Avans University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studium na Avans University of Applied Sciences znamená získání nejnovějších poznatků. Ale to není všechno. Naučíte se také, jak tyto znalosti uplatnit ve skutečných obchodních nebo profesionálních projektech. Naše studie jsou dokonale přizpůsobeny požadavkům organizací a společností, které působí mezinárodně. Univerzita byla v roce 2018 již po páté za sebou zařazena mezi nejlepší univerzitu aplikovaných věd v Nizozemsku jako jedna z předních vysokých škol „Keuzegids Hbo“! Avans je v top 3 po dobu 8 let, což ukazuje, že jsme nastavili latku vysoko, což se odráží v naší vlastní značce kvality.


Buďte jako doma

A co víc, zajistíme, že jako zahraniční student se budete cítit jako doma v Holandsku. Jedním ze způsobů, jakým to děláme, je uspořádání kvalitního ubytování a pomoc s vaší vízovou dokumentací (Nizozemská agentura pro přistěhovalectví a naturalizaci). Dáváme vám vřelé, pečující a osobní přivítání. Po příjezdu obdržíte prodloužený úvod do města Avans a do města. Můžete se setkat s dalšími zahraničními studenty. Nabízíme vám také každou příležitost spojit se s živým studentským životem.

Podpěra, podpora

Avans nabízí profesionální tým studentských poradců, kteří vám pomohou se všemi otázkami souvisejícími se studiem a studentem. Děláme to proto, že jsme přesvědčeni, že pokud se cítíte pohodlně ve vašem prostředí, můžete se učit dobře akademicky.

Jste v dobrých rukou

Současní a bývalí studenti považují Avans University of Applied Sciences za nejlepší univerzitu svého druhu v Nizozemsku. Jsme nesmírně hrdí na tento úspěch a uděláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že tomu tak bude i nadále.

Místa

Hertogenbosch

Adresa, 1. řádek
Avans University of Applied Sciences 's-Hertogenbosch Campus Onderwijsboulevard 215
5223 DE Hertogenbosch, Severní Brabantsko, Nizozemsko

Breda

Adresa, 1. řádek
Avans University of Applied Sciences #2 Breda Campus Hogeschoollaan 1
4818 CR Breda, Severní Brabantsko, Nizozemsko