Přečtěte si oficiální popis

Studium s budoucností - na NTA Isny!

Vynikající kontakty na partnerských společností v průmyslu, osobní pozornost od vysoce kvalifikovaných fakulty, praktické učení v malých skupinách, krátké doby studia v Německu unikátních předmětů a velkou Freizeitgangebot v rodinném prostředí - studium na Fachhochschule z NTA Isny ​​vám nabízí mnoho výhod.

Na NTA Isny ​​vás, pokud jste úspěšně otevřít Bachelor of Science (B.Sc.) se Technická vysoká škola nebo vysoká škola byly dokončeny. Jiné požadavky pro přijetí neexistují. Zde můžete začít hned s studie o ročním semestru startu v zimním semestru!

S dokončení Bachelor of Science (B.Sc.) vám otevírá možnost, aby vyrovnala úspěšný start STEM plochy v jednom z 123.000 bodů nebo postgraduální studium v ​​Německu nebo v zahraničí berou.

Přehled kurzů

Objevte své možnosti a nyní získat informace o našich akreditovaných kurzů pro BSC:

chemie

Bakalář Chemie, specializující se na obecné chemie a chemie a analýzy potravin na životní prostředí u NTA Isny ​​jste otevřeli široké pole působnosti.

farmaceutická chemie

Studijní program pro Bachelor of Science chemie na NTA Isny ​​je optimálně přizpůsoben potřebám farmaceutického průmyslu.

Fyzika inženýrství

Aplikovaná a technická fyzika, strojírenství, elektroniky, optiky, chemie, počítačové vědy a mnoho dalších. vše zahrnuje studium u BSC fyziku.

výpočetní technika

Bakalář vědy výpočetní techniky na NTA Isny ​​nabízí vynikající základní výcvik a následně specializace.

Volba povolání je snadné!

NTA Isny ​​vám pomůže mít správnou cestu pro budoucí kariéru! Protože v areálu NTA vám nabízíme jedinečnou příležitost objevit své silné stránky a rozhodnout se pro párování pro vás profesionální v oblasti přírodních věd a informatiky - buď degustátor pracovní stáže nebo na přípravné semestru.

Zde si můžete ve zkušební praxe nebo přípravného semestru své znalosti v přírodních vědách matematiky, chemie, fyziky a informatiky prohloubit a rozšířit, a tak snadno zjistit, kde se vaše síla spočívá. To vám pomůže při volbě povolání - ať už na odborné škole s odbornou přípravu nebo na koleji s mírou!

Jako součást naší zkušební verzi stáže, nabízíme i kurzy pro tento týden Bogy.

Tou nejlepší investicí je vlastní v budoucnosti!

NTA Isny ​​vám nabízí mnoho výhod ve studii - z osobním dohledem našich instruktorů na cvičeních až k efektivnímu učení v malých skupinách. Je to patrné nejen v úspěšném dokončení našich studentů, ale také skutečnost, že studenti NTA Isny ​​mají jeden z nejkratších dob studia v Německu! Studium na soukromé, státem uznané Fachhochschule NTA Isny ​​je tedy udržitelný Investujeme do vaší budoucnosti.

Programy se vyučují na:
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

BSc

nta Isny

Chemické sloučeniny produkoval a jejich vlastnosti prozkoumat nové syntetické cesty vyvíjet, zlepšovat složení materiálů a mnoho dalších látek - bakalářský titul v oboru ... [+]

S chemie Bachelor of Science (B.Sc.)

Studie na chemii s důrazem Obecná chemie nebo chemie a analýzy potravin na životní prostředí

výroba chemických sloučenin a zkoumat jejich vlastnosti, vyvíjet nové syntetické cesty, složení zkušebních materiálů a mnoho dalších látek s cílem zlepšit - bakalářský titul v oboru chemie, můžete v laboratořích a výrobků chemického a farmaceutického průmyslu, v potravinářském a nápojovém průmyslu, v oblasti zajišťování kvality a kontrola společnosti, jsou zaměstnány ve veřejných výzkumných a zkušebních ústavů, kontrolním orgánům v oblasti ochrany životního prostředí a v mnoha dalších oblastech. Při studiu chemie budete tvořil všestranný ve vědě a bude těžit z praktického přístupu NTA Isny: Vzhledem k tomu, zde se můžete prakticky provádět i všechny experimenty a učit se tak znát všechna zařízení, s nímž se později ve firmě pracovat dál. ... [-]

Německo Isny im Allgäu
Říjen 2019
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
nta Isny

Chcete-li jít do věcí přesně na dno a přinést průlomové technologie, jako jsou nanotechnologie a laserové technologie nebo nejnovější senzorových technologií na cestě? Ch ... [+]

S fyzikální inženýrství Bachelor of Science (B.Sc.)

Chcete-li jít do věcí přesně na dno a přinést průlomové technologie, jako jsou nanotechnologie a laserové technologie nebo nejnovější senzorových technologií na cestě? Chcete vrchol toho, co je technicky možné dosáhnout?

Pak se rozhodnou nyní pro akreditované titul ve fyzice inženýrství: Vzhledem k tomu, že v sobě spojuje aplikován a inženýrská fyzika s elektrotechniky, elektroniky, optiky, chemie, informatiky a technické správy. A to je to, co jste otevřeli velké vyhlídky na jemnou mechaniku, optické, elektronické, lékařské nebo data zpracovatelského průmyslu!

Akreditovaný Bachelor of Science 7 semestrů a je rozdělen do tří částí:... [-]

Německo Isny im Allgäu
Říjen 2019
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
nta Isny

Pohybujete se rádi věděli, ve virtuálních světech a chtějí to, co za tím stojí? Váš sen je vyvinout robot nebo databázových systémů, vývoj software a internetové technolo ... [+]

S výpočetní techniky Bachelor of Science (B.Sc.)

Pohybujete se rádi věděli, ve virtuálních světech a chtějí to, co za tím stojí? Váš sen je vyvinout robot nebo databázových systémů, vývoj software a internetové technologie i nadále prosazovat? Chcete-li nahlédnout do zákulisí a naučit se základy informatiky? Pak jste na NTA Isny ​​im počítačové vědy s Bachelor of Science pravé!

Naše virtuální svět se neustále roste a má obrovskou poptávku po kvalifikovaných pracovníků v high-tech oblasti, další podání s know-how a vášní v jejich vývoji. Z tohoto důvodu jsou počítačoví odborníci v IT průmyslu i mimo něj velmi vyhledávaná specialistů.... [-]

Německo Isny im Allgäu
Říjen 2019
Němec
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Lehrerfortbildung für Gymnasien und Realschulen im Bereich Chemie