Přečtěte si oficiální popis

Studium na Avans University of Applied Sciences znamená získání nejnovějších poznatků. Ale to není všechno. Naučíte se také, jak tyto znalosti uplatnit ve skutečných obchodních nebo profesionálních projektech. Naše studie jsou dokonale přizpůsobeny požadavkům organizací a společností, které působí mezinárodně. Univerzita byla v roce 2018 již po páté za sebou zařazena mezi nejlepší univerzitu aplikovaných věd v Nizozemsku jako jedna z předních vysokých škol „Keuzegids Hbo“! Avans je v top 3 po dobu 8 let, což ukazuje, že jsme nastavili latku vysoko, což se odráží v naší vlastní značce kvality.


Buďte jako doma

A co víc, zajistíme, že jako zahraniční student se budete cítit jako doma v Holandsku. Jedním ze způsobů, jakým to děláme, je uspořádání kvalitního ubytování a pomoc s vaší vízovou dokumentací (Nizozemská agentura pro přistěhovalectví a naturalizaci). Dáváme vám vřelé, pečující a osobní přivítání. Po příjezdu obdržíte prodloužený úvod do města Avans a do města. Můžete se setkat s dalšími zahraničními studenty. Nabízíme vám také každou příležitost spojit se s živým studentským životem.

Podpěra, podpora

Avans nabízí profesionální tým studentských poradců, kteří vám pomohou se všemi otázkami souvisejícími se studiem a studentem. Děláme to proto, že jsme přesvědčeni, že pokud se cítíte pohodlně ve vašem prostředí, můžete se učit dobře akademicky.

Jste v dobrých rukou

Současní a bývalí studenti považují Avans University of Applied Sciences za nejlepší univerzitu svého druhu v Nizozemsku. Jsme nesmírně hrdí na tento úspěch a uděláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že tomu tak bude i nadále.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Avans University of Applied Sciences

Díváte se za hranice a zajímáte se o ekonomiku, marketing a podnikání. Studijní program Mezinárodní obchod Vás připraví na manažerskou roli v mezinárodní organizaci ... [+]

Bakalář v mezinárodním obchodě

Díváte se za hranice a zajímá vás ekonomika, marketing a podnikání. Studijní program International Business vás připraví na manažerskou roli v mezinárodní organizaci.

Velká nadnárodní společnost chce vstoupit do nového trhu v Brazílii. Poskytujete poradenství v oblasti marketingu. Nebo výrobce mobilních telefonů chce přemístit část své produkce do východní Evropy. Vyzkoušejte možnosti a napište obchodní plán.

Jako mezinárodní obchodní manažer můžete poskytovat poradenství ve všech obchodních záležitostech. Jako komunikace, marketing, obchod, prodej nebo finance. Přistupujete k mezinárodním obchodním otázkám z různých perspektiv a řešíte je.... [-]

Nizozemsko Breda
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Avans University of Applied Sciences

International Business vás připravuje na kariéru v globálním prostředí. Stanete se odborníkem na podnikání v mezikulturním prostředí. ... [+]

Bakalář v mezinárodním obchodě

International Business vás připravuje na kariéru v globálním prostředí. Stanete se odborníkem na podnikání v mezikulturním prostředí.

Nizozemská společnost vyrábí obiloviny pro lidi s potravinovými alergiemi a exportuje své výrobky do různých evropských zemí. Jeho tržní podíl ve východní Evropě bohužel neroste podle plánu. Jako referent pro mezinárodní zpravodajství v trhu analyzujete současný trh, obilninový průmysl a ekonomické prostředí, abyste určili faktory, které potenciálně omezují růst vaší společnosti.

Vy

Jako podnikavý člověk si rádi stanovujete své vlastní cíle učení. Jste otevřený, nezávislý a dobrodružný, globální občan, který touží objevit jiné způsoby práce, života a podnikání. Vaše práce má vliv při respektování lidí a planety. Náročný a kreativní, jste rodený komunikátor a jazykový nadšenec. Přijímáte výzvy a rádi pracujete jako tým.... [-]

Nizozemsko Hertogenbosch
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Avans University of Applied Sciences

Myslíš si, že je velký, větší, největší. V průmyslovém inženýrství ... [+]

Bakalář průmyslového inženýrství a managementu

Myslíš si, že je velký, větší, největší. V průmyslovém inženýrství

Každý den nastupují na palubu letadla stovky lidí. Jste zodpovědní za to, že tyto letouny jsou v dobrém stavu. Spravujete údržbu velkých lodí, udržitelnou výrobu energie nebo strojů v továrnách. Nejen pro technické společnosti, ale také v sektoru péče a vlády. Neprovádějte údržbu sami, ale zajistěte, aby k ní došlo. A přesvědčte vedení, že je to nutné.

Vy

Máte chuť na technologii. Baví vás práce s lidmi z celého světa. Rychle uvidíte, jak fungují stroje nebo procesy. Chápete, jaké kroky musíte podniknout. Také se chcete dívat za hranice. Jste si jistí, máte sebevědomí a přesvědčivé síly. A k úkolům přistupujete zodpovědně.... [-]

Nizozemsko Breda
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Avans University of Applied Sciences

Planeta potřebuje řešení problémů. Program Věda o životním prostředí pro udržitelnou energii a technologii (ESSET) vás přemění v ambiciózního odborníka na životní prostře ... [+]

Bakalář v oboru ekologie pro udržitelnou energii a technologii

Planeta potřebuje řešení problémů. Program Věda o životním prostředí pro udržitelnou energii a technologii (ESSET) vás přemění v ambiciózního odborníka na životní prostředí s titulem BSc.

Obec chce být do roku 2040 uhlíkově neutrální. V rámci poradenského týmu najdete způsoby, jak snížit spotřebu energie a implementovat udržitelné zdroje energie. Výzkum výnosů solárních panelů a vývoj strategií pro opětovné použití CO2 pro efektivní růst potravinářských plodin. Vaše řešení jsou finančně životaschopná a akceptovaná jak průmyslem, tak veřejností, s ohledem na budoucí vývoj, techniky a politiky. ESSET byl zvolen nejlepším bakalářským titulem environmentálních věd Keuzegids hbo 2019 a Elsevier's Best Studies 2018.... [-]

Nizozemsko Breda
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Avans University of Applied Sciences

Finance ... [+]

Bakalář v oboru finance

Finance

Váš zaměstnavatel vyrábí kola a chce zřídit výrobní závod na Tchaj-wanu. Je vaším úkolem vypočítat budoucí toky příjmů, výrobní náklady a čistou současnou hodnotu projektu.

Nebo vaše společnost chce převzít jednoho ze svých konkurentů a je vaším úkolem prozkoumat rozvahu a určit hodnotu této společnosti.

Jako mezinárodní správce víte vše o plánování a sledování peněžních toků v mezinárodním pracovním prostředí.

Vy

Jste ambiciózní student s dobrými analytickými a numerickými dovednostmi. Chcete zahájit kariéru v mezinárodním finančním prostředí, uvnitř nebo mimo Nizozemsko. Máte rádi práci s různými národnostmi a plynule mluvíte a psáte obchodní angličtinu.... [-]

Nizozemsko Breda
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215

's Hertogenbosch, Severní Brabantsko, 5223 DE NL
Sociální média
Adresa destinace
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1

Breda, Severní Brabantsko, 4818 CR NL
Sociální média