Přečtěte si oficiální popis

The University of Aschaffenburgu

The University of Aschaffenburgu je charakterizován souvisejících s hospodářstvím, většinou interdisciplinární a inovačních kurzů. V dalších oborů ekonomiky a práva a inženýrské vědy, univerzita v současné době nabízí deset bakaláře a pět po sobě jdoucích magisterském studiu, z nichž jeden je určen berufsbelgeitend dál.

Úzká spolupráce s mnoha firmami a partnerství se zahraničními univerzitami zaručit žákům, že získají praktické znalosti, které jsou nezbytné pro úspěšnou práci ve stále globálnějším pracovišti.

Kvalita akademického vzdělání na Vysoké škole je podtržena akreditovaných studijních programů a předních pozicích v příslušných žebříčků univerzit. Současné znalosti spolu s klíčovými dovednostmi mohou být absolventi Univerzity Aschaffenburg stanou hledaných odborníků a vedoucích pracovníků.

model

The University of Aschaffenburgu je University of Applied Sciences. Vedení a členové univerzity - profesor (INN) y, zaměstnanec (y) a studenty - jsou založeny na následujících hodnotách a cílech:

Studenti ve středu

Dali jsme studenty v ohnisku našich akcí a vidí to jako náš úkol, aby jim bylo umožněno, aby se stal v úspěšné kariéře.

Vynikající výuka

Tam je realizován studijní nabídku, která se budou orientovat na požadavky trhu práce a budoucích společenských výzev. To je charakterizováno:

Orientace služba praktický Motivace učitelů Internacionalita

odbornost Výzkum a vývoj

Univerzita provozuje na praxi a aplikační výzkum orientovaný. Spolupráce s firmami a institucemi vést k přesunu konzistentní znalostí mezi vysokými školami a průmyslem.

Rovnost a rodinné přívětivost

Jsme podporovat rovnost mezi muži a ženami a vytvořit vhodný pro rodiny s dětmi studium a pracovní podmínky.

Otevřenou spolupráci a otevřený dialog

jsou respektovány zásady dobrého soužití a uctivé zacházení. Rozhodovací procesy jsou transparentní, argumenty a zájmy, které vedou k rozhodnutí, které jsou nastaveny otevřenou komunikaci mezi všemi stranami.

Stupně: Bakalářské a magisterské

The University of Aschaffenburgu nabízí pouze bakalářské a magisterské studijní programy. Všechny vysokoškolské programy jsou odbornou kvalifikaci a mají normální dobu 7 semestrů. Tady jeden semestr bude vazba provádí jako stáž ve firmě. Po 7 semestrů, Bachelor of Arts, Bakalář zákona nebo Bachelor of Engineering budou uděleny v závislosti na kurzu. V závislosti na vhodnosti a zájmu magisterského studia lze získat v dalších 3 semestrech.

Výhody na bakalářský a magisterský systému

Dvoustupňový systém nabízí následující výhody:

Bakalář schopná povolání

Bakalářského programu vede k normálnímu dobu 7 semestrů na první profesionální vysokoškolským vzděláním. Cílem studie je získání základních znalostí a dovedností pro rychlejší kariéru a cílené zaměstnatelnosti. Bakalářské tituly mohou být aplikační výzkum orientovaný doplněn magisterským titulem nebo.

Velitel prohlubuje akademické vzdělání

Magisterský program, což vede k normální dobu tří semestrů při výzkumu či aplikovaného druhého stupně. To vyžaduje dokončení prvního vysokoškolským vzděláním. Požadavky na kvalifikaci v detailu jsou určeny na univerzitě. Studium je zaměřeno na rozšíření, specializace nebo rozšíření -A v nedávných studiích, je-li to nutné, v odborné praxi - získané znalosti a dovednosti. Magisterské stupně na vysokých školách aplikovaných věd poskytují přístup k vyšší veřejné správě, když je program akreditován. Magisterské stupně opravňují princip pro doktorské studium na vysoké škole. Odborné magisterské programy zaměřené na potenciální zákazníky z profesního života s prvním stupněm ( "celoživotní učení").

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

BBA

University of Applied Sciences Aschaffenburg

V bakalářské studium v ​​oboru Business Administration poskytuje příležitosti pro profesionální zaměstnanosti a rozvoje v udivující paletě sektorů a funkcí. Cílem tohoto ... [+]

V bakalářské studium v ​​oboru Business Administration poskytuje příležitosti pro profesionální zaměstnanosti a rozvoje v udivující paletě sektorů a funkcí. Cílem tohoto programu je připravit odborníky pro řízení, kteří jsou schopni používat speciální postupy, vědecky vyvinuté v průběhu času pro všechny hospodářské a administrativní funkce, k řešení praktických problémů. Absolventi programu jsou schopni pro podporu řízení v různých oblastech obchodní administrativy a převzít úkoly řídících samotných.

Mnozí z našich absolventů vstoupit do světa soukromého podnikání, kde mohou být aktivní konzultaci funkcí (např pro veřejné účetních, daňových poradců, business konzultantů i reklamních konzultantů) a také jako vedoucí zaměstnanci v průmyslu a v obchodních společnostech. Naši studenti jsou také v poptávce v odvětví bankovnictví a správu úvěru. Zejména existuje poptávka po kvalifikovaných odborníků řízení ve státní službě (např federální orgány, regionální správní orgány a oddělení sociálního zabezpečení). ... [-]

Německo Aschaffenburg Mnichov
Říjen 2019
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University of Applied Sciences Aschaffenburg

Elektronické a informační technologie má dopad na prakticky ve všech oblastech každodenního života. Bez ní nejen přirozené využití počítačů, televizory, tablety nebo smar ... [+]

Elektronické a informační technologie má dopad na prakticky ve všech oblastech každodenního života. Bez ní nejen přirozené využití počítačů, televizory, tablety nebo smartphony by bylo nemyslitelné. Mohou být také nalézt v stále složitějších vozidel opět hraje během pohybu na kolejích, ve vodě a ve vzduchu stále významnější roli, a má zásadní význam pro průmyslovou výrobu kapitálu a spotřebního zboží všeho druhu. Studium elektrotechniky a informačních technologií poskytuje znalosti, dovednosti a kompetence, aby se a pochopit elektronické systémy a poskytuje vám s nejlepšími vyhlídkami na trhu práce.

Základní údaje Ukončení studia: Bachelor of Engineering Následující Kvalifikace: Master of Engineering Rozsah: 210 ECTS v 7 semestrů, včetně šesti semestrů a praktické semestru Zahájení studie: Roční října Uzávěrka přihlášek 2 května do 15. července každého roku Elektronické a informační technologie na Univerzitě v Aschaffenburgu Získat znalosti a klíčové předpoklady pro povolání v hlavních technologických oblastech zítřka Odborné znalosti v oblasti elektroniky a informačních technologií, stejně jako individuální specializačního vzdělávání Fakulta Výzkumná Strong umožňuje praktickou práci na špici technologie v nejmodernějších laboratořích Atraktivní firem v regionu s vynikající příležitostí pro stáže Mezinárodní orientace: Double Degree s finským partnerských univerzitách možných Zvláštní dovednosti pro mistra univerzity v elektrotechnice a informačního inženýrství Pravidelné top místa v oficiální porovnat, jak CHE žebříčku TIME Studium v ​​kombinaci s praxí (vysoká škola-dual) možný Studijní cíle a výsledky učení ... [-]
Německo Mnichov Aschaffenburg
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Hochschule Aschaffenburg - Infofilm