Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Fakultě sociálních věd

Fakulta sociálních věd (TSP) ubytuje čtyři vědecké disciplíny s každým jejich specifických pohledů na lidi a společnost. Centrální v naší odborné přípravy a výzkumu je naše motto: Objevte lidí. Discover společnost!

10 dobrých důvodů proč zvolit pro Erasmus University

Studovat na akademické půdě

Erasmus University Rotterdam nabízí vše potřebné přímo na akademické půdě. Zde můžete navštěvovat přednášky a studovat v knihovně se svými spolužáky. Na oběd, můžete jíst v potravinářském soudu nebo Erasmus Paviljoen a pokud chcete sportovat, půjdete do sportovního centra. Zahraniční studenti mohou také bydlet na koleji. Kampus je opravdu místem k životu!

Aby se to stalo

Jaká je vaše ambice? Chcete vymýšlet nové ekonomické modely předpovídají další krizi? Ke zlepšení zdravotní péče v Africe? Ať už máte nové nápady pro kreativní průmysly, nebo jste se snaží založit vlastní firmu v legálním podnikání: Erasmus University vám pomůže, aby vaše ambice splní. Erasmus University Rotterdam: aby se to stalo.

Skutečný mezinárodní univerzita

Erasmus Rotterdamský jednou řekl: "Svět je můj domov" a to je to, co Erasmus University udržuje vždy na mysli. V multikulturní třídě, budete navštěvovat přednášky italského profesora a vaši kolegové studenti pocházejí ze zemí, jako je Čína a Brazílie. Lektoři cestovat po celém světě přivést zpět globální perspektivy. Budete součástí skutečně mezinárodním prostředí.

Vysoce kvalitní a vysoce hodnoceny

Erasmus University má vysoce kvalitní vzdělávání a výzkumný program. Špičková kvalita, ve skutečnosti. Mezinárodní žebříčky ukazují, že Erasmus University patří mezi světovými špičkovými hráči. Studenti oceňují kvalitu přednášek, odborných znalostí zaměstnanců a přípravy na úspěšnou kariéru.

Dobré pracovní příležitosti

Organizace a společnosti po celém světě mají zájem Rotterdam absolventy. Někdy se dokonce volat Erasmus University "přednostní board dodavatel pokoj". Během svého studia, budete platit hodně pozornosti k přípravám na trh práce, například při Erasmus Recruitment Dny: největší studentskou akci nábor v Evropě!

Rotterdam

Inovativní a živé jsou nejlepší slovy popsat Rotterdam. To může trvat nějakou dobu, poznat město, ale jakmile máte, je to skvělé město, ve kterém trávit své studentské dny. Existuje spousta módních restaurací, pěkné bary a festivaly v létě. Pro více studentů kariéry-driven mezi vámi mnoho zahraničních firem mají své kanceláře zde.

Student Life

Nejen, že vám nabízíme vysoké třídy vzdělání, Erasmus University Rotterdam také poskytuje velké volnočasové aktivity. Studie a studentské spolky a StudiumGeneraleorganise debaty, představení a přednášky po celý týden. Takže po dni tvrdého studia, budete mít spoustu možností pro relaxaci a zábavu.

sportovní

Fotbal, tanec, basketbal, veslování: Erasmus Sport nabízí téměř všechny druhy sportu. Na akademické půdě, tam jsou tenisové kurty a zbrusu nové fitness centrum s moderním vybavením. Nelze doručit dobrý studijní výkon, pokud nejste bojovat fit, můžete?

Úvod programy

Začněte svůj čas v Rotterdamu s Eurekaweek v polovině srpna objevovat město, spřátelit se a poznat univerzitního kampusu. K dispozici je rozsáhlý společenský úvod program pro zahraniční studenty příliš, s výlety po upozorní na město a Nizozemsku. Byli bychom opravdu doporučujeme, abyste k účasti: Rotterdam bude cítit jako doma v žádném okamžiku!

Bydlení

Nalezení dobré ubytování by neměl být problém, protože město nabízí řadu studentské bydlení. Můžete si zařídit bydlení přes SSH krátkodobého pobytu, HousingAnywhere nebo jednou jste tady, a to prostřednictvím ostatními studenty. Věděli jste, že zahraniční studenti si mohou půjčit studentské pokoje nebo studia přímo na akademické půdě?

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Holandský

Vidět BSc programy » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

BSC V řízení mezinárodních sociálních problémů

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Rotterdam

Budete studovat řízení mezinárodních sociálních výzev na Erasmus University Rotterdam, protože: rozmanitosti a široké škále témat, zabýváme; vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a společenského významu; atd. [+]

Bakalář v oboru řízení mezinárodních sociálních výzev

Bachelor of Science (BSC) v řízení mezinárodních sociálních výzev

Proč studovat bakalářský v řízení mezinárodních sociálních výzev v Rotterdam?

Budete studovat řízení mezinárodních sociálních výzev na Erasmus University Rotterdam, protože:

různorodost a široká škála témat se zabýváme; vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a společenského významu; plenární zasedání a intenzivní, malé skupinové sezení (Problem-based learning), které umožňují efektivně studovat; kombinace teorie a praxe, která vás připravuje na trh práce.

Co je tento program znamenat? ... [-]

International Bachelor in Psychology

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Rotterdam

Vy se snaží pochopit, proč se lidé chovají tak, jak se chovají? Zjistěte si, zda Mezinárodní Bakalář v oboru psychologie na Erasmus University Rotterdam je tou pravou volbou pro vás. [+]

Mezinárodní Bakalář psychologie

Bachelor of Science (BSC) v oboru psychologie

Myslíte si, usilovat o to, proč se lidé chovají tak, jak se chovají? Zjistěte si, zda Mezinárodní Bakalář v oboru psychologie na Erasmus University Rotterdam je tou pravou volbou pro vás.

Proč studovat mezinárodní Bakalář v oboru psychologie v Rotterdam? Vzhledem k teoretické a praktický přístup k široké škále psychologických předmětů, jako je poznávání, učení, závislosti, motivace atd .; Studenti zařadil holandský bakalářský studijní program číslo jedna v Nizozemsku jedenáctkrát; Metody učení Problém-Based, který umožňuje studovat efektivněji; Jste součástí skupiny více než 100 zahraničních studentů a dostanete se mísí s holandských studentů během vyučování. ... [-]

Videos

Why choose Erasmus University?

Contact

Erasmus University Rotterdam

Adresa, 1. řádek Erasmus Universiteit Rotterdam Faculteit der Sociale Wetenschappen Mandeville Building, T15-19 Postbus 1738 3000 DR Rotterdam
Rotterdam, South Holland, Nizozemsko
Website http://www.eur.nl/
Telefonní číslo +31 10 408 1111