Keiser University Latin American Campus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Keizer University

Společnost Keizer, která byla založena v roce 1977, je druhou největší nezávislou soukromou neziskovou univerzitou na Floridě, která slouží více než 20 000 studentům, kteří získávají doktorské, magisterské, bakalářské a spolupracovníci ve více než 90 oborech.

Univerzita se skládá z 18 poboček na Floridě, mezinárodní divize, Graduate School, College of Golf and Sports Management, online divize, off-site kampusu v Šanghaji, Číny, Latinskoamerického kampusu a Jazykového institutu v Nikaragui.

Latinskoamerický kampus

Keizer University - Latinskoamerický kampus je instituce vysokoškolského vzdělávání, která uděluje americké tituly v Nikaragui a většině regionu. Rezidenční areál, který se nachází v San Marcos, Nikaragua, pracuje na americkém akademickém kalendáři a nabízí většinu instrukcí v angličtině jak v tradičních, tak v on-line formátech.

Na našem intimním kampusu přicházejí studenti z celého světa, aby se proslavili profesory světové třídy, v malých třídách, v klidném, malebném a historickém prostředí. Máme seznam kvalifikované fakulty s Ph.D. a magisterské tituly z prestižních univerzit v USA a Evropě.

Pracujeme společně s vámi na každém kroku, od aplikace přes financování až po aplikaci víz.

Vše, co musíte udělat, je studovat a dosáhnout. Naplánujte svou budoucnost dnes a vezměte výzvu KU!

Dopis kancléře

Vážení přátelé, kolegové a vážení návštěvníci,

Jménem rodiny Keiser, správní rady, naší fakulty, zaměstnanci a studenty: vítejte na Keizerově univerzitě oslavu téměř 40 let excelence ve vzdělávání! Když naše rodina založila naši první školu ve Ft. Lauderdale v roce 1977 - s jedním studentem a několika učebnami - v té době jsem si nikdy nemohla představit, že o 40 let později budeme po celém státě Floridy budovat školní areály, dohody o spolupráci s univerzitními systémy v Číně a Moldavsku a školní areál v Nikaragui aby sloužil zahraničním studentům, téměř 3800 zaměstnancům a přibližně 20 000 studentům se spolupracovníkem, bakalářským, magisterským a doktorským studijním programům v několika profesních oborech.

A přesto je to právě to, co jsme dosáhli.

Tento dramatický růst lze vysledovat přímo zpátky do našeho původního závazku k naší filozofii, že studenti jsou na prvním místě. Jednoduše řečeno, oni jsou důvodem, proč existujeme. Naším posláním a naším dekádním nasazením je zodpovědnost vůči našim studentům tím, že nabízíme inovativní osvědčený vzdělávací přístup s malými třídami, vysoce personalizované výuky, praktické praktické školení a flexibilní plánování pro naše studenty. A jsem docela pyšný, že tento model vede k vysoké míře absolvování a umístění v oboru studia našich studentů. Kromě toho jsme vždy učil důležitost vedení a sloužící komunitám, ve kterých žijeme a pracujeme. Tento závazek přesahuje třídu, neboť naši studenti, fakulty a zaměstnanci neustále hledají příležitost dobrovolně poskytovat čas a zdroje dobročinným organizacím. Víme, že je to důležité pro naše studenty, protože naši absolventi pravidelně říkají, že tento aspekt jejich vzdělání nejen prospěje jejich kariéře, ale také obohatil jejich životy a rodiny.

Já osobně vás vyzývám, abyste navštívili jednu nebo více našich školských areálů Keizer. Ujišťuji vás, že zažijete pečlivé a přátelské prostředí, které podle našeho názoru vede k úspěšnému učení. Toto prostředí, naše "studentská" kultura a náš závazek ke kvalitě je recept na náš úspěch a pomáhá našim absolventům vstoupit do pracovní síly s vysokou mírou osobní a profesní důvěry.

S pozdravem,

Arthur Keizer, Ph.D.

Kancléř

Keizer University

Místa

San Marcos

Adresa, 1. řádek
Gasolinera UNO 2c. al Sur
San Marcos, Carazo

San Marcos, Oddělení Carazo, Nikaragua