nta Isny

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studium s budoucností - na NTA Isny!

Vynikající kontakty na partnerských společností v průmyslu, osobní pozornost od vysoce kvalifikovaných fakulty, praktické učení v malých skupinách, krátké doby studia v Německu unikátních předmětů a velkou Freizeitgangebot v rodinném prostředí - studium na Fachhochschule z NTA Isny ​​vám nabízí mnoho výhod.

Na NTA Isny ​​vás, pokud jste úspěšně otevřít Bachelor of Science (B.Sc.) se Technická vysoká škola nebo vysoká škola byly dokončeny. Jiné požadavky pro přijetí neexistují. Zde můžete začít hned s studie o ročním semestru startu v zimním semestru!

S dokončení Bachelor of Science (B.Sc.) vám otevírá možnost, aby vyrovnala úspěšný start STEM plochy v jednom z 123.000 bodů nebo postgraduální studium v ​​Německu nebo v zahraničí berou.

Přehled kurzů

Objevte své možnosti a nyní získat informace o našich akreditovaných kurzů pro BSC:

chemie

Bakalář Chemie, specializující se na obecné chemie a chemie a analýzy potravin na životní prostředí u NTA Isny ​​jste otevřeli široké pole působnosti.

farmaceutická chemie

Studijní program pro Bachelor of Science chemie na NTA Isny ​​je optimálně přizpůsoben potřebám farmaceutického průmyslu.

Fyzika inženýrství

Aplikovaná a technická fyzika, strojírenství, elektroniky, optiky, chemie, počítačové vědy a mnoho dalších. vše zahrnuje studium u BSC fyziku.

výpočetní technika

Bakalář vědy výpočetní techniky na NTA Isny ​​nabízí vynikající základní výcvik a následně specializace.

Volba povolání je snadné!

NTA Isny ​​vám pomůže mít správnou cestu pro budoucí kariéru! Protože v areálu NTA vám nabízíme jedinečnou příležitost objevit své silné stránky a rozhodnout se pro párování pro vás profesionální v oblasti přírodních věd a informatiky - buď degustátor pracovní stáže nebo na přípravné semestru.

Zde si můžete ve zkušební praxe nebo přípravného semestru své znalosti v přírodních vědách matematiky, chemie, fyziky a informatiky prohloubit a rozšířit, a tak snadno zjistit, kde se vaše síla spočívá. To vám pomůže při volbě povolání - ať už na odborné škole s odbornou přípravu nebo na koleji s mírou!

Jako součást naší zkušební verzi stáže, nabízíme i kurzy pro tento týden Bogy.

Tou nejlepší investicí je vlastní v budoucnosti!

NTA Isny ​​vám nabízí mnoho výhod ve studii - z osobním dohledem našich instruktorů na cvičeních až k efektivnímu učení v malých skupinách. Je to patrné nejen v úspěšném dokončení našich studentů, ale také skutečnost, že studenti NTA Isny ​​mají jeden z nejkratších dob studia v Německu! Studium na soukromé, státem uznané Fachhochschule NTA Isny ​​je tedy udržitelný Investujeme do vaší budoucnosti.

Místa

Isny im Allgäu

Naturwisschenschaftlich- Technische Akademie, Prof. Dr. Grübler gGmbH, Isny

Adresa, 1. řádek
Sei­den­stra­ße 12-35
88316 Isny im Allgäu, Bádensko-Württembersko, Německo
Telefonní číslo
+49 7562 97070