabné čtvrti Charlottenburg v Berlíně. Touro College Berlin byla založena v roce 2003 v historické vile Bauhaus s hlubokou historií. Domov našeho areálu původně patřil rodině Lindemann a byl navržen německým architektem Brunem Paulem. Když se nacisté ujali moci ve 30. letech, domov Lindemann u Am Rupenhorn se stal oficiálním sídlem Hannse Kerrla, Reichskirchsministra (Reichskirche ministr). Když válka skončila v roce 1945, dům byl předán Allied Forces a byl používán jako učební centrum pro britské vojsko v letech po válce. Nakonec to bylo předáno berlínské vládě a v padesátých letech bylo využito jako pedagogické a vzdělávací centrum. Areál kampaně získal Touro College v roce 2003 s třídou pouhých 18 studentů v prvním programu Bachelors in Business.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Touro College Berlin

... [+]

Klíčová informace Doba trvání: 4 roky Počáteční období: Pád semestr: Pozdní srpen, jarní semestr: únor [-]
Německo Berlín
Říjen 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Touro College Berlin

Cíle a kariérní cesty tříletého německého psychologického programu jsou srovnatelné s cíli amerického programu. Kurikulum následuje rozsáhlou sérii kurzů psychologie s ma ... [+]

Cíle a kariérní cesty tříletého německého psychologického programu jsou srovnatelné s cíli amerického programu. Kurikulum následuje rozsáhlou sérii kurzů psychologie s malými doplňkovými součástmi volitelných a všeobecných vzdělávacích kurzů. Díky různorodosti kurzů a zaměření na interkulturní psychologii a měkké dovednosti jsme v Německu jedinečně umístěni mezi programy vysokoškolské psychologie. Přestože se jedná o německou diplomovou zkoušku, vyučovací jazyk je angličtina.

Německý diplom dodává obecné požadavky na další studium německých magisterských programů v psychologii - tzv. Anschlussfähigkeit - které zahrnují Psychologisches Grundlagenwissen und seine Anwendung in Forschung und Praxis (140 kreditních bodů), Grundlagen wissenschaftlichen Arbeitens (15 kreditních bodů) Nichtpsychologischem Wissen zu kultur- und zivilisationstheoretischen Grundlagen (25 kreditů).... [-]

Německo Berlín
Říjen 2019
Angličtina,Němec
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Touro College Berlin

Program poskytuje široké znalosti základních obchodních principů s možností volby koncentrace v následujících oblastech: marketing, management, finance nebo manažerská ek ... [+]

Program poskytuje široké znalosti základních obchodních principů s možností volby koncentrace v následujících oblastech: marketing, management, finance nebo manažerská ekonomika.

Americký titul bakaláře může být dokončen až v osmi semestrech. Studenti musí absolvovat minimálně 120 amerických kreditů (40 kurzů).

Cílem řídících programů je rozvíjet vedoucí schopnosti a vystavovat studenty nástrojům používaným v obchodním světě. Se silným zaměřením na komunikaci, kulturní plynulost a rozhodování v různých prostředích jsou programy způsobilé k řízení kariéry v organizacích s globálními vazbami. Mohou to být velké nadnárodní organizace, ale také začínající podniky a malé a střední organizace, které potřebují přeshraniční perspektivy.... [-]

Německo Berlín
Říjen 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Touro College Berlin

Program poskytuje široké znalosti základních obchodních principů s možností volby koncentrace v následujících oblastech: marketing, management, finance nebo manažerská ek ... [+]

Program poskytuje široké znalosti základních obchodních principů s možností volby koncentrace v následujících oblastech: marketing, management, finance nebo manažerská ekonomika. Cílem řídících programů je rozvíjet vedoucí schopnosti a vystavovat studenty nástrojům používaným v obchodním světě. Se silným zaměřením na komunikaci, kulturní plynulost a rozhodování v různých prostředích jsou programy způsobilé k řízení kariéry v organizacích s globálními vazbami. Mohou to být velké nadnárodní organizace, ale také začínající podniky a malé a střední organizace, které potřebují přeshraniční perspektivy.

Klíčová informace Datum zahájení programu: semestr na podzim nebo na jaře Doba trvání: 3 roky Počáteční období: Pád semestr: Pozdní srpen, jarní semestr: únor Umístění: Campus am Rupenhorn Poplatky: Poplatek za německou titul je 4500 € za semestr. Vstupní požadavky ... [-]
Německo Berlín
Říjen 2019
Angličtina
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině