dBs Film Berlin

Úvod

Read the Official Description

Jeden z našich nejoblíbenějších otázky se ptát našich nových řad studentů filmových škol je "jak jste si vytvořit svůj první film?" Stejně jako v letech projít, odpovědi získat více překvapující. Filmmaking se stává stále přístupné vynálezů vysoce kvalitních telefonů s fotoaparátem a další. To znamená, že konkurence na trhu je více než kdy jindy divoký. Takže když zvažuje své možnosti pro filmové škole je velmi důležité se ptát, jak bude vaše zkušenosti vám výhodu?

Když jsme se popsat naše zařízení, obec, kvality výuky, nekompromisní podpoře a umístění, dáme vám obraz proč dBs Berlín je "obyčejná škola". Trvá všechny tyto prvky dohromady a vytvořit naši motto vášeň Probíhá, To znamená, že je nejen tam intenzivní radost všem, co děláme společně, ale také to, že společně budeme demonstrovat, jak vášeň je klíčem k úspěchu.

Přehled

Naše nově zrekonstruované state-of-the-umění zařízení tady v Berlíně jsou jen pár let. Ale stavíme na dědictví naší instituce, která působí od roku 1999 ve Velké Británii. V roce 2013 jsme otevřeli DBS Berlín dát našim studentům přístup k rozmanité a založil uměleckou scénou naleznete zde. Domov pro Berlinale a na Evropském filmovém trhu, tato událost je must-navštěvovat pro každého, kdo hledá mít relevanci v průmyslu.

Vaše výuka bude probíhat v našich účelových prostor v našem hlavním vzdělávacím centru v bzučení čtvrti Friedrichshain. Doprovodný pokyn od našeho průmyslu zkušených lektorů bude hodnocení přednáškové akce, aby vám ještě více expozici na to, co se děje dnes a jak bude vypadat budoucnost. Tento praktický pohled nabízí komplexní pohled do nejen technických znalostí, ale také reálné praxe v oboru.

Pokud hledáte pro komplexní úvod ve filmové tvorbě, naše jednoroční diplom program je perfektní. Je to také také skvělý způsob, jak oživit vaše mise jako umělec, re-zdokonalovat své schopnosti ve vizuálním vyprávění a strávit vzrušující rok v zahraničí. Budete také vytvořit působivý showreel 30 filmů!

Pokud hledáte vysoce hodnotnou akreditované vzdělání, zvážit naše (Hons) bakalářský titul, který se podává prostřednictvím University of St Mark & ​​St John ve Velké Británii. Tento 3-leté program je určen pro ty, kteří chtějí ponořit se hluboko do konceptů, teorií, technických znalostí a praxe.

Více informací

Chcete vidět, co jsme mluvili? Zaregistrovat se do jednoho z našich Dnů otevřených dveří na naší internetové stránce (dbsfilm.net) a přijít setkat se s námi osobně.

Nemají výmluvu, aby přišel do Berlína právě teď? Zjistit více o druzích příležitostí, mohl jsi s DBS Film v Berlíně tím, že prozkoumá náš profil tady na studia. Nebo pomocnou ruku nám dnes zasláním e-mailu: admissions@dbsfilm.net Těšíme se na setkání s Vámi!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Film stupeň BA (Hons)

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Německo Berlin

Naučte praktické i teoretické základy, které potřebujete, aby se stal dobře-obešel filmař, v kombinaci s dobrým kus zkušeností hodin, které jsou tak důležité, aby se stal odborníkem. Klíčem k tomu jsou naše aplikovány moduly na podnikání filmové tvorby, budování vaší značky jako filmař, financování, distribuce multi-platformní, budování publika, a využití síly sociálních médií k propagaci. [+]

Přehled

Naučte praktické i teoretické základy, které potřebujete, aby se stal dobře-obešel filmař, v kombinaci s dobrým kus zkušeností hodin, které jsou tak důležité, aby se stal odborníkem. Klíčem k tomu jsou naše aplikovány moduly na podnikání filmové tvorby, budování vaší značky jako filmař, financování, distribuce multi-platformní, budování publika, a využití síly sociálních médií k propagaci.

Naše míra je navržen tak, aby vás připraví na kde průmysl se děje, ne tam, kde to bylo. Bude vám trvat do hloubky do každé z klíčových oblastí, a opravdu soustředit se na hledání vlastní tvůrčí hlas jako vizuální vypravěč. Hands-on a praktické, čas je také věnována opravdu leštit každý produkci, s očekáváním, budete dokončit své studium s krátkým filmem festivalu-ready. ... [-]


Videos

dBs Film: For the daring

dBs Students: Silvia

dBs Students: Michael