hwtk University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

School of Business, technologie a kultury je soukromá, state-schválený a akreditovaný Science univerzity se sídlem v Berlíně a další studium v Baden-Baden. Po založení v roce 2011, byla studie pracuje při 1. Přidá se v říjnu 2012. Jako dceřiná společnost F + U Group, HTWK z více než třicet let zkušeností z výhod renomované německé vzděláním Konzernes.

výzkum

HTWK vidí její zájmy výzkumu v aplikované a samozřejmě v souvislosti s výzkumem v oblasti obchodu, technologií a kulturních studií. Cílem výzkumu je získat nové znalosti a jejich umístění na nabízených studijních programů a předávání nových výzkumných přístupů pro použití studenty.

publikace

Ve výsledcích HTWK Diskuse Paper Series z probíhajícího výzkumu členů University of HTWK být zavedeny od roku 2015. HTWK Discussion Papers mohou také objevit jako články v odborných časopisech, jako příspěvky ve sbornících nebo monografií. Jsou zaměřeny na vědců / badatelů a studentů, ale také na národní i mezinárodní zájem v ekonomice, společnosti, politice a kultuře a mají povzbudit lidi, aby znovu oživit odbornou debatu a pokračovat.

Místa

Berlín

Adresa, 1. řádek
hwtk Berlin
Bernburger Straße 24/25

10963 Berlín, Berlín, Německo

Baden-Baden

Adresa, 1. řádek
hwtk Baden-Baden
Jägerweg 8

76532 Baden-Baden, Bádensko-Württembersko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium