Přečtěte si oficiální popis

School of Business, technologie a kultury je soukromá, state-schválený a akreditovaný Science univerzity se sídlem v Berlíně a další studium v Baden-Baden. Po založení v roce 2011, byla studie pracuje při 1. Přidá se v říjnu 2012. Jako dceřiná společnost F + U Group, HTWK z více než třicet let zkušeností z výhod renomované německé vzděláním Konzernes.

výzkum

HTWK vidí její zájmy výzkumu v aplikované a samozřejmě v souvislosti s výzkumem v oblasti obchodu, technologií a kulturních studií. Cílem výzkumu je získat nové znalosti a jejich umístění na nabízených studijních programů a předávání nových výzkumných přístupů pro použití studenty.

publikace

Ve výsledcích HTWK Diskuse Paper Series z probíhajícího výzkumu členů University of HTWK být zavedeny od roku 2015. HTWK Discussion Papers mohou také objevit jako články v odborných časopisech, jako příspěvky ve sbornících nebo monografií. Jsou zaměřeny na vědců / badatelů a studentů, ale také na národní i mezinárodní zájem v ekonomice, společnosti, politice a kultuře a mají povzbudit lidi, aby znovu oživit odbornou debatu a pokračovat.

Programy se vyučují na:
  • Němec

Tato škola dále nabízí:


hwtk University of Applied Sciences

Uvědomili jste si, že moderní společnosti jsou stále mezinárodněji zapojené a musí jednat interkulturně? Zajímáte se také o globální pracovní prostředí s mezinárodní dime ... [+]

Do studijního programu

Uvědomili jste si, že moderní společnosti jsou stále mezinárodněji zapojené a musí jednat interkulturně? Zajímáte se také o globální pracovní prostředí s mezinárodní dimenzí? Pak bakalářský program "Mezinárodní management" připravuje pro práci v mezinárodně působících společnostech prostřednictvím psychologického, sociologického, interkulturního a jazykového vzdělávání. V 6 semestrech , které zahrnují semestr v zahraničí, můžete buď studovat v denním studijním modelu, v modelu dvojího studia nebo v distančním studiu, a díky praktickému vyučování otevřít vynikající perspektivní kariéru a plat. Kromě mezinárodního kampusu v Berlíně , příležitosti k učení se více cizích jazyků a semestru v zahraničí bude celosvětová globální orientace programu zaokrouhlena. Semestr v zahraničí může být dokončen na některé z našich mezinárodních partnerských univerzit, například v New Yorku nebo v rámci programu Erasmus, a je zahrnut v měsíčních školných poplatcích.... [-]

Německo Berlín Baden-Baden
Duben 2020
Angličtina,Němec
Denní studium
Kombinované
6 - 9 semestry
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině