Breda University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dne 1. září 2018 bylo naše jméno změněno na Breda University of Applied Sciences . V tomto akademickém roce jsme se také ubytovali v krásném vypsaném a kompletně zrekonstruovaném klášteře na Mgr. Hopmansstraat v Bredě, která je součástí našeho nového areálu.

Breda University of Applied Sciences je středně velkou institucí vysokoškolského vzdělávání financovanou vládou. V našem institutu studuje více než 7 000 holandských a zahraničních studentů z přibližně 100 zemí. Nabízíme bakalářský a magisterský program na úrovni profesionální ('hbo') a akademické ('wo') v oblasti her, médií, hotelů, zařízení, logistiky, budování prostředí, cestovního ruchu a volného času

Organizace

Breda University of Applied Sciences má silné vazby s profesním oborem a zaměřuje se na podnikatelské a obchodní aktivity. V tomto procesu hledáme inovace, přijmeme mezinárodní výhled a činíme společensky odpovědné a udržitelné rozhodnutí.

Inspirativní prostředí

Naše strategie mimo jiné popisuje, jak budeme věnovat ještě větší pozornost mezinárodnímu vzdělávání, synergii mezi různými disciplínami a spolupráci s průmyslovými partnery. Studenti jsou povzbuzováni, aby rozvíjeli svůj talent, ale také rozvíjeli svou vynalézavost a vynalézavost.

Studijní programy hotelu, zařízení a cestovního ruchu se přestěhovaly do bývalého kláštera na počátku akademického roku 2018-2019. Nový areál se postupně rozvíjí v inspirativní místo pro setkání lidí s různými odbornými znalostmi a různorodého kulturního prostředí.

V tomto inspirujícím prostředí připravujeme naše studenty na mezinárodní kariéru. Většina našich studijních programů se vyučuje v angličtině, ale programy, které vyučují holandští, věnují velkou pozornost mezinárodnímu obchodu a spolupráci.

Půl století zkušeností

Společnost BUas, dříve NHTV, je největším a nejvýznamnějším vzdělávacím institutem na světě, který nabízí studijní programy v oblasti cestovního ruchu, volného času a pohostinství. S více než půlstoletou zkušeností v praxi založeném vysokoškolském vzdělání a mezinárodní spolupráci, naše bakalářské studijní programy zaznamenávají dlouhodobě vysoké hodnocení v "Keuzegids HBO" již mnoho let.

Kvalitní pečeť

  • Elsevierová nejlepší špecializovaná univerzita aplikovaných věd 2018
  • Elsevierová nejlepší špecializovaná univerzita aplikovaných věd 2017-2018

Bakalář vědního cestovního ruchu

Keuzegids Universiteiten Nejlépe hodnocený program 2019

Hry

  • Keuzegids Hbo Nejlépe hodnocený program 2019
  • Keuzegids Hbo č.1 ve vlastní kategorii 2019
Zařízení

Keuzegids Hbo č. 1 ve vlastní kategorii 2019

Keuzegids Hbo Nejlépe hodnocené Program 2019

Hotel

Keuzegids Hbo Nejlépe hodnocený program 2019

Média

Keuzegids Hbo č.1 ve vlastní kategorii 2019

Logistika

Keuzegids Hbo Logistics Management: číslo 1 ve vlastní kategorii 2019

Keuzegids Hbo Logistické inženýrství: Top 3 ve vlastní kategorii 2018 2019

Postavené prostředí

Keuzegids Hbo Top 3 ve vlastní kategorii 2019

Místa

Breda

Adresa, 1. řádek
Monseigneur Hopmansstraat,1
4817 JT Breda, Severní Brabantsko, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium