Přečtěte si oficiální popis

Fontys je jednou z největších univerzit aplikovaných věd v Nizozemí a nabízí řadu bakalářských a magisterských programů v angličtině. Máme největší počet zahraničních studentů než jakákoli jiná univerzita v Nizozemsku se studenty z více než 80 národností z celého světa.

Navzdory velkému počtu studentů je vzdělávání v Fontys organizováno v malém měřítku. U Fontys je klíčovou otázkou internacionalizace. Nabízíme anglické jazykové vzdělávání zahraničním studentům, kteří chtějí absolvovat kompletní kurzy a / nebo zahraniční studenty, kteří nás navštěvují jako výměnné studenty. Kvalita je klíčovým prvkem vize společnosti Fontys. Usilujeme o dosažení úrovně kvality, která bude odpovídat kvalitě jakékoliv vysoké školy v evropském kontextu.

Fontys věnuje zvláštní pozornost parametrům nezbytným pro zajištění plynulého průběhu studií, jako je supervize studijního oboru, koučování a systém "buddy", časové plány vzdělávání a zkoušky, zpětná vazba ohledně hodnocení a úkolů, registrace studijního pokroku, poskytování informací a dostupnost pedagogických pracovníků.

Usilujeme o to, abychom byli vzdělávací institucí, která "podporuje růst prostřednictvím podpory

Kdo jsme

Fontys poskytuje vzdělávání a výzkum. Jako univerzitní univerzita jsme největším veřejným vzdělávacím institutem v jižním Nizozemí. Fontys chce být inovačním motorem propojením svého vzdělávání a výzkumu s inovačními procesy uvnitř i mimo oblast. Fontys má velký vliv díky vzdělávání a výzkumu téměř ve všech oblastech společnosti. Kvůli našemu zastoupení na klíčových pozicích v téměř každé oblasti, každý, kdo žije a pracuje v jižním Nizozemí, přichází do styku s Fontys, ať již přímo nebo nepřímo. Vzděláváme velké skupiny talentovaných mladých dospělých ve velkém počtu profesí. Po jejich školení se s nimi setkáváme jako s kolegy, jako stážisté, jako partneři ve spolupráci nebo výzkumu nebo jako odborníci, kteří chtějí obohatit nebo prohloubit své znalosti.

Naše organizace je v pořádku. Studenti a zaměstnanci jsou spokojeni a poskytují nám "sedm minus" a "sedm plus". Fontys je finančně zdravý a kvalita našeho vzdělávání je také v dobrém stavu. Základní vlastnosti, které požadujeme od nás, jsou udržitelně zakotveny v kontrolních a doprovodných vyhodnocovacích cyklech. Považujeme se za partnerství v oblasti znalostí a inovací v regionech a odborných oborech.

Vzdělávací vizi

Technologický, společenský a hospodářský vývoj ovlivňují a mění svět kolem nás, nyní i v budoucnu. Fontys významným způsobem přispívá k těmto potřebným změnám tím, že uspokojí více než potřeby studenta a světa budoucnosti. Náš význam spočívá také v našem vlivu na provádění změn ve společnosti - regionální, národní a mezinárodní. Naše přidaná hodnota spočívá v naší proaktivní roli - ve společném navrhování a rozvoji udržitelné a spravedlivé společnosti.

Tuto přidanou hodnotu přinášíme propojením rozvoje talentů se změnami ve společenských sektorech a oblastech práce. Naším úkolem otevřeného znalostního institutu je poskytovat formu propojením vzdělávání a výzkumu s aktuálními společenskými otázkami. Tímto způsobem přispíváme k inovacím v oblasti práce, profesionálního kontextu a sociálního sektoru. Tvoříme regionální, národní a mezinárodní agendy ve spolupráci s našimi sociálními partnery. Jsme aktivní a orientovaní na budoucnost, abychom mohli mít dnes i v budoucnu potřebný dopad na společnost.

Tuto přidanou hodnotu dodáváme investováním do talentu. Náš talent je pro nás osobní přírodní schopnost nebo charakter, který vám umožňuje přispívat ke společnosti. Talent umožňuje lidem používat své silné stránky. Fontys je k dispozici všem, kteří chtějí objevovat a rozvíjet svůj talent na vyšší odborné úrovni a všichni, kteří chtějí pokračovat v profesionálním rozvoji. Nabízíme prostor všem kulturním a společenským zázemím.

Naše ambice

Jádro úkolů, které si dáváme, a slib, že to přináší studentům, profesnímu oboru a společnosti, se skládají ze dvou prvků:

  1. Studentům nabízíme možnost, že budou schopni objevovat vlastní talenty a rozvinout se do začínajících profesionálů, kteří přijmou společenskou zodpovědnost, přispějí k inovacím v jejich profesní oblasti a nadále se optimálně rozvíjejí svým vlastním způsobem.
  2. Pracujeme na inovacích v odborném oboru na témata, která se týkají regionů. Zde spolupracujeme s vládou, institucemi a firmami na výzkumu a vývoji inovací v regionu a investujeme do ekosystému, v němž mohou studenti a zaměstnanci pokračovat v profesionalizaci.

Fontys má jasnou sociální úlohu: nabízí inspirativní, náročné a vysoce kvalitní vyšší odborné vzdělávání a provádění praktického výzkumu, který má pro společnost význam. Vzdělávání a výzkum jsou vhodné pro současné i budoucí otázky a potřeby studenta, odborného oboru a (regionální) společnosti. Chceme formulovat, upřednostňovat, zkoumat a pokud možno vyřešit otázky budoucnosti společně s našimi partnery.

Naše mise

Kvalita je klíčová

Fontys se snaží být vzdělávací institucí, která je "podporujícím růstem díky podpoře

Hlavním cílem je podpora mentality v rámci celé organizace, která bude mít za následek neustálou pozornost v oblasti zvyšování kvality v oblasti vzdělávání, obsahu a procesů. Fontys se zaměřuje na bakalářské a magisterské studijní programy financované nizozemskou vládou. Vzdělání je dobře organizováno a poskytováno v prostředí odborného vzdělávání. Fontys usiluje o dosažení vysoké kvality a důkladné zakotvení svých aktivit do společnosti a zároveň získání vedoucí pozice jako instituce znalostí jak na národní úrovni, tak ve svém regionálním prostředí.

Kvalita je klíčovým prvkem vize společnosti Fontys. Fontys usiluje o dosažení úrovně kvality, která bude odpovídat úrovni každé vysoké školy v evropském kontextu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Holandský

Tato škola dále nabízí:


Fontys University of Applied Sciences

Jako student jste vyškoleni, abyste se stal elektronickým inženýrem v oblasti designu produktů. Projektování má podstatně multidisciplinární charakter a vyžaduje znalosti ... [+]

Studie a zahájení vaší kariéry v nejdynamičtějším regionu špičkových technologií v Evropě situovaném na jihovýchodě Nizozemska: Eindhoven - BrainportProgramujte stručně

Elektrický

Obsah programu

První a druhý ročník bakalářského programu EEE vám nabízí řadu předmětů, které patří do širokého oboru elektrotechniky

Co od nás očekáváme

Elektrické

Co od vás očekáváme

Jako budoucí elektronický inženýr jste schopni pracovat v týmech. Jinými slovy: jste skuteční týmový hráč. Navíc musíte pochopit, jak používat špičkové znalosti v situacích v reálném čase. Proto teoretické třídy vždy podporují praktické úkoly. Jako student hledáte také další znalosti a dovednosti, které zlepší váš vlastní vývoj. To vyžaduje vysoký smysl pro odpovědnost, vysokou úroveň analytického myšlení a vůdčí kvality. Je samozřejmé, že vaše komunikační dovednosti a úroveň angličtiny jsou velmi dobré. Na středních školách musí být vaše hodnosti pro matematiku a fyziku velmi dobré. Na studijní aktivity je třeba věnovat přibližně 40-45 hodin týdně.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

ICT Fontys Eindhoven Campus nabízí 4 programy BSc: ICT ... [+]

Studijní struktura a učební osnovy

Všechny programy jsou čtyřleté anglické studijní programy BSc nabízené na Fontys Campus Eindhoven. Díky získaným znalostem a dovednostem můžete pracovat jako vysoce kvalifikovaní inženýři v širokém sektoru IKT. V prvním semestru se zaměříte na základní předměty související s ICT; od druhého semestru se zaměříte na další předměty, které se týkají buď ICT

Ve druhém ročníku budete trávit 3 dny tříd ve zvoleném studijním programu a 2 dny v 1 nebo 2 specializacích podle vašeho výběru. Přemýšlejte o specializacích, jako je: Cyber ​​Security, Game Design

Ve třetím roce provedete první stáž za šest měsíců. Posledním semestrem čtvrtého ročníku bude váš absolventský semestr ve společnosti. Všechny třídy jsou nabízeny v angličtině. Studijní program ICT Campus Eindhoven má celkem asi 600 zahraničních studentů.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Od ropných plošin do průmyslu plastů, od pythonů v zábavních parcích po přístroje a stroje, všude se setkáte s mechanickými inženýry. ... [+]

Strojírenství

Od ropných plošin do průmyslu plastů, od pythonů v zábavních parcích po přístroje a stroje, všude se setkáte s mechanickými inženýry.

On je všestranný s technickým zázemím. Návrhář, který také ví, jak fungují procesy. Strojní inženýři se zaměřují na navrhování, výrobu a uvedení zařízení, strojů a strojů na trh. Dělají věci "lepší". Chcete například stroj vyrábět s vyšší energetickou účinností? Nebo zajistěte, aby výrobní proces produkoval méně odpadu? S strojírenským strojem to uděláte!

Bakalářský program Strojní inženýrství vede na bakalářské studium (BSc).

Co budete dělat na strojírenství?1. ročník studia... [-]
Nizozemsko Eindhoven
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Mechatronika je kombinací elektrotechniky, strojírenství a informatiky. V tomto programu jste myslitel a činitel. Zjistíte, jak je vaše zařízení bezpečnější a jednodušší. ... [+]

Mechatronika

Mechatronika je kombinací elektrotechniky, strojírenství a informatiky. V tomto programu jste myslitel a činitel. Zjistíte, jak je vaše zařízení bezpečnější a jednodušší. A samozřejmě: navrhujete je! Zamyslete se nad automatizovaným mycím automatem, výrobním robotem nebo ve zdravotní péči s výměnou invalidního vozíku nebo robota.

Mechatronika se stala nepostradatelným pracovním prostředím. Učíme vás teorii a praktické znalosti a naučíme se být specialistou na systematické konstrukční techniky včetně řízení robotických výrobků a strojů.

Bakalářský program Mechatronika vede ke studiu bakalářského studia.

Od návrhu až po robot: bakalářský program Mechatronics se zaměřuje na robotiku a řídící technologii.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Brainport Eindhoven Region je skvělé prostředí pro studium průmyslového inženýrství ... [+]

Programujte stručně

Chcete se stát manažerem technické firmy? Bakalářské průmyslové inženýrství

Obsah programu

Bakalářský program IEM obsahuje všechny aspekty řízení technologické společnosti soudržným způsobem. Získáte praktické zkušenosti tím, že uskutečníte skutečné projekty ve firmách. Konkrétně se vzdělávání zaměřuje na řešení problémů v oblasti výroby, logistiky a nákupu, jako je snižování nákladů, zlepšování kvality, rychlejší dodávky zboží a zvýšení spolehlivosti.

Co od nás očekáváme

Naši studenti jsou vyškoleni k tomu, aby se stali všemi odborníky v oblasti obchodního inženýrství. Se znalostmi a dovednostmi získanými na Fontys University studenti pravděpodobně najdou práci jako manažery nebo konzultanti ve velkých a středních produkčních společnostech, ale naši absolventi mohou být také nalezeni v odvětví služeb nebo pracují pro místní orgány. Případně existuje možnost absolvovat magisterský nebo MBA a někteří studenti mohou podniknout krok k založení vlastní firmy. Na konci studia jste připraveni na podnikání!... [-]

Nizozemsko Eindhoven
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Fontys akademie pro umění cirkusu a umění (ACaPA) Fontys School of Fine and Performing Arts nabízí čtyřletý studijní program na plný úvazek s průkopnickým, výrazným uměle ... [+]

Akademie pro umění cirkusu a umění (ACaPA)

Fontys akademie pro umění cirkusu a umění (ACaPA) Fontys School of Fine and Performing Arts nabízí čtyřletý studijní program na plný úvazek s průkopnickým, výrazným uměleckým tvarem. Mezinárodně orientovaná studie vede k mezinárodně uznávanému akademickému bakalářskému diplomu odborného vzdělávání jako umělec cirkusu a má vysoce kvalifikovaný tým a jasnou missoni. Nabízíme také výjimečné vzdělávací zařízení.

Současný cirkus

Od více než dvě desetiletí revitalizuje cirkus jako autentické umění, které se inspirováno jinými hereckými a výtvarnými uměleckými díly. Cirkus současně obohacuje tyto umělecké formy a podněcuje přelomovou současnou tvorbu v umění. Termín "současný cirkus" zahrnuje nejen takzvaný "Nový cirkus" (který se často přirovnává k cirkusovému divadlu), ale i všem současným typům cirkusového umění.... [-]

Nizozemsko Tilburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Fontys Dance Academy umožňuje mladým tanečním umělcům a tvůrcům najít svůj vlastní hlas a svou vlastní novou krajinu, ve které se mohou pohybovat. ... [+]

Obsah programu

Fontys Dance Academy umožňuje mladým tanečním umělcům a tvůrcům najít svůj vlastní hlas a svou vlastní novou krajinu, ve které se mohou pohybovat. Abychom reagovali na neustále se měnící potřeby tohoto stále náročného pracovního oboru, víme, že potřebujeme tančit s různými slovníky a různými jazyky na různých místech s různými těly, které vyprávějí různé příběhy divákům, kteří jsou nadšeni poslechem.

Programujte stručně

Fontys Dance Academy nabízí čtyřletý studijní program na plný úvazek, který mladým tanečním umělcům a tvůrcům připravuje vzdělání na rozvoj vlastního podpisu a vytvoření vlastní výkonné práce. Naše tři vlajkové profily: Dance Arts in Context, Contemporary Urban a Bachelor in Choreography umožňují studentům prozkoumat praktiky a techniky současného tance s cílem spolupracovat s různými uměleckými formami, aby se výkonná práce stala inovativní, náročnou a vzrušující.... [-]

Nizozemsko Tilburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Marketing Management je široký čtyřletý bakalářský program. Připravuje vás, abyste reagovali na potřeby zákazníků v mezinárodním prostředí tím, že nabízejí předměty, jako ... [+]

Popis předmětu

Marketing Management je široký čtyřletý bakalářský program. Připravuje vás, abyste reagovali na potřeby zákazníků v mezinárodním prostředí tím, že nabízejí předměty, jako je průzkum trhu, marketingové právo, chování spotřebitelů a e-marketing. Svou vlastní společnost najdete také v projektu s názvem Mini Company. V tomto projektu budete pracovat na různých pozicích ve skutečné společnosti. Dobrý obchodník je skvělý networker. Proto během kurzu budete dělat spoustu skupinových úkolů. Nakonec se jedná o vaše vlastnosti, takže budete testováni jednotlivě při zkouškách. Jako student marketingového managementu se postupně proměníte v marketingového experta se zkušenostmi s prací v mezinárodním prostředí. Studijní program zahrnuje dvě stáže, které můžete absolvovat v Nizozemsku nebo v zahraničí. Získáte další mezinárodní zkušenosti v našem areálu, kde potkáte spoustu studentů z více než 50 zemí!... [-]

Nizozemsko Venlo
Únor 2020
Angličtina,Němec
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Akademie múzických umění (AMPA) je ambiciózní inovační konzervatoř, který zdůrazňuje kvalitní výkon, komorní hudbu a kreativitu. Akademie přináší studentům vysokou úroveň ... [+]

Programujte stručně

Akademie múzických umění (AMPA) je ambiciózní inovační konzervatoř, který zdůrazňuje kvalitní výkon, komorní hudbu a kreativitu. Akademie přináší studentům vysokou úroveň excelence při propojení hudby s jinými uměleckými formami, jako jsou taneční, divadelní a výtvarné umění. Mezi hlavní součásti programu patří umělecká excelence, mezinárodní prostředí, intenzivní práce s rezidenčními soubory a interdisciplinární příležitosti. Vzděláváme studenty, aby se stali lídry ve svém oboru a hráli důležitou roli při vývoji nových vizí o hudební profesi.

Obsah

Fontys AMPA je součástí Fontys School of Fine Arts a Performing Arts (FHK), která má 15 uměleckých programů (bakalářské a magisterské) pod jednou střechou. AMPA nabízí 4letý program Bachelor of Music. Je to mezinárodní studie zaměřená na vzdělávání studentů na nejvyšší úrovni jejich schopností jako umělců. Za tímto účelem otevřeme dveře naší krásné budovy FHK; intenzivně spolupracujeme s odborníky na hudbu, soubory a další umělecké programy v rámci FHK. AMPA je podporována platformou holandských a mezinárodních souborů v rezidenci... [-]

Nizozemsko Tilburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Během společné propaedeutické fáze budete rozvíjet základní znalosti o IT. Pak se rozhodnete. ... [+]

Programujte stručně

Žijeme v "spojeném světě". Lidé jsou propojeni sociálními médii a zařízení jsou navzájem propojena (internet věcí). Náš život je stále více závislý na počítačích. Již nevíme, kolik zařízení používáme. Přemýšlejte o aplikacích v mobilních zařízeních, webových aplikacích, (vážných) hrách a autách; všechny příklady produktů založené na softwaru. Pro vývoj těchto systémů potřebujeme inteligentní lidi. Lidé s technickými dovednostmi, kteří jsou si vědomi rozsahu a potenciálu těchto aplikací

Obsah programu

Během společné propaedeutické fáze budete rozvíjet základní znalosti o IT. Potom se rozhodnete:... [-]

Nizozemsko Venlo
Září 2020
Angličtina,Němec
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Ve studii Logistics se specializujete buď na logistiku a ekonomiku (L ... [+]

Úvod do logistiky

Hamburger, který kupujete, ty nové džíny, auto; na všechny výrobky předcházejí hlavní logistické procesy. Složitost těchto procesů a vztahy mezi výrobou, skladováním a distribucí vyžadují inteligentní vytváření sítí.

Jako logistika

Některá témata, která se dozvíte v tomto studijním programu:

Inteligentní skladování je zárukou vysokého zákaznického servisu.Inteligentní výrobní procesy vedou k úspoře nákladů.Aplikované informační systémy (WMS)Operační výzkumRychlá doprava (dodávka ve stejný den) leteckou, železniční, silniční nebo lodní dopravou zaručuje, že vaše výrobky dorazí na míru.Určení logistických potřeb IT oddělení... [-]
Nizozemsko Venlo
Září 2020
Angličtina,Němec
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Naše BBA Marketing Management - Digital Business Concepts (DBC) se v několika bodech odlišuje od ostatních marketingových programů. ... [+]

Program

Naše řízení marketingu BBA - Koncepty digitálního podnikání (DBC) se odlišuje od jiných programů marketingového řízení na několika místech:

Naši studenti jsou dobře připraveni vypořádat se s digitálními inovacemi prakticky i na konzultační úrovni. Naši absolventi jsou schopni poradit začínajícím podnikům a velkým společnostem v jejich online strategiích. Jako student DBC můžete očekávat rozvíjení odborných znalostí v široké škále oborů. Naše kurzy pokrývají různá témata, jako je tvořivost, podnikání a design, a zahrnují některé technické předměty, jako je vývoj webových stránek, analýza dat a ekonomika. Jakmile jsou základy těchto oborů zvládnuty, studenti se mohou specializovat na vybraný předmět, v němž chtějí vyniknout.Každé studijní období je zaměřeno na konkrétní téma, ve kterém studenti pracují na projektech pro skutečné klienty a firmy. Mezi tyto témata patří např. Výzkum trhu, kreativita a podnikání. Studenti DBC mohou očekávat, že budou pracovat na řadě inspirujících projektů. Tyto praktické úkoly poskytují studentům nástroje, náhledy a praktické zkušenosti pro správu řady profesionálních procesů. Každé skupině projektů je přiřazen osobní trenér, který monitoruje vývoj studentů a podporuje kritické uvažování o procesu učení.Studijní týden je rozdělen na čtyři témata; Osobnost, digitální, projektová a komerční ekonomika. V každém pracovním dni jsou k dispozici tematické kurzy kolem každé ze čtyř témat. Studentům jsou poskytovány současné znalosti, které jsou nejmodernější. V průmyslu, který je náchylný k rychlému technologickému rozvoji, umožňuje aktuální obsah studentům rozvíjet základní dovednosti potřebné k tomu, aby se stali experty v oblasti digitálního marketingu.Popis předmětu... [-]
Nizozemsko Tilburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Po jednom roce základních logistických studií se můžete specializovat buď na logistiku (ekonomiku) (LM) nebo na logistiku (LE). S LM se rozhodnete pro manažerskou stránku ... [+]

Programujte stručně

Džíny, mobilní telefony, automobily, potraviny; za každým výrobkem je náročný dodavatelský řetězec. Inteligentní skladování je zárukou vysokého zákaznického servisu. Inteligentní výrobní procesy vedou k úspoře nákladů. Rychlá doprava leteckou, železniční, silniční nebo lodní dopravou zajišťuje, že vaše výrobky dorazí na míru. Inteligentní logistika je tím, co dělá region Venlo logistickou hotspot č. 1 v Evropě. Jako špičkový evropský sektor zajišťuje logistika stále rostoucí poptávku po vysoce kvalifikovaných zaměstnancích.

Obsah programu

Po 1,5 letech základních logistických studií se můžete specializovat buď na logistiku a ekonomiku (L... [-]

Nizozemsko Venlo
Září 2020
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Program pro tento čtyřletý bakalářský program je různorodý. S měnícími se médii a novými trendy ve společnosti se také neustále vyvíjí. Copywriting, Storytelling, rozvoj ... [+]

Program pro tento čtyřletý bakalářský program je různorodý. S měnícími se médii a novými trendy ve společnosti se také neustále vyvíjí. Copywriting, Storytelling, rozvoj (kreativní) strategie nebo organizování akcí. Spolu se svými učiteli, vrstevníky a manažery externích firem zjistíte, jaké jsou vaše nadání.

Popis předmětu

Spolu se svými učiteli, kolegy a manažery externích společností zjistíte, co potřebujete vědět a jak budete schopni získat hluboké znalosti o tom, jaké jsou vaše talenty. Začněte vytvářet svůj životopis s relevantními zkušenostmi od prvního okamžiku vaší studijní kariéry u nás. Nabízíme nejen úspěšné teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Mezinárodní finance ... [+]

Co se učí v mezinárodních financích

Mezinárodní finance

V programu se dozvíte, jak odpovědět na následující otázky:

Jak mohu spravovat podnik?Kde mohu dosáhnout vysokých zisků?Jak mohu udržet náklady v řízení?Jak se chovám v mezinárodním kontextu?Jaký vliv má mezinárodní daňové právo a světový trh financí a obchodu?Cílem vaší budoucí kariéry

Mezinárodní finance Abyste se mohli tyto dovednosti naučit a prožít co možná nejrealističtěji a co nejpřesněji, každý semestr bude zahrnovat specifickou vlastnost pozdějšího povolání. Naučíte se jeden nebo více typických odborných úkolů za semestr, které budete moci požádat o svou budoucí práci. Během prvního ročníku budete působit jako asistent řízení a zodpovědný poradce. Během hlavní fáze studijního oboru budou tyto pozice patřit do provozní oblasti a budou zahrnovat pozice, jako jsou náklady a účetní manažer a manažer daňové a hloubkové péče. Po této fázi se naučíte stát se konzultantem nebo analytikem, který zodpovídá za řízení rizik, interní komunikaci a správu. Základními kameny kurzů v Venlo jsou internacionalizace, udržitelnost a odpovědnost podniků v globalizaci. K nabídnutí všestranných bakalářských titulů patří také komunikační, sociální a interkulturní kompetence, informační technologie a profesní orientace ve všech našich kurzech.... [-]

Nizozemsko Venlo
Září 2020
Angličtina,Němec
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Tento mezinárodní čtyřletý bakalářský program se skládá z komplexní dvouleté a půlroční zakládající fáze, během níž se studenti seznamují se všemi odvětvími životního sty ... [+]

Program

Tento mezinárodní čtyřletý bakalářský program se skládá z komplexní dvouleté a půlroční zakládající fáze, během níž se studenti seznamují se všemi odvětvími životního stylu (zdraví, potraviny, lidské hnutí, volný čas, vzhled, práce a život). Každá součást zahrnuje praktické zadání týkající se oblasti jeho činnosti; buď trendovou zprávu nebo koncept společnosti, která působí v této konkrétní oblasti.

Od prvního dne jsou studentům přiděleny úkoly pro firmy v rámci životního stylu. Oni jsou vyučováni a vyškoleni odbornými lektory, kteří většinu času pracují v průmyslu sami. Studenti prvního ročníku mají sídlo v Tilburgu.... [-]

Nizozemsko Tilburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

IB je rozsáhlý obchodní studijní program, který zahrnuje všechny odbory společnosti: od obecného managementu až po lidské zdroje, marketing a finance. ... [+]

Programujte stručně

V době rostoucí globální hospodářské soutěže mnoho společností působí globálně nebo zvažuje podnikání na mezinárodní úrovni. Ale jak se rozhodnete, které trhy budou fungovat? Jak financujete tyto podniky? Jak si najmete správné mezinárodní pracovníky? Jak zpřístupňujete váš produkt nebo službu od davu? To jsou některé z problémů, kterým čelí manažeři mezinárodních společností a pro které budete připraveni během Mezinárodního obchodu (IB). Studium International Business je nabízeno buď v Campusu Venlo nebo v kampusu Eindhoven.

Obsah programu

IB je rozsáhlý obchodní studijní program, který zahrnuje všechny odbory společnosti: od obecného managementu až po lidské zdroje, marketing a finance. Cílem programu je připravit se na vedoucí pozici v rámci mezinárodního podnikatelského prostředí. Příklady projektů, na kterých budete pracovat, jsou: psaní podnikatelského plánu pro společnost, řízení akvizice zahraniční společnosti nebo poradenství organizacím o tom, zda zůstanou nebo opustí trh. Po studiu si budete moci buď řídit společnost, spravovat jedno z jejích mnoha oddělení nebo založit svou vlastní společnost.... [-]

Nizozemsko Eindhoven Venlo
Září 2020
Angličtina
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fontys University of Applied Sciences

Hledání čerstvých produktů v dnešních supermarketech je považováno za naprosto normální. Ale jak se dostanou do nákupních košů spotřebitelů? Jak jsou vyráběny, baleny, ob ... [+]

Co je čerstvé podnikání?

Hledání čerstvých produktů v dnešních supermarketech je považováno za naprosto normální. Ale jak se dostanou do nákupních košů spotřebitelů? Jak jsou vyráběny, baleny, obchodovány, přepravovány a prodávány? Kdo rozvíjí nové koncepce jídla? A je velmi důležité, jak je zaručeno, že vše je v dobrém stavu, zdravé a "hodnotné pro peníze"? Všechny tyto otázky a mnohé další musí být zodpovězeny odborníky ve světu čerstvého podnikání.

Svět mezinárodních čerstvých obchodů pokrývá veškerou primární výrobu čerstvých produktů ve všech oblastech, které lze vyčíst: od masa přes mléko, květiny, rostliny, houby a ořechy až po všechny druhy ovoce a zeleniny. Vedle výroby jsou i první kroky zpracování primárních produktů součástí našeho světa čerstvých obchodů. Ale nezapomeňte na celé okolní prostředí dodavatelů, konzultantů a poskytovatelů logistických služeb, kteří tvoří nedílnou součást této dynamické oblasti podnikání. Ano, zabývá se produkty a službami, ale zdůrazňujeme, vždy se to týká lidí. Lidé, kteří to považují za svou výzvu k naplnění skutečných potřeb spotřebitelů po celém světě: zdravé a bezpečné jídlo a příjemný a osobně zdobený "životní prostor".... [-]

Nizozemsko Venlo
Září 2020
Angličtina,Němec
Denní studium
48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Rachelsmolen 1, 5612 MA Eindhoven Postbus 347, 5600 AH
Eindhoven, North Brabant, Nizozemsko
Adresa, 1. řádek
Bs. Zwijsenstraat 11
Tilburg, North Brabant, Nizozemsko
Adresa, 1. řádek
Tegelseweg 255
Venlo, Limburg, Nizozemsko