Přečtěte si oficiální popis

WINGS International

Odborných studií

Děkujeme vám za váš zájem o částečný úvazek studií a dalších vzdělávacích programů na Wismaru Univerzitě aplikovaných věd (Německo). Wismar University je moderní a inovativní vzdělávací a výzkumné instituce s více než 100 let vynikající akademické kvality. Jedná se o mezinárodní vysokou školou, která je praxe a orientované na podnikání s více než 8500 studentů studuje jak na akademické půdě a prostřednictvím on-line nebo na částečný úvazek.

Wings - Wismar International ukončení služby Firma byla založena v roce 2004 - nabízí extra-profesní online a časové programy dílů, stejně jako certifikovaný další vzdělávání pro profesionály. Jeho tematické oblasti business, technologie a design s State College of dalšího certifikátu vzdělávání. S přibližně 4500 na částečný úvazek studentů a 650 další účastníci vzdělání na deseti místech po celé zemi, stejně jako v Berlíně a Mnichově, WINGS je jedním z předních poskytovatelů státních dálkového studia v Německu. WINGS je nyní také nabízí mezinárodní studie na částečný úvazek pro odborníky na studium center v Kapském Městě, Bangkoku, Singapuru a Surabaya.

Vzhledem k několika kontaktům v Evropě, Pobaltí, Americe, Latinské Americe, Asii a zejména jihovýchodní Asii-, různé mezikulturních charakteristik může být výrazně nalézt v našich výzkumných a výukových metod. V současné době jsou studenti z celého světa, které se účastní našich částečný úvazek studie pro profesionály.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Němec
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Hochschule Wismar - Mit allen Wassern gewaschen.